Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:47:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LCD ili Plazma tv !!!!!!!  (Pročitano 29767 puta)
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6788
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple Iphone 13
ja sam letos kupio ovaj tv i prezadovoljan sam!!!!

http://ser.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09073552


e sad imam jedno pitanje za sve vas........posto imam usb ali mogu samo da gledam slike sa njime da li mogu da nekako nadogradim softver i da gledam filmove sa flesha???  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11112
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S10
Možda je plazma novija tehnologija, al' potrošnja struje je k'o kvarcna peć, doduše, sa jednim grejačem. Ako mnogo gledate TV, ućićete u crvenu zonu na računu za struju sigurno. A tek LED - to ti je ko kvarcna ipo, ima da ga palite samo u jeftinijoj tarifi  Smile
Što se mene tiče, a imajući u vidu potrošnju, cenu a i kvalitet slike kanala koje gledamo - LCD je za sada bolja i jeftinija varijanta. E ko ima love i za TV i za struju - LED rulz Smiley
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Možda je plazma novija tehnologija, al' potrošnja struje je k'o kvarcna peć, doduše, sa jednim grejačem. Ako mnogo gledate TV, ućićete u crvenu zonu na računu za struju sigurno. A tek LED - to ti je ko kvarcna ipo, ima da ga palite samo u jeftinijoj tarifi  Smile
Što se mene tiče, a imajući u vidu potrošnju, cenu a i kvalitet slike kanala koje gledamo - LCD je za sada bolja i jeftinija varijanta. E ko ima love i za TV i za struju - LED rulz Smiley
Pa prebaci tv na plin. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
Možda je plazma novija tehnologija, al' potrošnja struje je k'o kvarcna peć, doduše, sa jednim grejačem.
Ne bih se slozio sa ovim,kod plazme potrosnja energije nije konstantne vrednosti,sve zavisi od slike,ali je tacno da trosi vise od LCD televizora.
Ipak,ja sam vise za Plazma televizore,po meni imaju bolji kontrast bolji odziv,jednostavno bolju sliku.Panasonikova plazma ima odziv 0.001 ms dok najbolji LCD (barem na poslu gde radim) ima ako se ne varam 2.2 ms.Dokaz da je Plazma bolji TV je i cinjenica da se 3D televizori rade u Plazma tehnologiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung s3
Možda je plazma novija tehnologija, al' potrošnja struje je k'o kvarcna peć, doduše, sa jednim grejačem. Ako mnogo gledate TV, ućićete u crvenu zonu na računu za struju sigurno. A tek LED - to ti je ko kvarcna ipo, ima da ga palite samo u jeftinijoj tarifi  Smile
Što se mene tiče, a imajući u vidu potrošnju, cenu a i kvalitet slike kanala koje gledamo - LCD je za sada bolja i jeftinija varijanta. E ko ima love i za TV i za struju - LED rulz Smiley
Pa prebaci tv na plin. Smile
Ako si mu reko Smiley


Imam plazmu vec dve i po godine i bacila me na dugove za strujuuuu.
Mislim, sta lupate. Moja trosi... nede oko 240-260 vati. Slikacu ako je potrebno. Ima 42 inca i cepa ko luda, a ne gasim je bukvalno uopste. Naravno gledamo je, a kada mi beba spava, sluzi kao osvetljenje  Smile .
Naslusao sam se takvih gluposti na temu ovih Tv-a da nemam pojma. A ljudsko oko ne moze da provali razliku. Jos sam pre par meseci uzeo i  iptv, i slika otkida.
Ljudi kupite ono za sta imate pare ne glupirajte se... Ja BIH prodao moju (i ako je max ispravna), da bih kupio LED. Ne zato sto ce moje oci da gledaju kvajutetniju sliku, vec iz pederaja !!! Ali nemam te pare da doplatim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
@Sale_S
I ja to tvrdim za Plazmu.ljudi pricaju svakakve gluposti,ja ne kazem da je Plazma bila losa kada se tek pojavila ali sada po meni je bolja od LCD televizora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Morate da razlikujete deklarisanu maksimalnu potrošnju od prosečne potrošnje struje kod plazma TV-a. Maksimalna potrošnja se kod plazme javlja kada se preko celog ekrana emituje samo bela boja, a to se neće desiti verovatno nikada u toku korišćenja. Novi plazma displeji među koijma su vodeći Panasonic NeoPDP značajno manje troše struje i u rangu su sa LED LCD displejima iste dijagonale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:47:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.