Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:01:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pusenje ili zdravlje  (Pročitano 14376 puta)
10. Nov 2003, 00:07:55
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Znam koliko mrzite kad vam kazu da trujete i sebe a i nas koje nepusimo, ali da li ste ikada OZBILJNO razmislili o tome? Da li ste ikada uzeli u ozbir da od toga stvarno mozete umreti i da svakim udisajem sebi skracujete zivot. Svesno samoubistvo!! Na kraju zasto to radite i kad cete da prestanete!!!

Ovo je tema za sve one koji imaju volje ili zelje da ostave pusenje, za sve one koji zele a ne znaju kako.... pitajte, trazite savete, kritikujte, vredjajte, ali ostavite cigarete Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Da.... Da.... DA!!! Ne znam, ne znam...

Zeju da, volju ne, a i zelju izgubim kad se iznerviram.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Jesi li probala da onda u tim trenucima uzmes da radis nesto?! Meni je pomoglo to sto sam kucala maturske radove
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Ja isto kao i Arijana. A bojim se i da se ne ugojim posle toga. Mnogima se to desilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ja kad sam ostavila cigarete sam bila oslabila, tad sam stvarno super izgledala, skoro savrseno, imala sam mozda samo kilu viska... posle godinu dana sam se ugojila, ali to nema veze sa mojim ostavljanjem cigareta vec sa izrazito cudnim metabolizmom....

A i jos nesto.... necete znati dok ne probate!!!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nekad sam zapalio par komada... nije mi se svidelo... zapalio sam tompus , bilo mi je ok, mozda nekad to krenem da pljugam, ali trenutno... ne treba mi fala...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
nije tesko biti fin...iako sam pusac nisam onaj yagriyeni koji mora da yapali po svku cenu....uvek pitam da li nekome ne smeta i ako smeta uopste mi nije problem da iskuliram...najvise me nerviraju ljudi koji su rob te navike...bitno je samo imati meru
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@black cat

e vidis takav rezon kao ti ima jako malo ljudi... znam par ljudi kojima uopste nije bitno da li ti pusis ili ne i da li tebi smeta, da ne kazem da dodju kod tebe u kucu i odmah izvade cigarete i zapale a da te ni ne pitaju da li sme... i dok sam bila pusac uvek sam pitala, pogotovo kad sam se vozila u tudjim kolima... stvarno ima ne tolerantnih ljudi!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Par puta sam ostavljala cigare, a onda zbog neke gluposti opet zapalim. Trenutno sam pusac ali mislim da mogu da ostavim cigare samo da to cvrsto resim - kao pre. Takodje mogu da potvrdim da to nema veze sa kilazom. Samo je potrebna dobra volja i samokontrola.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat
Takodje mogu da potvrdim da to nema veze sa kilazom. Samo je potrebna dobra volja i samokontrola.


E to je poenta! Samokontrola u svemu!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:01:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.