Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam jedno pitanje sta radis u svitanje  (Pročitano 20566 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Nisam razumeo ovaj poslednji fazon,no dobro...
Imamo u knjizi iz biologije kao neku sekciju Zanimljivosti,i unjoj neki lanak o tome koliko ovek ima dlaka na glavi...
A Uro pita nastavnicu:
-Nastavnice,znate li koliko imate dlaka?
A ona se okrene i nastavi sa predavanjem....
Ili,nastavnica engleskog mrzi miris znoja,svaki put kada uemo u njen kabinet  nam govori:
-Vi ste u godinama kada treba da se svaki dan tuirate!
-Normalno sad svi u glas:Tuiramo se!!!
-A Uro:
-To vi smrdite,normalno kad se tuirate jednom godinje...
Ili kada je Uro poeo da pria ko maina,nastavnica mormalno kae da uuti,a on:
-Joj izvinite nastavnice,ja zaboravio!
-Zaboravio da treba da uti!?
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
Ortak mi pricao kako su palili nekog lika na ekskurziji,
Ocem da pricaju nego o rolanju,
Lik: A sta je to rolanje?
Ortak: Pa to je kad lepis tapete
lik: pa sta je onda pajp
Ortak: E pa to ti je masina koja sama lepi tapete.
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Profesor engleskog u srednjoj cita ocjene sa pismenog:
Elvira, bravo, cista trojka!
Elvira skace od srece, pada mala u trans, kraj godine...
A profa ce: Salim se, smiri se-JEDAN!

Mog drugara redovno nema na casu istorije...
Istoricarka: a sto mu je njemu te ga nema?...

Jedan lik moli profu likovnog da ga pusti sa casa da ne zakasni na autobus. Mi mu dajemo podrsku vicuci: Pustite ga profesore!
U jednom momentu smo zacutali, a Muto (ludak!) vice PUSITE GA PROFESORE! Ovaj se napravio da ga nije cuo...


Geograficarka, poslije posjete inspektora: Bravo, inspektor me pohvalio da sam vas dovela u red.
Muto:            Jel' vas POVALIO inspektor?
Profesorka:    Jao jeste, odusevljena sam i ja...


Nova godina, gubimo cas i ja bacam petarde po ucionici. Taman je pukla jedna i dim se jos nije razisao, kad upada metuzalem od latinke i vice: PUSITE, A?!
IP sačuvana
social share
Meni Se Duso Od Tebe Ne Rastaje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
Uhvatila profesorica engleskog da nam prica kako je pre predavala u osnovnoj skoli. "Bilo je leto, udjem ja u ucionicu i sednem. Sedim ja tako i osetim da me nesto pece. Bilo je toplo pa sam nosila tanku suknju...kad ono meni djaci sipali super lepak na stolicu, znate kako to pece", mi smo se preparirali od smeha  Smile

Najveca fora je bila kada smo doneli beli luk i premazali celu tablu, katedru i radijator kod katedre. Bila je grejna sezona pa je lepo isparavalo. Rezultat svega toga je bio da nismo prvi dan mogli da gledamo posto su nas pekle oci. Miris je bio zagarantovan  Smile Cak smo i pomogli ovima iz druge smene da nemaju dva casa posto se jedna profesorica zamalo nije onesvestila, pozlilo joj. Profa posle nje, inace navodni strah i trepet nije mogao da drzi cas posto je veliki gospodin. Posle je 2 meseca ulazio u nasu ucionicu nadrndan. Dobra strana svega toga je bila sto smo zmurecki mogli da nadjemo ucionicu  Smile
IP sačuvana
social share
I scream,
You scream,
We scream,
FOR ICE CREAM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
E da, umalo da zaboravim, kod iste profesorice engleskog, radimo Danilo i ja kontrolni i umiremo od smeha, zezamo se posto je kontrolni neverovatno bio debilno lak (bar za nas). I Danilo se sagnuo nad klupom, sakrio se iza onog ispred da ga ne vidi da se cepa. Ustala ona, i seta se. Dodje do Danila: "Boze, Danilo, kako to sedis? Sedi lepo, ispravi se malo, izbaci grudi". Na to meni sinu neverovatna recenica: "Nema on sta da izbaci"  Smile  Tek tada sto smo se preparirali od smeha  Smile

