Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:04:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upcoming Games  (Pročitano 1577 puta)
09. Nov 2009, 22:11:59
Zvezda u usponu


Hold your colour

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1705
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG GT350
Evo popisa igrica koje izlaze za nekoliko dana sa kratkim opisom:

1.Call of Duty:Modern Warfare 2
Ova dobro poznata i veoma popularna FPS igrica izlazi za PC i PS3 10.novembra 2009
Activision se priprema za izbacivanje ove igrice koja ce biti donijeti neke nove stvari u ovom serijalu.

Zanr:First-Person Shooter

2.Call of Duty: Modern Warfare: Reflex
Jos jedan CoD igrica.Ovaj dio izaci ce za Nintendo Wii.Datum izlaska je 10.09.2009
Ovaj CoD ce pribliziti Drugi Svjetski rat,u novom i modernom pogledu,i to za Wii

Zanr:First-Person Shooter

3.Dragon Ball:Raging Blast
Novi Dragon Ball nam se blizi.Prva konzola koja ce ga prikazati bice XBox 360,nakon koje ce igrica biti dostupna i za PS3.DB:Raging Blast izlazi vec 10.novembra kada ce fanovi moci iskusiti ceri igrice.DB bice u 3D modu i imace preko 70 likova sa najnovijom grafikom.

Zanr:Fighting Games

4.WorldShift
WorldShift izaci ce za PC i to 10.09.2009.Ovo je next-gen cyber-fantasy RTS game koji bi nam mogao pokazati nesto sto njegovi prethodnici nisu.

Zanr: Real-Time Strategy

5.Pro Evolutio Soccer 2010
PES je vec izasao i nije bas impresionirao publiku(dobio je ocjenu 6.5 za XBox) iako su fanovi itekako zadovoljni novom sezonom.PES 10.09 bice dostupan PSP i Wii konzolama.

Zanr:Fudbal

6.Phantasy Star Zero
Phantasy Star vodi nas na alternativnu Zemlju gdje dolazimo u vrijeme 200 godina od velikog rata kada je jedna prosperna civilizacija skoro istrijebljena.10.novembra ova igrica izlazi za Nintendo DS

Zanr:Role-Playing Game

7.Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized
Activision je bio mnogo vrijedan sto prikazuje treca CoD igrica Modern Warfare:Mobilized.Ovaj nastavak izaci ce za NDS 10.09.2009

Zanr:First-Person Shooter

8.Dragon Ball Z: Attack of the Saiyans
Bazirana na istoimenom crtanom serijalu DBZ je nova RPG avanturisticka igrica gdje cete kao Goku i njegova druzina braniti zemlju od Vegete i prijetecih Sayonaca.Igrica izlazi 10.09.2009 za Nintendo DS

Zanr:Role-Playing Game

9.Dragonology
Igrica je bazirana na istoimenoj knjizi i izlazi za Nintendo DS 10.novembra 2009

Zanr:Akcija

10.Kenka Bancho: Badass Rumble
Kenka Bancho: Badass Rumble je igrica koja izlazi za PSP 10.novembra 2009.

Zanr:Akcija

11.Harvest Moon: Animal Parade
Harvest Moon donijece mnogo aktivnosti vezane za rad sa zivotinjama i biljkama.Veoma zanimljiva igra za mlade gamere do 10 godina.Izlazi 10.09 za Nintendo Wii

12.NBA:2K10
NBA 2K9,najprodavanija NBA igrica zeli da donese mnogo bolje,kvalitetnije i unapredjenije kosarkasko iskustvo.Ovaj put za PSP i Wii sluzbeno je izbacena danas na trziste.Donosi sve isto kao i verzija za PC,Xbox i PS3.

Zanr:Kosarka

13.Stoked: Big Air Edition
Stoked daje igracima psihicku kontrolu nad svojim vozacima kroz analognu kontrolu,koja eliminise potrebu gamera da pamte komboe i omogucuje im da prave svoje trikove.XBox verzija izlazi 10.09.2009.

Zanr:Alternative Sports

14.Harvest Moon DS: Sunshine Islands
Cilj ove igre je da na ostrvima odradite poslove koji su vezani za svaku Harvest Moon igricu.Izlazi za DS 10.09.2009

Zanr:Strategy Games

15.Final Fantasy XI: Vana'diel Collection 2010
FINAL FANTASY XI prvi online naslov ovog najprodavanijeg serijala ikad,dolazi sa all-in-one value pack uz najnovije ekspanzije.Izlazi 10.09.2009

Zanr:MMORPG
« Poslednja izmena: 10. Nov 2009, 09:04:34 od Subscorpion »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Tel.Me Your.Number
Ja bih temu nazvao Upcoming Titles ili Upcoming Games a ne Ove sedmice dolaze nam...

... a i mislim da postoji neka slična tema Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Ovako nesto uvek moze u temu za vesti iz sveta igara, a i u listi je dosta NDS naslova, ne verujem da (ozbiljni) igraci kod nas imaju tu konzolu.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hold your colour

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1705
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG GT350
Ja bih temu nazvao Upcoming Titles ili Upcoming Games a ne Ove sedmice dolaze nam...

... a i mislim da postoji neka slična tema Smile

stavio sam bzv ovakav title,a mozda mislis na drugu temu koju sam otvorio vezane za izlazak novih igrica,ali to sam nalazio listu koja je izlazila mjesecno a ova ce izlaziti svake sedmice.

p.s. promijenjen je naslov teme

Ovako nesto uvek moze u temu za vesti iz sveta igara, a i u listi je dosta NDS naslova, ne verujem da (ozbiljni) igraci kod nas imaju tu konzolu.

a neki imaju neki nemaju,ja stavljam ono sto je napisano
« Poslednja izmena: 10. Nov 2009, 09:05:07 od Subscorpion »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:04:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.