Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Granić: Klinton nije dao dozvolu Hrvatskoj za Oluju  (Pročitano 10630 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
Citat
A koji je smisao tvojih bajkovitih laži, počev o prvim antifašističkim postrojbama u europi, pa do fenomena odbrane hrvatske od agresije koja je od 1992. svedena samo na borbu protiv Krajiških Srba koji su imali probleme svuda - od ljudstva - pošto su im falili oficiri, a prosečna starost vojnika je bila 54 godina, preko opreme, municije, goriva i logistike do pouzdanog saveznika, a o frontu da ni nepričam.

Bitno je da ste vi osvojili Vukovar u tromjesečnim borbama protiv elitnih hrvatskih postrojbi odjevenih u pop traperice,maskirne prsluke i starke,a koji su povrh svega bili naoružani posebnim softiscifiranim oružjem..
 Smile Smile

Njima nije falilo ništa ni ljudstva ni opreme ni municije a ponajmanje logistike..
Svega bilo u izobilju u Vukovaru u jesen daleke 91'..

Vukovar je posebna priča. Urbano bojište zahteva potpuno drugačiju strategiju i taktiku od one koju je JNA tu primenila.

taktika spali i sravni sa zemljom , ja taktike  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 973
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pusti inzko, nema smisla. Opet će naći 1000 izilika zašto su morali tako djelovati. A za sve srpske neuspjehe, vojne, ekonomske, poltička krivo je masonsko udruženje Vatikan-SAD-Njemačka-Hrvatska, izmišljene veštačke nacije pod okriljem belosvetskih dušebrižnika, belosvetska zavera,  globalna antiisrpska politika, NLO-i, ... sve kako bi eliminrali nebeski narod sa lica zemlje..  Smile
« Poslednja izmena: 20. Nov 2009, 16:29:41 od 2772 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
Pusti inzko, nema smisla. Opet će naći 1000 izilika zašto su morali tako djelovati. A za sve srpske neuspjehe, vojne, ekonomske, poltička krivo je masonsko udruženje Vatikan-SAD-Njemačka-Hrvatska, izmišljene veštačke nacije pod okriljem belosvetskih dušebrižnika, belosvetska zavera,  globalna antiisrpska politika, NLO-i, ... sve kako bi eliminrali nebeski narod sa lica zemlje..  Smile

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Ne, moje mišljenej je da se sa Vukovarom nije trebalo postupiti kako se postupilo, to je bila glupa odluka donešena u jednom haotičnom periodu. Treba da budete srećni što je Sloba napravio dogovor sa Tuđmanom, te ostavio Krajišnike na cedilu od 1992, jer da je na vlasti bio Šešelj, svi gradovi u hrvatskoj bi prošli kao Vukovar. Ovako ste nakon povlačen JNA trebali samo da pobedite ionako slabu vojsku Krajne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
Ne, moje mišljenej je da se sa Vukovarom nije trebalo postupiti kako se postupilo, to je bila glupa odluka donešena u jednom haotičnom periodu. Treba da budete srećni što je Sloba napravio dogovor sa Tuđmanom, te ostavio Krajišnike na cedilu od 1992, jer da je na vlasti bio Šešelj, svi gradovi u hrvatskoj bi prošli kao Vukovar. Ovako ste nakon povlačen JNA trebali samo da pobedite ionako slabu vojsku Krajne.

isto je uradjeno i sa srajevom , sam sto je sarajevo dosta vece  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Sarajevo je tek posebna priča, nije isto granični grad bez nekog velikog strategijskog značaja i glavni grad republike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
Sarajevo je tek posebna priča, nije isto granični grad bez nekog velikog strategijskog značaja i glavni grad republike.

da je sarajevo palo, sve bi palo i postalo djelom velike srbije, fala bou mala ali junacka armija se odbranila Smile a sto se tice taktike srpska taktitka je svudje bila ista sto vise po civilnim ciljevima to bolje, valjda su civilima vidjeli najvecu opasnost  Smile uostalom postoje transkrpiti sa sjednica skupstina bosnanski srba dje su oni razradjivali tu taktiu i strateiju, znaci sve crno na bijelo, sto vise aosa i panike medju civilima to bolje, zato tucite po bolnicama, skolama, zradama, crkvama, dzamijama,kucama, stanovima , ulicama, vodovodu, elekromrezi itd...
« Poslednja izmena: 20. Nov 2009, 17:30:32 od inzko80 »
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Što se tiče Sarajeva, znam da su moji rođaci odatle proterani od strane armije BiH, sada su u Kanadi, i kada dolaze u posetu u bivšu Jugu, dođu u Srbiju, jer u Sarajevu nema više nikoga od njihovih prijatelja, rodbine. A rođaka je skijala na zimskoj olimpijadi za SFRJ. Civilni ciljevi su bili napadnuti jer se iz njih napadalo po vojsci, tako su radili Amerikanci i u Iraku, i na Kosovu i danas rade u Avganistanu. I Rusi tako rade, pogledaj Grozni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Moćnu Hrvatsku boli neka stavr za SAD. Kako stoji i u naslovu i tekstu teme drsko smo im se usprotivili uoči Oluje kad su konačno shvatili da više nisu svjetska velesila. Dok vas drže u šaci Hrvatskoj nude sve i svašta da ne bi bili smrvljeni sa zemljom.
batice,al si se ti naroljao...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
Što se tiče Sarajeva, znam da su moji rođaci odatle proterani od strane armije BiH, sada su u Kanadi, i kada dolaze u posetu u bivšu Jugu, dođu u Srbiju, jer u Sarajevu nema više nikoga od njihovih prijatelja, rodbine. A rođaka je skijala na zimskoj olimpijadi za SFRJ. Civilni ciljevi su bili napadnuti jer se iz njih napadalo po vojsci, tako su radili Amerikanci i u Iraku, i na Kosovu i danas rade u Avganistanu. I Rusi tako rade, pogledaj Grozni.

ja ipak mislim da nji nije protjerala armija bi, neo sami zivotni uslovi u radu pod opsadom, iz sarajeva su bjezali svi bez obzira na naciju, ali eto opet za to najvecu odovornost snose srbi...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.