Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:09:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hello!Dobre Vibracije  (Pročitano 2989 puta)
08. Nov 2009, 22:51:25
Svakodnevni prolaznik


Sve mi je jasno,sada kada je srce prazno

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava Jamaica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC tattoo
Hello!Dobre vibracije   HDV
Poceo je novi konkurs u takmicenju bendova..

Pravila konkursa

Na konkurs "Hello! dobre vibracije" mogu se prijaviti svi bendovi sa teritorije Srbije, koji imaju autorsku pesmu i koji do sada nisu snimili visokobudžetni spot.

Takmičarske numere moraju biti na srpskom jeziku, u mp3 formatu i ne duže od 4 minuta.

Pesme bi trebalo da pripadaju nekom od sledećih muzičkih pravaca: rok, pop, hip-hop, r´n´b, electro, heavy metal, jazz, soul, dance, disco, punk, alternativa, funk, reggae, world i eksperimentalna muzika.

Konkurs i prijava bendova, kao i glasanje su počeli 2. novembra, a vaše pesme možete prijavljivati do 31. marta 2010. godine.
Uputstvo za prijavu

Da biste se prijavili na konkurs neophodno je da na portalu www.hellovibracije.rs otvorite link "prijavite se na konkurs", popunite zadata polja i na taj način napravite profil benda. Prilikom pravljenja profila neophodno je postaviti fotografiju benda i prijaviti minimum jednu takmičarsku pesmu.

Svaka pesma će tokom prijavljivanja na konkurs dobiti i jedinstveni kod za SMS glasanje. Jednom prijavljena pesma ne može se obrisati sa profila, niti se može zameniti, ali kasnije, na Vašem profilu, možete dodavati nove takmičarske pesme.

Pozivamo Vas i da, pored prijave novih pesama, redovno ažurirate profil Vašeg benda - dodajete nove fotografije, video zapise, komunicirate sa fanovima, najavljujete nastupe... Svaka promena profila biće registrovana i prikazana i na home strani portala čime će Vaš bend biti dodatno istaknut kod posetioca sajta i glasača. Samo od Vaših aktivnosti će zavisiti broj glasova koji možete osvojiti.

 
Glasanje i izbor mesečnih pobednika

2. novembra, paralelno sa prijavom na konkurs, počelo je i glasanje za takmičarske numere, putem kojeg će biti izabran hit meseca. Glasanje traje do poslednjeg dana u mesecu – 30. novembra, u 12h.

Bend, odnosno pesma, koja u tom trenutku bude imala najviše pristiglih glasova putem WEB portala www.hellovibracije.rs i putem sms- a, automatski postaje pobednik meseca. Bend čija pesma bude izabran kao hit meseca, direktno ulazi u finale konkursa i više neće biti u takmičarskoj konkurenciji za izbor narednih mesečnih pobednika.

Pobednik meseca će se birati samo glasovima posetilaca Hello! portala i sms glasovima. Na portalu se može glasati samo jednom dnevno (od 00h narednog dana možete ponovo glasati), dok broj sms glasova, u toku jednog dana, nije ograničen.

SMS glasanje:

Pošaljite SMS sa tekstom Hello_sms kod Vašeg favorita na broj 4402

Cena sms poruke je 20dinara+porezi (važi za sva tri mobilna operatera)

Nakon izbora hita meseca novembra, svi pristigli glasovi će se resetovati, a u 00h narednog dana ponovo kreće glasanje za izbor pobednika narednog meseca, po istom principu.
Sve, do tada, prijavljene pesme, osim pesama pobedničkog benda, ostaju u konkurenciji za pobednika sledećeg meseca.

Tokom trajanja konkursa biće izabrano 5 mesečnih pobednika (novembar - mart) koji će ući u finale i konkurenciju za glavnu nagradu konkursa.

Svaki pobednik meseca će osvojiti produkciju pesme po izboru, Hello! voćni paket za svakog člana benda, gostovanje u muzičkom serijalu "Hello! dobre vibracije" u jutarnjem programu "Dizanje" na radiju B92, dodatnu promociju putem medija.

Fruvita će, kao deo nagrade za sve finaliste, organizovati i zajednički nastup – koncert tokom proleća 2010. godine.
Pobednik konkursa "Hello! dobre vibracije"

Od pet mesečnih pobednika, odnosno finalista konkursa, krajem aprila 2010. godine biće izabran pobednik konkursa "Hello! dobre vibracije".

Pobednika konkursa će izabrati žiri, uz pomoć glasova publike koji budu pristigli putem portala www.hellovibracije.rs i putem sms-a. Članovi žirija na konkursu Hello! dobre vibracije su: muzičar Dejan Cukić, voditelji jutarnjeg programa "Dizanje" na radiju B92 - Gorica Nešović i Dragan Ilić i Nataša Žukić, predstavnik Fruvite.

Pobednik konkursa "Hello! dobre vibracije" osvojiće snimanje visokobudžetnog muzičkog spota i biti akter letnje reklamne kampanje za Hello! voćne napitke.


Hello!Konkurs i prijava bendova

IP sačuvana
social share
sve dodje na svoje..ne mrzim ih..jer mrznja te odvede gde te drugi zele..nek me mrze jos vise..ja njima palim svecu u crkvi za sve koji me mrze da zive sto duze i da me jos vise mrze...samo nek su zivi i zdravi..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sve mi je jasno,sada kada je srce prazno

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava Jamaica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC tattoo
IP sačuvana
social share
sve dodje na svoje..ne mrzim ih..jer mrznja te odvede gde te drugi zele..nek me mrze jos vise..ja njima palim svecu u crkvi za sve koji me mrze da zive sto duze i da me jos vise mrze...samo nek su zivi i zdravi..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:09:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.