Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:49:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: RANE-Znas me znam te  (Pročitano 31206 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
HTC Tattoo
Jel znate da su jednu interventu brigadu,i njihovog vođu uhapsili pre desetak godina jer su udarali reket,i ako imaš lokal,plaćaš njima,i ne diraju te krimosi,a ako im ne platiš,onda ti oni montiraju kome ćeš da plaćaš.E,kad je policija to raidla,šta su tek radili krimosi u to vreme.Kod mene u kraju su sve prodavnice palaćale reket,ako se sećate prodaje pljuga i benzina,i oni su plaćali reket.Ma život u Beogradu je bio milina,kao u favelama. Smile

A što je neko mogao da te osakati za par patika,ma ništa se nije u Beogradu tih godina dešavalo kao u filmu,bilo je gore. hehehehe



IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 386
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Čuo sam od ljudi iz Zagreba, da su kod njih Rane u to vrijeme bile titlovane i da je sam naziv filma bio preveden kao "ozljede" Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
A isti kurac, drugo pakovanje, isti kurac drugi tetrapak.
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
A isti kurac, drugo pakovanje, isti kurac drugi tetrapak.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Модератори нису примјетили да већ има једна отворена тема о филму?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
Čuo sam od ljudi iz Zagreba, da su kod njih Rane u to vrijeme bile titlovane i da je sam naziv filma bio preveden kao "ozljede" Smile Smile
ne mrzim ih
ali meni je to smesno   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72

Film prikazuje iskarikiranu i netachnu sliku zivota u 90-im godinama, iz ugla nekoga ko nije uchestvovao u tome.
Lovachke priche na koje pretpostavljam da mogu da se loze samo klinci koji su pomenutih devedesetih imali 3 do 7 god.

Ti si ocigledno gledao neki drugi film...Dusan Pekic aka Pinki u Ranama je ziveo bas onakav zivot kakav zivi u filmu,  i umro je na svojstven nacin od overdoza, kakav je tipican bio za tamosnje kriminalce iz 90' - tih.

Kao sto je diletant napisao, film predstavlja iskarikirani zivot 90' tih godina.

Znaci, konstatacija ti je skroz pogresna. U pravu si samo za to da se na njega loze klinci.







Ja mislim da grešiš u informaciji... Pekić se najverovatnije predozirao/ubio metkom u čelenku u vojsci, ali koliko se sećam,  znam da je Švaba pominjao da su valjda Pekića ubili u vojsci jer on nikada ne bi digao ruku na sebe.... I to da su ga upucali puškom...

I mislim da sam gledao intervju sa Dragojevićim gde je rekao kako je uzeo klince iz srednje (baš kao u mna2) i da su među njima bili Pekić i ovaj drugi... tako da nisam baš siguran da je on bio krimos privatno...


Kako god, pre par godina sam pročitao ja mislim baš na ovom forumu, kako je neka mlađa osoba sa fdu par puta donosila scenario Dragojeviću na uvid, ali da ga je on uvek odbijao sa zamerkama i onda preko noći je napisao Rane - inspirisan scenarijem tog istog dramaturga sa fdu...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Citat
I mislim da sam gledao intervju sa Dragojevićim gde je rekao kako je uzeo klince iz srednje (baš kao u mna2) i da su među njima bili Pekić i ovaj drugi... tako da nisam baš siguran da je on bio krimos privatno...

Ja poznajem lika iz Zemuna koji je bio prijatelj sa Dusanom, pricao mi je da on nije isao u skolu, posle filma "Rane" pricao je da mu skola ako postane glumac nije potrebna i da nije poceo da glumi verovatno bi zavrsio u zatvoru.

Citat
Ja mislim da grešiš u informaciji... Pekić se najverovatnije predozirao/ubio metkom u čelenku u vojsci, ali koliko se sećam,  znam da je Švaba pominjao da su valjda Pekića ubili u vojsci jer on nikada ne bi digao ruku na sebe.... I to da su ga upucali puškom...

Pazi ja sada ne mogu da tvrdim da je informacija sigurno tacna, ali svaka osoba sa kojom sa pricao, tj koja je imala neki dogadjaj ili pricu iz tog vremena sa Dusanom, rekli su da je umro od overdoza, u krevetu, za vreme sluzenja vojnog roka.

Opet, kazem, ne mora da znaci da je tacno.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Motorola 
Da li je istina da je ovaj film finansirao sps i kako je moguce da je Milosevic dozvolio prikazivanje ovog filma?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung 
ma tacno 100%  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:49:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.