Strasno, sad sam se setio jos jedne.
Isto engleski, isto se mi zezamo, samo sada obican cas. Gavrilu Milan nesto zvrlja po svesci. Gavra mu otima svesku, ovaj ne da. I nekako Gavra uspe da mu uzme svesku, ali profesorica vidi da ovi nesto tu prave gluposti. "Daj da vidim tu svesku". Daju joj oni, pregleda ona, zvrljotine, engleski - nista. Dodje do jedne strane: "Boze, da li ste vi normalni! Ovome se nisam nadala da cu videti, cak ni od vas..." Na to ce Zlatoje: "Profesorice, jel ste lepo ispali?"  Smile Mislio je da su nju crtali.  Pokupi se ona sva zabunjena i sedne na mesto. Sve ne bi bilo toliko smesno da u svesci nije bio nacrtan k****.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
I scream,
You scream,
We scream,
FOR ICE CREAM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Ovo nema veze sa kolom direktno,ali pazite:
Ljubica se zaljubila u nekog Vladimira koji je ne podnosi,i juri ga po hotelu na eksurziji.Nastavnica hemije sedi u hodniku,i priupita Ljubicu gde tri ,a Ana (Ljubicina najbolja drugarica) kae: -Zaljubila se u Vladimira!!!
Pa ti hemiarka ih odvede u sobu Vladimira i kae Ljubici da sedne na Vladimirov krevet i da ga eka dok doe.
MIslim,nastavnica je super!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Geograficarka:"Posto ste danas bili tako nemirni, u petak cete imati nenajavljeni kontrolni."

Prof. matematike(Bosku):"Bole, sto ti je tako mali? Vidi koliki je kod mene"
(misli na trokut)


Pedagogica ulazi u razred u kojem su samo cure i drzi predavanje: "Cure, necu vam pricati kako ne treba da pusite... Mada ste vi sada u godinama kada ne pusite cigarete, vec nesto drugo..."
(mislila je na marihuanu)
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
U Osnovnoj skoli, u 7. razredu dobili smo nofu prof. fizike (dosla iz gimnazije). Mene i Gorana (mog najboljeg druga, tad i sad) stavi u prvu klupu posto smo "navodno" pricali, a ustvari se bila popalila na njega i stalno mus e na casu nabacival Smile:  Smile  tako da smo mi uvek kod nje sedeli u prvoj streberskoj klupi (ne zato sto smo mi hteli!!)
I jednom tako dodje prof. u dzemperu a na dzemperi miki maus i mini kako se ljube i ono srca izlecu. Goran ludak tad napise na onoj njegovoj sredini (retko je nosio svesku pa je uvek pisao na sredini koju mu ja dam)
"Radisa, vidi prof. dzemper! Ha ha ha KAKVA POPALJENICA" -(isto ovim recima), a ja dodam:"To je zbog tebe". Posle par minuta dolazi ona do nas i uzima onu Goranovu sredinu i grdi ga sto ne nosi svesku i kaze da  hoce vidi sta je on to pisao na casu. Normalno vidi sta smo mi pisali, procita nekoliko puta i kaze: "A svida vam se jel??, Ajde da vidimo kako vam se svidja katedra". Mi izadjemo da odgovarama a crkavamo od smeha, i tad nas spasava zvonko spasic. Sledeci cas izvede ona nas ponovo i mi dobijemo PETICE a znali smo za 3, ha ha ha sto li je to uradila?! pa bila je popaljena na Gorana.


Isto tako ona nama jednom kaze da izadjemo da dmonstriramo elektricitet na nekoj spravici. I sad Goran trba da gura neku rucicu sa jedne strane a mene da opaljuje elektricitet sa druge. Posto je ta rucica bilo odvaljena trebalo je polako da se gura pa je Goranu profesorica rekla:"Polako guraj, nezno, nemoj brzo!'      A ovaj papan sto je jace mogao i odvali je  i sledeceg trenutka samo vidis drzi rucicu u ruci i cepa se ko lud na brasno! Smile  Smile  Ona nas tad otera na mesto i kaze: " Pa kad si zapeo, rekla sam ti da guras polako, sa vrhovima prstiju a ne da je drzis sa celom sakom, nauci se jednom pameti kako se to radi!"

inace profesorice ima oko 25 godina.

Isto tako sad u srednjoj u prvoj godini na ekologiji (nastavnik je iz Arabije pa tesko prica nas Srpski) kaze:
Freij(prof.): Ostavite ga na miru!
Rakic: Koju Miru?
Freij: Molim?
Rakic: Pa na onu iz prvo tri.
Freij: Vi niste normalni, vi ste budale!


isto tako Decko se otkida kod njega, odgovara, naucio sve i na kraju Freij ce njemeu: Ti biti dobar decko, ja ti dati dva, nisi ko ovi idioti ovde! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.