Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:06:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: u cemu je problem?  (Pročitano 10684 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Citat
ali nikako da prevazidju nesto ...

djecije ponasanje, nezrelost...bolje neka odmah raskinu....nema od te veze nista....


Citat
samo neka naprave dete i neće više imati vremena za proseravanje...


au, zamisli tek onda nesuglasica.....a dijete da ispasta zbog njihovih hirova i nezrelog ponasanja, Nikako!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ma jok, biće previše zauzeti nespavanjem i problemima oko deteta da bi imali vremena za dečije igre...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
neka ga pita: "jel ej, oš ti mene da ženiš?!  ako nećeš ima ko oće".
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Sta ce se promjeniti udajom/zenidbom....?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ništa, zato i kažem... treba im nešto zajedničko o čemu će da brinu, zbog čega će da  ostaju budni do kasno u noć i neće imati snage za proseravanje...

a ta glupa ideja da papir nešto menja... to jedino znači devojkama koje "hvataju zadnji voz" i ubeđene su da tako rešavaju sve svoje probleme..
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ja ipak mislim da to nista ne bi promjenilo da je to samo zavaravanje, prema djetetu ce se odnositi Mozda super ali oni ce uvijek naci vremena za svadju, prepiranje i prepucavanje.... ako su tako navikli a i sam znas da se navike tesko mjenjaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
pa, po onome što sam pročitao, oni se kao vole. samo su malčice retardirani u tom svom odnosu. onda će ih dete još više zbližiti i pomoći im da najzad pronađu zajednički jezik.
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
nemam pojma, bilo bi lijepo pokusati zajednicki zivot, a onda se odluciti za bebu ili ne.... zalosno je ako se dijete rodi i posle dva, tri, pet mjeseci oni razidju zbog kojekakvih nesuglasica ili jos gore zive u braku jer 'moraju zbog djece'....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Sta ce se promjeniti udajom/zenidbom....?
cini mi se da to hoce.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
evo jedne situacije, izmedju njih dvoje, al nemojte slucajno da pomislite da sam ja glavni lik  Smile jer to nisam ja!!!

njih dvoje se vole ...

dugo se poznaju, dugo se druze, dugo su zajedno, u principu slazu se u onim "glavnim zivotnim problemima"  ...

ali:

svadjaju se ... raskinu ... pa se opet pomire ... pa se opet posvadjaju, raskinu pa se opet pomire. ..

posvadjaju se ... ne govore par meseci ... nekako nadju neki izgovor, razlog da im nesto treba jedno od drugog pa se vide, izadju na pice, pa drugi put, treci put i opet se smuvaju, bude im lepo, pa se posvadjaju ...

razlog svadji je obicno glup ... sitnice ...

e sad problem je (ili mozda nije, ja ne znam) sto ona hoce da cuje od njega ono, sto on zna, ali nece da kaze. ..

 ... ona se nervira zbog toga i trazi razlog za svadju ... on ne shvata u cemu je problem (ili shvata samo nece nista da kaze) ... pa pomisli da ona takva nije za njega ...

on nece da je ostavi ... jer je voli ... ne moze da zivi bez nje ... ali nece isto tako da joj kaze ono sto ona zeli cuti ...

a s druge strane zbog takvog njegovo ponasanja i ona se ponasa detinjasto ... u nekim situacijama ... ali ne moze ni ona njega da ostavi ... voli ga ...

razgovaraju o svemu, znaju sve, znaju jedno drugo bolje od njihovih roditelja ... ali nikako da se probije taj led i krene u nekom smeru ...

meni sad tu nije jasno:

da li on ne zeli nista od nje ozbiljno ... vec samo nekog s kim moze "popricati i ko ce ga razumeti" ili nema hrabrosti jednostavno da kaze to sto zeli ...

da li ona preuvelicava stvari ... i misli da je on ne voli ... i iz toga proizilazi njeno ponasanje ...

ili jednostavno bi bilo lakse i ne bi se ovako ponasali da zive zajedno, mislili bi o necemu drugom ...

ili nisu jedno za drugo?

----

p.s. sto se tice ko koga vise voli ... nema razlike ... i njegova i njena ljubav je ista ...  Smile

Postoje dva scenarija koja mi sad na pamet padaju, a da su moguci problemi:
a) problem je sto su takvi da im odgovara da su stalno u nekom raskoraku raskid-neraskid, hoces-neces i sl. sto, kad malo bolje razmislis i ne bi trebao biti problem ako im oboma to odgovara
b) problem je sto nisu jedno za drugo, a forsiraju se iz milion razloga od kojih su neki: navika, dosada, strah, pasivnost da traze nesto bolje

Inace, konfuzna si, cas se ne zna da li se vole, cas se vole podjednako, cas ne mogu jedno bez drugog, cas raskidaju zbog gluposti ..

Meni to izgleda ko klasicna tortura, ali ko voli nek izvoli.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:06:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.