Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:14:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Finansijeri separatizma  (Pročitano 7191 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Uh, kako se nisam setio ! U pravu je @hkj, stvarno kao da ponekada nemam pameti. Rusija je resenje za sve.

Zato je i najbolje da vojvodina dobije autonomiju po ugledu na onu iz 74-te. Za beogradzane i njihove
ageeencije ce brinuti Rusi.
ma,Beogradjani krivi za sve.
majku im njihovu,nece da se odreknu svojih zivota!sram ih bilo.  Smile

inace,evo opet tog dobrog starog izvrtanja reci koje si doktorirao...  Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 18:01:21 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Uh, kako se nisam setio ! U pravu je @hkj, stvarno kao da ponekada nemam pameti. Rusija je resenje za sve.

Zato je i najbolje da vojvodina dobije autonomiju po ugledu na onu iz 74-te. Za beogradzane i njihove
ageeencije ce brinuti Rusi.
ma,Beogradjani krivi za sve.
majku im njihovu,nece da se odreknu svojih zivota!sram ih bilo.  Smile

inace,evo opet tog dobrog starog izvrtanja reci koje si doktorirao...  Smile
ne treba Vojvodini autonomija iz 74-e, nego treba cela Srbija da se decentralizuje, da se vidi koji je ekonomski rezon da ljudi privredjuju na svojoj zemlji.
Vojvodina treba da bude logistika za sumadijsko stocarstvo, za laku industriju prerade mesa i zitarica u gradovima Srbije.
Dokle god kupi meso za deset a proda za sto da bi ranio dzabalebarose nema zivota ni podsticaja.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Pazi, i meni bi bilo lakse da se dosta ljudi, posebno Crnogoraca,pokupi iz Beograda i ode kucama, da se razumemo...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Pazi, i meni bi bilo lakse da se dosta ljudi, posebno Crnogoraca,pokupi iz Beograda i ode kucama, da se razumemo...
apsolutno se slazem.
ako se nekome ne svidja Beograd,ili ako mu se ne svidja sto Vlast lose rasporedjuje novac,neka slobodno zapali kuci,ili neka se obrati ljudima na,jelte-Vlasti.nisu Beogradjani ni duzni,ni voljni,ni slobodni da slusaju lupetanja da su oni krivi sto je Srbija raspad,dok se seljacka bagra izdrkava po njemu.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 00:41:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Pazi, i meni bi bilo lakse da se dosta ljudi, posebno Crnogoraca,pokupi iz Beograda i ode kucama, da se razumemo...
apsolutno se slazem.
ako se nekome ne svidja Beograd,ili ako mu se ne svidja sto Vlast lose rasporedjuje novac,neka slobodno zapali kuci,ili neka se obrati ljudima na,jelte-Vlasti.nisu Beogradjani ni duzni,ni voljni,ni slobodni da slusaju lupetanja da su oni krivi za sve dok se seljacka bagra izdrkava po njemu.

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile (jace je od mene)

IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung Galaxy IIs
Pazi, i meni bi bilo lakse da se dosta ljudi, posebno Crnogoraca,pokupi iz Beograda i ode kucama, da se razumemo...
apsolutno se slazem.
ako se nekome ne svidja Beograd,ili ako mu se ne svidja sto Vlast lose rasporedjuje novac,neka slobodno zapali kuci,ili neka se obrati ljudima na,jelte-Vlasti.nisu Beogradjani ni duzni,ni voljni,ni slobodni da slusaju lupetanja da su oni krivi za sve dok se seljacka bagra izdrkava po njemu.

A da traže metro "jer to zaslužuju", to znaju a?
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
od koga, od tebe ? pa ti si glasao za DS, a Djilas je vas covek...Uostalom, vise cete vi dosljaci koristiti taj metro nego ja...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
hvala.  Smile Smile
-------------------------
inace,ako nekome treba pomoc,rado cu mu dati upute i do Zeleznicke/Autobuske stanice,i do Vlade.(to je ona velika lepa zgrada gde su smesteni ljudi koji upravljaju zemljom(ne,nisu svi Beogradjani,niti ih boli kurac za isti...  Smile)) pa,kome se ne svidja,nek bira.

dosta je bilo.
A da traže metro "jer to zaslužuju", to znaju a?
znao sam da ces ti prvi odgovoriti.  Smile
tacno na vreme,tacno po sablonu(ili Rusi,ili Srbi,ili Beogradjani...)

