Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IQ тест је превара, немојте да покушавате !!!  (Pročitano 19991 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Ljudi, ako vas zanima koeficijent inteligencije, pravac najblizi psiholog... ili mensa...
Sve drugo, a posebno te online verzije nisu ni prineti legitimnom iq testu koji ne moze da se uradi na googlu...
Ne mogu da verujem da ima ljudi koji ce da spiskaju 300 kinti na deciju igricu...   Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 3220
Dok je ovaca bice i sisanja  Smile

Inace imala sam slicnu situaciju u porodici pre  tri godine, a "zrtva" je bila moja majka koja se navukla na SMS horoskop.  Smile Zena je lepo poslala sms i trazila dnevni horoskpo za devicu, horoskpo je dobila, iznos+pdv je bio uredno skinut sa racuna za taj dan.  Problem je nastao kada je i sutradan, i prekosutra i dan nakon toga dobijlala horoskope koje ovaj put nije trazila, ali su zato iznosi sms-a + pdv uredno skidani sa racuna. I to je trajalo otprilike nedelju i po dana. Na tv reklami su postavili broj za aktiviranje servisa, ali nisu postavli njegov broja za deaktiviranje.  Trebalo mi je dva prepodneva da saznam kako se zove firma koja oglasava taj sms servis, da pronadjem njihove brojeve telefona, da dobijem nekog na tim brojevima telefona , da proslede moje pozive raznim osobama zaduzenim za marketing za tu i tu oblast na toj i toj televijizij. Na kraju sam bila primorana da spomenem drustvo za zastitu potrosaca ako  jos jednom stave moj poziv na cekanje pa su mi rekli "carobni broj " za odjavljivanje sa servisa.



« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 15:16:58 od Sunny »
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Sony 
Znate li vi neki dobar IQ test na kojem me neće opelješiti , 384 dinara je stvarno previše.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Ljudi, ako vas zanima koeficijent inteligencije, pravac najblizi psiholog... ili mensa...
Sve drugo, a posebno te online verzije nisu ni prineti legitimnom iq testu koji ne moze da se uradi na googlu...
Ne mogu da verujem da ima ljudi koji ce da spiskaju 300 kinti na deciju igricu...   Smile

Znate li vi neki dobar IQ test na kojem me neće opelješiti , 384 dinara je stvarno previše.......

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung neki
@Gambino
Za sledeci put da znas, ako nije preporuceno od strane mesnog ili opstinskog odbora ne otvaraj pa sve da pise i www. vojaseseljsrprkiprkosnijunaksi omigadjura. com  Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 17:34:39 od zille »
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
sve sam go genijalac  Smile Smile ....

kucajte u guglu online IQ test i dobicete milion linkova. vecina su besplatni i shalju sam koeficijent na neki mail (izaberite neki nevazan zbog spam-a)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
test je dobar posto znam odgovore na pitanja mogu da ga provalim da bude za dz,ali onda me mozda tuze Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46864
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Хе хе која реклама...  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
мислим да је човеку довољно да зна да је интелигентан ако не пошаље тај смс Smile

Mozda stigne nazad SMS i kaze "glupi ste ko k*ac kad ste naseli"

Ма тест као тест није уопште лош, класичан IQ тест ... капирао сам да не би требало да узму више од 50 динџи.

Јбг-а привукла ме ћирилица.  Smile

Nasli su slabu tacku da te opljackaju  Smile

Dok je ovaca bice i sisanja  Smile

Inace imala sam slicnu situaciju u porodici pre  tri godine, a "zrtva" je bila moja majka koja se navukla na SMS horoskop.  Smile Zena je lepo poslala sms i trazila dnevni horoskpo za devicu, horoskpo je dobila, iznos+pdv je bio uredno skinut sa racuna za taj dan.  Problem je nastao kada je i sutradan, i prekosutra i dan nakon toga dobijlala horoskope koje ovaj put nije trazila, ali su zato iznosi sms-a + pdv uredno skidani sa racuna. I to je trajalo otprilike nedelju i po dana. Na tv reklami su postavili broj za aktiviranje servisa, ali nisu postavli njegov broja za deaktiviranje.  Trebalo mi je dva prepodneva da saznam kako se zove firma koja oglasava taj sms servis, da pronadjem njihove brojeve telefona, da dobijem nekog na tim brojevima telefona , da proslede moje pozive raznim osobama zaduzenim za marketing za tu i tu oblast na toj i toj televijizij. Na kraju sam bila primorana da spomenem drustvo za zastitu potrosaca ako  jos jednom stave moj poziv na cekanje pa su mi rekli "carobni broj " za odjavljivanje sa servisa.





Na zapadu je to staro ko kornjaca. Samo pozoves i tvoja deca placaju to. Ja sam jednom narucio nekih par melodija preko SMS-a na karticu koja je imala 2 evra a iznos bio veci. Al oni cekaju da napunis karticu pa ti skinu. Samo sto sam ja vec imo novi broj a ovu karticu bacio tako da ce da dobiju pare nikad.  Smile

Ljudi, ako vas zanima koeficijent inteligencije, pravac najblizi psiholog... ili mensa...
Sve drugo, a posebno te online verzije nisu ni prineti legitimnom iq testu koji ne moze da se uradi na googlu...
Ne mogu da verujem da ima ljudi koji ce da spiskaju 300 kinti na deciju igricu...   Smile

Ma ima online za dzabe al na Engleskom, Spanskom, Nemackom...

Хе хе која реклама...  Smile





A ko zna, mozda na slici neki Indijac fizicar koji rastura  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Jbt ja mislio Gandi !  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.