Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa TV karticom posle instalacije Windows 7.Pomoc!  (Pročitano 10731 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Tattoo
windows 7 prepoznaje tu karticu i automatski instlaira drajvere,tako je bar bio slučaj kod mene,javio se posle problem sa zvukom tj.,PVR2 u svojim podešavanjima ne prpeoznaje zvučnu kartu,ali sam i taj problem rešio,čini mi se instalacijom novih drivera za realtek zvučne karte.E,sad ostao je jedan problem,kartica neće da snima u mpeg formatu,i to nikako nisam mogao da je nateram,ali hoće u avi formatu da snima,samo da bi se dobila slika  dobrog kvaliteta mora da se snima u nekompresovanom avi formatu,koji zauzima mnogo mesta na hardu,ladno je jedan sat oko 70 giga. Smile I onda kompresija.

Nije to još prava podrška,maltretiranje je to,ali za to su krivi oni iz leadtek-a,slabi su sa podrškom,oni su trebali još davno da izbace novu verziju PVR i drajvera,dok su još RC windows bio aktuelan,još letos.

Što se tiče kvaliteta slike,tu nemam nikakvih zamerki.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mene slika ubija neznam zasto ima smetnje ko sneg a imam kablovsku i na tv-u perfektno radi a na kartici ne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3120c
evo kako to lepo izgleda na xp
pa sledeca slika kad je samo podignut w7(tada i pokazuje cd audio)
pa sledeca kad je w7 updejtovan i ubacen po preporuci sedmice neki ledatek steaming wdm(e sad imamo device ali nema cd audia za reprdukciju i snimanje....)

inace sam instalirao pvr1 jer imam disk.dvojka je uzas.
drivere za zvuk.hd audio nisam ubacivao jer je sve bilo ok,w7 je ubacio sam,svoje.kad ja ubecim moje sa sajta ispadne nesto jos grdje.a nisam ni driver za leadtek,jer sam pre pokusavao i tada nema device.neverovatno...
evo ja da podsetim.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

xp.jpg
(261.48 KB, 589x510)
w 7.JPG
(76.78 KB, 582x522)
w 7 2.JPG
(83.28 KB, 586x526)
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


All you need is LAV.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N70
vrlo sam zadovoljan sa win 7 ali mi tesko pada da gledam u tv kartu a znam da ne mogu da je iskoristim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3120c
vrlo sam zadovoljan sa win 7 ali mi tesko pada da gledam u tv kartu a znam da ne mogu da je iskoristim

eve sastavlajm pitanje za svet kompijutera
da vidimo da ce kuzma i ostali nesto da nam smisle
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung D900i
imam problem i bio bih zahvalan do neba ako neko moze da mi ga resi.stavio sam u komp tv karticu Zoltrix i sve super radi samo kada hocu da gledam film na kompu ne cuje se zvuk ni kada hocu da cujem nesto na netu npr.youtube.jel to kartica smeta ili sta? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Mene zanima samo da li je moguce da pustam zvuk od tv kartice na moju obicnu zvucnu karticu? Ja uvek kad hocu da imam zvuk moram da izvadim kabal od zvucnika iz zvucne kartice i da ih ukljucim u TV karticu. Jel ima neki nacin da softverom to resim? Da ne vadim stalno kabal kad hocu da dobijem zvuk na kartici. (znaci softversko resenje mi treba za hardwersko znam da spajam kablove ali to necu)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 560
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Mene zanima samo da li je moguce da pustam zvuk od tv kartice na moju obicnu zvucnu karticu? Ja uvek kad hocu da imam zvuk moram da izvadim kabal od zvucnika iz zvucne kartice i da ih ukljucim u TV karticu. Jel ima neki nacin da softverom to resim? Da ne vadim stalno kabal kad hocu da dobijem zvuk na kartici. (znaci softversko resenje mi treba za hardwersko znam da spajam kablove ali to necu)

Pa mogao si barem reći koja je kartica...
Kod mene je WinFast TV2000 XP Expert, i ima jedan mali kablić koji se sa TV karte ušteka na ploču (to je sve u kućištu) kartica savršeno radi i pod Win 7, sve sam uspio namjestiti...
IP sačuvana
social share
Moja država se zove Republika Srpska !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3120c
Mene zanima samo da li je moguce da pustam zvuk od tv kartice na moju obicnu zvucnu karticu? Ja uvek kad hocu da imam zvuk moram da izvadim kabal od zvucnika iz zvucne kartice i da ih ukljucim u TV karticu. Jel ima neki nacin da softverom to resim? Da ne vadim stalno kabal kad hocu da dobijem zvuk na kartici. (znaci softversko resenje mi treba za hardwersko znam da spajam kablove ali to necu)

Pa mogao si barem reći koja je kartica...
Kod mene je WinFast TV2000 XP Expert, i ima jedan mali kablić koji se sa TV karte ušteka na ploču (to je sve u kućištu) kartica savršeno radi i pod Win 7, sve sam uspio namjestiti...

kako leba ti
vidis li gore moj post,kod mene je umesto cd player microphone i ostalo
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6788
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 13
ja imam asusovu tv karticu koja radi kod drugih (provereno) a kod mene ni na xp i na w7 nece da skenira sve kanale!!!!!!........skenira 38 komada a na kablu ima skoro duplo vise.......ima neko ideju?????
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.253 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.