Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:51:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Footballidentity  (Pročitano 5864 puta)
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG KU990 VIEWTY
E ja sam novinar !!!! Ali nznam kako da budem oficijelni novininar lige !!!! niti kako da pratim utakmice !!!!
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Joki, prvo pohvale shto i ovde cimash ljude  Smile

Jako je zanimljivo, liga raste i uvek su potrebni novi igrachi! Mogu vam reci da je fantastichna, igrash s ljudima, napredujesh, stvaraju se rivalstva! Divota!

Mom timu su potrebne novajlije, ako zelish da igrash Wink samo javi ovde, a ja cu ti sve objasniti!!!
« Poslednja izmena: 27. Nov 2009, 18:22:27 od rapid fan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ако је још неко заинтересован да стартује са овом игром, нека се јави. Потребни су нам играчи на позицији бека, централног одбрамбеног и шпица...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28
Zastava Sabac
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
HTC Smart
kako se igra odbrana?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

spam

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
kako se igra odbrana?
Normalno. Upravljas svojim igracem i dobijas instruckije od menadzera na sta treba da pripazis. Lako je upravljati igracem, samo je na pocetku malo tesko. Pre svake utakmice se napravi taktika, a na igracima je da to odrade kako treba, naravno nema ljutnje ako neko pogresi. Tu smo samo da se igramo. Ukoliko hoces da igras javi mi se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Jel ima neko ko je zainteresovan da igra ovu igru? U 2.  ligi su poceli stranci da nam osnivaju timove, pa bih da to promenimo.  Ja bih bio menadzer tima, i treba mi samo 11 igraca :).  Ja cu svima da objasnim kako se igra, samo mi je treba igrace da skupim.  Zar je moguce da nema zainteresovanih? :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 95
Zastava Despotovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 500
ja sam zainteresovan  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Footballidentity



Evo ovde sam da vam predstavim jednu novu online flash igricu koja, naravno, ima veze s fudbalom, tacnije igra je zapravo fudbal.    

Ponesto o igri:

Igra je novi švedski projekat online menadžerske igre u kojoj možete preuzeti ulogu novinara, igrača, trenera ili pomoćnog trenera.    .    .    Odabirom bilo koje od navedenih opcija preuzimate odgovorost da ćete izvršavati ono što se od vas traži.    .    .    
Po mojoj proceni ideja igranja je jedinstvena jer se sprovodi kao igra na poteze u kojoj se 11 različitih ljudi svojom igrom pokušava uklopiti u sto bolji tim.    .    .     Igrao sam jako mnogo online igrica, menadžera, strategija ali mi je ova igra posebna jer zahteva jako dobar timski i menadžerski rad, te iako je još uvek u beta fazi razvoja, po meni jako puno obećava.    

Ukoliko odaberete:

Igrača:

Obvezujete se da ćete prisustvovati timskim treninzima i utakmicama koje se odigravaju dva puta nedeljno, način igranja utakmice možete videti Tutorijal.     Na timske treninge niste dužni dolaziti budući da možete izvršiti individualne treninge koje plaćate zarađenim novcem, dok u ugovoru imate broj utakmica koje ste dužni odigrati tokom sezone.    .    .     U svakom potezu (krugu) imate izbor sta želite da odigrate što ću vam pokazati na nekoliko slika.    

Menadžera:
Pretpostavljam da je jako mnogo vas bar jednom igralo Football manager, Championship manager, Dugout-online, i uglavnom se menadžerski posao svugde svodi na isto, on odlucuje ko igra u prvom timu, kupuje i prodaje igrace, komunicira s timom i zapravo pokušava provaliti igru protivnika i organizovati igru svog tima da što bolje parira protivniku.    .    .    
Trenutno su nam menadžeri najpotrebniji.    

Novinara:
Pišete izveštaje o utakmicama, intervjuišete igrače i menadžere (tj.     druge korisnike), uostalom svi znate koji je zapravo novinarski posao.    .    .     :D

Mislim, ja ne mogu toliko dočarati igru koliko se meni svidja pa bih preporučio svim ljubiteljima fudbala (kojih ovde ima jako puno) da pokušaju mislim da će vas jako puno ostati i nastaviti s igrom.    .    .     Preporučio bih da svi pogledaju tutorijal na youtubeu, iako čak ni taj video ne dočarava sve opcije koje pruža igra.    .    .    


Igru možete naći na ovom linku:footballidentity. com

Šta je potrebno za igru:

Za igru vam ne treba ništa posebno, samo je potrebno imati instaliran web pretraživač i flash player(koji većina od vas već ima instaliran)

Nakon sto se registrujete, posetite srpski FID forum na kome mozete procitati odlican tutorijal.    

Srbija ima trenutno 3 aktivne lige.     U prvoj ligi je jedna ekipa neaktivna (odnosno mozete je preuzeti kao menadzer i dovesti svoje igrace), u drugoj A ligi su 2 ekipe neaktivne a druga B liga se skoro formirala i tu mozete preuzeti koju god ekipu zelite.     Trenutno nam bas nedostaju menadzeri, ali ima dosta mesta i za fudbalere.    

Srpska prva liga je trenutno 3.     u Evropi (kao npr.     Italijanska u stvarnosti), imamo 2 ekipe koje se direktno plasiraju u Ligu sampiona, 2 ekipe igraju kvalifikacije a jedna ide direktno  u Ligu Evrope.     U Srbiji igraju igraci iz celog sveta, dosta njih je iz bivse Juge.     Kao sto vidite, ovo je odlicna liga u koju mozete da dodjete jer je puno ljudi aktivno, a i prica se jezik koji razumete  Smile

Pozdrav, i vidimo se na terenu  :[115]:
« Poslednja izmena: 04. Sep 2010, 06:11:43 od Volan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
Nokia 3110
e ljudi napravi sam i ja profil fudbalera pa ako nekome reba igrac tu sam slobodan trenutno Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46906
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Због ово теме се читава једна екипа учланила на Бурек.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:51:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.