Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:33:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najboljih pet mmorpg-a  (Pročitano 5884 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46897
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
wow
drugo nisam igrao
Zato i ne znas. U etru postoji oko 120 naslova trenutno, do polovine sledece godine bice jos oko 40ak.
Mnogo se pravis pametan
Igrao sam samo wow,najbolji mi je wow
ti leci komplekse negde drugde ako ti smeta sto ljudi igraju wow...


Како глуп коментар. Зашто би икоме сметало што ти играш WoW...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung ZM60
davno je bilo kad sam igrao gw ...stigao sam skoro do  end gamea ....onda sam uzeo wow Wink
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson K610i
Sa Guild Wars-om sam bio neko vreme veoma opčinjen, nisam mogao da se skinem sa računara od nje.  Smile

Ali su sa uvodom Heroja u igru (Nightfall ekspanzija) donekle usrali PvE elemenat igre. Sada veoma retko možeš da nađeš ljudske kompanjone koji će ti pomoći oko nekog problema. Heroji su sada svima uvek dostupni i podložni modifikaciji kao i lika koga vode i mogu da budu(često) nadaleko bolji od pomoćnika (henchmen) tako da prosto nema potrebe da se traži ljudski igrač da bi pomogao oko određene instance. 
PvP je dobar, i nemam povelike primedbe...

Meni je GW jedan od boljih MMORPG naslova koje sam igrao Smiley (doduše, igrao sam malo njih, pa se moj glas i ne računa previše  Smile ).
Ponovo bih zaigrao, samo da se moj računar nije pokvario  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
wow
drugo nisam igrao
Zato i ne znas. U etru postoji oko 120 naslova trenutno, do polovine sledece godine bice jos oko 40ak.
Mnogo se pravis pametan
Igrao sam samo wow,najbolji mi je wow
ti leci komplekse negde drugde ako ti smeta sto ljudi igraju wow...
Како глуп коментар. Зашто би икоме сметало што ти играш WoW...
nemoj mene to da pitas
ja nisam poceo da odrzavam lekcije nikome...
Ovaj je i onako veliki antiwowovac,samo sto ne ode u blizard i pobije ih sve tamo zato sto su usrali jednu igricu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Pa nije bas dotle doslo majku mu Smile, ali da bih podelio koji samar po blizzardu to jes Smile.

Nije moja kritika bila upucena tome sto igras WoW, moj komentar WoWa je bio prilog postu, moja kritika je da niko ne moze da tvrdi da je neka igra najbolja, a da nije probao niti jednu drugu. Kad odigras bar 15-ak popularnih naslova do high levela, ako ti je i dalje WoW najbolji ok no problem, kao sto napisah moje misljenje o WoW-u i danasnjim WoW-ovcima je samo moje, ko se ne slaze ne mora, nije mu utoka naslonjena na celo.
« Poslednja izmena: 18. Nov 2009, 04:11:56 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Topaz
davno je bilo kad sam igrao gw ...stigao sam skoro do  end gamea ....onda sam uzeo wow Wink
Smile gw jedva da ima dodirnih tacaka sa pve-om. imas "kapmanju" od nekih 10ak-20 misija po expanziji, koju mozes za 1-2 dana preci. negdje u pola te kampanje osiguras "najbolji" armor (armor sa najboljim statovima). kad zavrsis taj pve, pa kad se okrenes malo oko sebe, vidis da je poenta igre pvp. balthazar isles, GvG, jade quarry/fort aspenwood, onda onaj rise of heroes koji nikad nisam skontao... bukvalno se sve okrece oko toga, mozes cak i napraviti pvp-only charactera, kod kojeg armor/weapon/rune/itd otkljucavas sa "honorom", tj sa balthazar faction.

ja sam neki dan se ulogovao na GW da pokupim one 3year anniversary presente. imam dervisha/warriora sa 15k armorom, i assasina sa dijelom 15k, dijelom 1.5k armorom. iz guilda me naravno izbacili bog zna kad xD, za bilo kakav solidan build treba ti i EotN iako imam sve tri prethodne expanzije. par random battlea odradio, sjetio se sta je balansiran pvp ( Smile), solirao shiroa na Hard Modeu na assasinu i onda se ulogovao u wow opet x).

jebiga, ima neku car wow, po tome sto je... veci nego GW. profesije, race/class combo, kretnje po Z osi, mogucnost koristenja vise od 8 skillova u datom trenutku, neinstanciran svijet, raidovi za koje ti treba 2-3 sata da ih ocistis (govorimo o ulduaru/naxxu, gdje ima trasha, a ne o loot pinjata totcu). wow jeste najpopularniji mmo, a to je i dijelom zato sto je tako "pristupacan", mada svako ko kaze da je wow lagan, nek prvo pokaze alone in the darkness 25 ach, pa cemo da pricamo.
« Poslednja izmena: 18. Nov 2009, 04:57:45 od Dinooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Sagem 
Da nema ko slucajno beta key za cbt Allods online EU?Bio bih mu VEOMA zahvalan Wink
IP sačuvana
social share
Oko vrata stavljam svoj plavo-beli sal...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46897
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
wow
drugo nisam igrao
Zato i ne znas. U etru postoji oko 120 naslova trenutno, do polovine sledece godine bice jos oko 40ak.
Mnogo se pravis pametan
Igrao sam samo wow,najbolji mi je wow
ti leci komplekse negde drugde ako ti smeta sto ljudi igraju wow...
Како глуп коментар. Зашто би икоме сметало што ти играш WoW...
nemoj mene to da pitas
ja nisam poceo da odrzavam lekcije nikome...
Ovaj je i onako veliki antiwowovac,samo sto ne ode u blizard i pobije ih sve tamo zato sto su usrali jednu igricu


Ма играј брате шта год хоћеш и уживај...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:33:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.