ne,genije,za metro se zalazu pojedini balvani(poput gradskog idio...ovaj,arhitekte Bobica) i novinari,koji misle da izgradnjom metroa grad automatski ostaje bez guzvi,bez kriminala,bez troskova,bez problema,i nastaje opste blagostanje...Bobic se izdvaja iz te bag...ovaj,gupe,po tome sto se on zalaze i za gomilu drugih bespotrebnih idiotskih projekata tipa zatvaranja celog centra,izgradnje staklenjarsko-betonjarskih ambara u delu grada gde je najveci deo zgrada u neoklasicizmu,pretvaranje luke u jebarnik,itd,itd...(ne znam samo kako misli da se onda vrsi transport u centru...uz volove i robove,sta...?ili mozda uz "silu" iz Zvezdanih ratova?  Smile)
ja,posto se bavim tim stvarima,se nikada nisam zalagao za izgradnju metroa,vec da se prethnodno izgradi jos nekoliko mostova,pa,tek onda da se razmislja o metrou.Beograd nije Njujork ili London,ili Moskva,ili Peking,a ni Srbi nisu toliki biznismeni i magnati da ce ekonomija da pukne ako Crnogorce direktorce kasni na svoj posao u svom X6 zato sto je guzva u saobracaju.Beogradu ne treba metro,vec jos mostova i bolja organizacija saobracaja.i ja se nikada nisam zalagao za metro,vec sam stalno napominjao da mu trebaju mostovi.takodje,price koje s vremena na vreme serviraju novinari,kako u beogradu ima previse automobila,ne pije vodu,jer previse automobila po porodici i uske,propale,neodrzavane i neorganizovane ulice i saobracaj nije isto.ali je lakse pustiti patku putem Blica da je suvise automobila,nego asfaltirati nesto,popraviti nekad neku sinu,sinhronizovati nekad neke semafore,poslati nekad neku patrolu da kaznjava one koji se parkiraju na kolovozu,itd,itd...
doduse,ovo je sad vec preslo u off,ali,poenta je da se ja nikada nisam zalagao za metro.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 00:57:50 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung Galaxy IIs
hvala.  Smile Smile
-------------------------
inace,ako nekome treba pomoc,rado cu mu dati upute i do Zeleznicke/Autobuske stanice,i do Vlade.(to je ona velika lepa zgrada gde su smesteni ljudi koji upravljaju zemljom(ne,nisu svi Beogradjani,niti ih boli kurac za isti...  Smile)) pa,kome se ne svidja,nek bira.

dosta je bilo.
A da traže metro "jer to zaslužuju", to znaju a?
znao sam da ces ti prvi odgovoriti.  Smile
tacno na vreme,tacno po sablonu(ili Rusi,ili Srbi,ili Beogradjani...)

ne,genije,za metro se zalazu pojedini balvani(poput gradskog idio...ovaj,arhitekte Bobica) i novinari,koji misle da izgradnjom metroa grad automatski ostaje bez guzvi,bez kriminala,bez troskova,bez problema,i nastaje opste blagostanje...
ja,posto se bavim tim stvarima,se nikada nisam zalagao za izgradnju metroa,vec da se prethnodno izgradi jos nekoliko mostova,pa,tek onda da se razmislja o metrou.Beograd nije Njujork ili London,ili Moskva,ili Peking,a ni Srbi nisu toliki biznismeni i magnati da ce ekonomija da pukne ako Crnogorce direktorce kasni na svoj posao u svom X6 zato sto je guzva u saobracaju.Beogradu ne treba metro,vec jos mostova.i ja se nikada nisam zalagao za metro,vec sam stalno napominjao da mu trebaju mostovi.

A investicije u privredu i poljoprivredu umesto metroa i mostova to ne ?
Gužve će se smanjiti kada se malo smanji broj stanovnika u BG, raseljavanjem u ostale gradove
Srbije.

Ali za to je potrebna decentrallizacija, statuti i ostali bauci (aaaaaa Savka cepajuu Srbiju !!!)
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4

inace,ako nekome treba pomoc,rado cu mu dati upute i do Zeleznicke/Autobuske stanice,i do Vlade.(to je ona velika lepa zgrada gde su smesteni ljudi koji upravljaju zemljom(ne,nisu svi Beogradjani,niti ih boli kurac za isti...  Smile)) pa,kome se ne svidja,nek bira.

 Smile Smile

Beograd nije Njujork ili London,ili Moskva,ili Peking,a ni Srbi nisu toliki biznismeni i magnati da ce ekonomija da pukne ako Crnogorce direktorce kasni na svoj posao u svom X6 zato sto je guzva u saobracaju.Beogradu ne treba metro,vec jos mostova.i ja se nikada nisam zalagao za metro,vec sam stalno napominjao da mu trebaju mostovi.

Tako je !!!Kakav crni metro ?! Jos hoce da jedna stanica bude na Trgu (pored postojece kod Vuka), pa njemu bi prvi vagon bio na jednoj, a zadnji na drugoj stanici.... A ideja o "lakom metrou", o vozilima kapaciteta 300 ljudi... Odakle bre nama ulice za tu egzibiciju >!?!
Ali sam danas isao oko sat vremena auto-putem 5 kilometara ka Gazeli !! Mooooost !!! hocu jos jedan mooooost !!!!

A sta, ja kao ne investiram u privredu ?!? Pa svaki put kad kupim "Orbit", dam 18 % drzavi ! A to, gde tvoja "evropska vlast" rasporedjuje pare, ja ne znam... A bas me zanima za tih 7 dinara....
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 01:02:20 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:14:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.