Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Uzelac snima vestern "Plava krv"  (Pročitano 10703 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Mislim da ce ovaj film biti samo jos jedan u nizu ''padova" domace kinematografije.  Smile
Веома могуће.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
REDITELJKA ODABRALA KOMPLETNU EKIPU ZA SVOJ PRVI IGRANI FILM

Uskoro "Plava krv" Maje Uzelac

BEOGRAD - Rediteljka i televizijska autorka Maja Uzelac odabrala je kompletnu ekipu za svoj prvi igrani film "Plava krv".
U glavnim ženskim ulogama će se naći Jovana Stipić i Jelena Gavrilović, dok je glavna muška uloga dodeljena Sergeju Trifunoviću. Ostatak glumačke ekipe čine Danijela Vranješ, Anđelija Vujović, Katarina Radivojević, Maša Dakić, Ana Jovanović, Sofija Juričan, Suzana Lukić, Joana Knežević, Ivan Jevtović, Vlada Aleksić, Aleksandar Gligori, Miki Krstović.

Producenti kažu da su odabrane i lokacije za snimanje filma i krajem februara glumačku ekipu očekuje fotografisanje editorijala na osnovu scena iz filma.
Radnja "Plave krvi" smeštena je u Beograd današnjice, i govori o dve žene koje se bore za istog muškarca. Simbolično, on je Branković, a njih dve Obrenović i Karađorđević.

U kombinaciji "vesterna" i "noara", komedije i melodrame, rivalstvo između glavnih junakinja eskalira i film dobija neočekivane obrte.
Koproducenti su scenograf Nemanja Petrović i njegov studio "Art department" i "Studio 3D video sistem" sa kompletnom filmskom tehnikom za snimanje, a film je dobio i podršku Sekretarijata za kulturu grada Beograda.
Film "Plava Krv" biće rađen u produkciji kuće "Filmme Fatale", a snimanje filma počinje u junu.



Izvor : http://www.glas-javnosti.rs/clanak/kultura/glas-javnosti-05-02-2010/uskoro-plava-krv-maje-uzelac
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
Simbolično, on je Branković, a njih dve Obrenović i Karađorđević.

Ne kapiram nesto ovu simboliku...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
  Ni meni ovde nisu neke stvari jasne.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Pa nose prezimena nasih kraljevskih dinastija,kraljevi-plava krv  Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
  Znam to ali ne znam i ne mogu da ih povežem sa Brankovićem.Zna se šta je kod nas sinonim za Brankovića.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Treba sacekati da film izadje pre nekog suda. Brankovic je kod nas sinonim za izdaju, sto se moze integrisati u jedan film, dok je simbolika Karadjordjevica i Obrenovica vrlo nejasna. We'll see, I guess.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
  Branković koji nije izdao (istorijski dokazano)  jeste sinonim za izdajnika i nije mi jasno zašto se njih dve (dve dinastije) bore "svim sredstvima"za njega.Videću šta je autor hteo da kaže kad budem video film.Nadm se samo da će Majin sadašnji dečko (Mladen Đorđević) imati više uticaja na nju od bivšeg (Uroša Stojanovića).
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 17. Feb 2010, 05:44:39
  Branković koji nije izdao (istorijski dokazano)  jeste sinonim za izdajnika i nije mi jasno zašto se njih dve (dve dinastije) bore "svim sredstvima"za njega.Videću šta je autor hteo da kaže kad budem video film.Nadm se samo da će Majin sadašnji dečko (Mladen Đorđević) imati više uticaja na nju od bivšeg (Uroša Stojanovića).

Da, znam dobro ko je Brankovic bio, ali je to i dalje simbol koji zivi u narodu (a i u medijima). Jbg, sa ove distance se moze reci da je Brankovic bio pogresan covek, koji je ziveo u pogresnom vremenu, a cini se, i u pogresnom narodu.

Ne verujem da su ta prezimena ubacena nasumicno, samo da bi se opravdalo ime filma, tj., verovatno ce u filmu pretstaviti neku simboliku, koje u ovom trenutku nisam svestan.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
  Nisam ni ja svestan nekih stvari.Slušao sam Maju pre dve godine na radiju kad je govorila o ovom filmu.Mnogo više je ipak govorila o  Leni Rifenštal kao i njenom filmu Plava Svetlost koji je okvalifikovala kao alpski vestern.Zanimljivo je da je baš taj film ubacio u bioskop Tarantino u svom zadnjem filmu.Sad kad uzmem u obzir ono što sam čuo,koji su joj filmovi omiljeni i ovo što čitam mogu da zaključim šta je ipak pravi uzor ovom projektu.Nadam se da će to uspeti da izvede onako kako je zamislila.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.