Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:11:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Navijači Novog pazara slave ubicu Srba!!  (Pročitano 25059 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
da delije okace parolu stadion ratka mladica ovde bi penio da treba da ih zabrane Wink


@radulac poenta je u tome sto kad se propagiraju ubice Srba onda je okej kad se propagira bilo sta sto ima veze sa Srbima onda je to anti evropski i lose po Srbiju ;s
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
On je bio i ostao nacista i saradnik sa okupatorom I reda.

ko i draoljub mijalovic...pa a vi prolasiste svecom...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia E71
Citat
vrlo hrabri ljudi koji su zitelje nasega grada i okoline spasili od potpunog genocida?
Zapitaj se da li je iko ikada uspeo saradnjom sa nacistickim okupatorom da spasi bilo koji narod?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Citat
Kliki, tebi bas ne smeta velicanje ustasa ?! zajebi sad tekst

meni smeta kako se mediji ponasaju. taj sto je razvukao transparent nije nista novo. takvi transparetni se razvlace na svakoj utakmici, razgovori se vode u tom pravcu i ja ne znam sta je tu sada odjednom cudno!? kada su neki ljudi govorili na vreme da se takve stvari zaustave niko ih nije slusao.

Citat
da delije okace parolu stadion ratka mladica ovde bi penio da treba da ih zabrane Wink

prvo treba zabraniti ratka mladica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
On je bio i ostao nacista i saradnik sa okupatorom I reda.

ko i draoljub mijalovic...pa a vi prolasiste svecom...

Draža je prvi u Jugoslaviji pružio otpor nacističkim okupatorima i njihovim saradnicima nakon kraha kraljevine Jugoslavije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
izko, ti si jedno iskompleksirano, jadno stvorenje... kao Golum iz Gospodara prstenova... sazaljevam te... govoris tudjim jezikom, falsifikovanim pismom pises, ucis falsifikovanu istoriju... Jadan si, nije ni cudo sto si nabijen kompleksima. Cak posecujes "srpski nacionalisticki forum", a zasto ?! da bi se hranio mrznjom, jer nemas svoj identitet, ali hoces 100 % da budes siguran da nisi "od onih  drugih" !!!! Jel znas bar Turski jezik, jadnice ?!

@Orfanelin, znam ja to sve, ali me ponekada iznenadjuje, i razocarava...  Smile

Pa Kliki, hajde da zaustavimo te stvari ! hajde jednom napisi da velicanje ustasa nije u redu ! Ja nikada nisam drzao sliku Ratka Mladica niti uzvikivao njegovo ime !
« Poslednja izmena: 05. Nov 2009, 00:06:42 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Citat
vrlo hrabri ljudi koji su zitelje nasega grada i okoline spasili od potpunog genocida?
Zapitaj se da li je iko ikada uspeo saradnjom sa nacistickim okupatorom da spasi bilo koji narod?

tesko da je se muslimasnki narod moao spasiti u okruzenju kojee cini apsolutna srpska vecina...trazili su saveznike i nasli i u njemcima jer i isti nisu proanjali i radili o lavi jos od berlinsko konresa...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
hm,kako li sam znao da cu naleteti na @Bosanskog besnog planktona,cim udjem u ovu temu...  Smile Smile

izko, ti si jedno iskompleksirano, jadno stvorenje... kao Golum iz Gospodara prstenova... sazaljevam te... govoris tudjim jezikom, falsifikovanim pismom pises, ucis falsifikovanu istoriju... Jadan si, nije ni cudo sto si nabijen kompleksima. Cak posecujes "srpski nacionalisticki forum", a zasto ?! da bi se hranio mrznjom, jer nemas svoj identitet, ali hoces 100 % da budes siguran da nisi "od onih  drugih" !!!! Jel znas bar Turski jezik, jadnice ?!
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Nov 2009, 00:10:27 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Istina, zato i kazem, uspostaviti apsolutnu kontrolu ! Eto, imamo 124. oklopnu u Nisu, koliko im treba do NP ?! Verovatno ne mnogo... cisto da im stavimo do znanja da nema zajebancije. vec mi stvarno idu na *****
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
pa onda idu sankcije pa posle sankcija bombardovanje i opet smo na istom samo sto amerikanci imaju bazu kod tutina  Smile Smile

ne vredi brate ... cekati pravi trenutak to je jedina nada... nema nam druge
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:11:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.