Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa TV karticom posle instalacije Windows 7.Pomoc!  (Pročitano 10757 puta)
08. Nov 2009, 00:21:39
Clan u razvoju


All you need is LAV.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N70
Nakon instalacije novog operativnog sistema ne mogu da instaliram drajvere za tv karticu WinFast tv2000,probao sam i neke druge drajvere bez uspeha,ako ima neko neki pametan predlog bio bih mu zahvalan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
u bre svi zapeli za taj w7 ko da je smak sveta,aman ljudi cekajte da izadje puna podrska za drajvere i ostalo(nema drajvera trenutno za w7 za tv2000)cak ni na visti ne radi kako treba(losa slika)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3120c
i mene isto to muci sa tom karticom
kako bre nema http://www.leadtek.com/eng/tv_tuner/download.asp?downlineid=67&pronameid=93&lineid=6&act=3

sto je najgore ima i za karticu i za zvuk,samo je program pvr2 uzasno los
a kod mene sa updejtom w7 i driverima  za hd audio ima cd audio kao izlaz ali je isti potreban i na recording liniji a driveri ga ne daju,pa nista od snimanja,nego stavlja za snimanje mcirophone
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


All you need is LAV.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N70
Sto se tice Win 7 nisam imao nikakav drugi problem sa samim koriscenjem,sve drajvere je podrzao bez problema,mozda predstavlja problem posto je Win 7 64 bit? Ili je vreme da menjam tv karticu,mada za moje potrebe ova mi je bila sasvim dovoljna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6630, valjda
Колико се сећам још увек је актуелна та картица... Мислим да треба да сачекаш упдејт драјвера...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
ma kartica je extra nego kako da se namesti slika(stalno je losa kao da ima smetnje)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3120c
Sto se tice Win 7 nisam imao nikakav drugi problem sa samim koriscenjem,sve drajvere je podrzao bez problema,mozda predstavlja problem posto je Win 7 64 bit? Ili je vreme da menjam tv karticu,mada za moje potrebe ova mi je bila sasvim dovoljna

meni radi reprodukcija zvuka ali snimanje jok, jer nema cd player na opciji za snimanje
kako je kod tebe?!
slika je mozda losa zbog uzasnog pvr2
cekam kablovski net da ponovo reinstaliram w7 i update a i verovatno ubacim pvr1 da vidim da vidim kako ce tada biti
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


All you need is LAV.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N70
nemogu nikako da uspem da instaliram drajvere,kao da nemaju funkcije. Probao sam sve vrste WinFast TV 2000 XP, i dalje ne moze. Dok sam je koristio na XP- u radila je savrseno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3120c
nemogu nikako da uspem da instaliram drajvere,kao da nemaju funkcije. Probao sam sve vrste WinFast TV 2000 XP, i dalje ne moze. Dok sam je koristio na XP- u radila je savrseno

bravo!!!
imamm utisak da milijardu ljudi ima tv kertice ovog proizvodjaca i ako je neko probao w7 ili vistu mislim da postoje neverovatni problemi sa driverima

ja kad instaliram drive za tv karicu,pvr kaze da ne moze da nadje device.takodje instaliram i drivere za zvuk ,hd realtek i tad na audio out kaze samo "volume"umeso cd player a na audio in umesto cd player pise master volume.a dok nisam ubacio te drivere,tj isao samo na up date w7,kad on instalira neki driver leadtek steram onda ima device kao tv kartica i cd audio na audio out,a na audio in je isto.sto znaci bolje radi,donkele bez zvanicnih drivera.neverovatno a svi driveri postoje!!!po mom razmisljanju verovatno ne instalirati drivere za tv karticu osim w7 up date(ni u jednom slucaju ne probah daljinski) a sto se zvuka tice imamm utisak kao da bi neka neintegrisana zvucna resila posao,da ima cd in i out i sa normalnim driverima...

kad obrnem xp okacicu sliku sa xp kako bi trebalo da stoji a ovo je w7 i pvr1 jer imam sa cd-a a pvr2 je tek neverovatna glupost
leadtek mi je totalno cudan a bogme mi i realtek nije jasan

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture.JPG
(78.57 KB, 610x528)
« Poslednja izmena: 18. Nov 2009, 22:58:03 od dundjer.nikolic »
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
ni meni na VIsti nije radila , a drugi put nikako nisam mogla da namestim zvuk .. na kraju sam vratila xp i sljaka savrseno .. cekamo drajvere za win7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.146 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.