Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:56:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zarada na net-u !  (Pročitano 44763 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia n73me
SPAM je ovo:

What is spam?

Spam is flooding the Internet with many copies of the same message, in an attempt to force the message on people who would not otherwise choose to receive it. Most spam is commercial advertising, often for dubious products, get-rich-quick schemes, or quasi-legal services. Spam costs the sender very little to send -- most of the costs are paid for by the recipient or the carriers rather than by the sender.

There are two main types of spam, and they have different effects on Internet users. Cancellable Usenet spam is a single message sent to 20 or more Usenet newsgroups. (Through long experience, Usenet users have found that any message posted to so many newsgroups is often not relevant to most or all of them.) Usenet spam is aimed at "lurkers", people who read newsgroups but rarely or never post and give their address away. Usenet spam robs users of the utility of the newsgroups by overwhelming them with a barrage of advertising or other irrelevant posts. Furthermore, Usenet spam subverts the ability of system administrators and owners to manage the topics they accept on their systems.

Email spam targets individual users with direct mail messages. Email spam lists are often created by scanning Usenet postings, stealing Internet mailing lists, or searching the Web for addresses. Email spams typically cost users money out-of-pocket to receive. Many people - anyone with measured phone service - read or receive their mail while the meter is running, so to speak. Spam costs them additional money. On top of that, it costs money for ISPs and online services to transmit spam, and these costs are transmitted directly to subscribers.

One particularly nasty variant of email spam is sending spam to mailing lists (public or private email discussion forums.) Because many mailing lists limit activity to their subscribers, spammers will use automated tools to subscribe to as many mailing lists as possible, so that they can grab the lists of addresses, or use the mailing list as a direct target for their attacks.

-trazi na googoe: sapam  is

Ono sto sam ja uradio dkale nije SPAM. A ovo sto primamo nezeljene e-mailove, to je spam.
IP sačuvana
social share
I ja svrljam po netu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
A sad procitaj sta kaze o tome Wikipedia.
A to sto tu pise je definicija stara 15 godina.. u medjuvremenu su usenet nasledili forumi pa je ona valjana ako se osavremeni.
Dakle, budi ljubazan, vise nikad nemoj da se raspravljas samnom na tu temu Wink Ikad.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia n73me
No problem  Smile

Mada na Wikipediji svako pise sta hoce.
IP sačuvana
social share
I ja svrljam po netu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Nema problema, izmeni clanak, napisi sta god hoces .. poseti ga posle 10 minuta i bice original tamo.
Sto se tice definicije spama ima ih mali milion ali vecina sadrzi vrlo jasno napisano da se odnosi na sve nezeljene poruke, a ne samo na email Wink
To dakle znaci i email, i instantmessaging, i irc, i forume, i blogove i guestbookove, i komentare na slike, vesti i jos mnogo mnogo toga.

Otvorena nova tema
« Poslednja izmena: 08. Dec 2006, 06:32:17 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:56:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.