Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deca bogataša novi idoli mladih: Znaš ti ko sam ja?  (Pročitano 35029 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Navijači su bili oni sa najvećim mudima 5-og oktobra i da nije bilo njih ko bi rušio bagru?
 Ovo što se sada dešava,ova kampanja pacova iz vrha je blam živi.Umesto da leče uzroke oni leče kaznama posledice.
  I opet,baš kao i u Americi-sve je kreirano kako bi se donosili novi zakoni koji ukidju slobode grdjana sve dok zaokruženo sa ulaskom u EU i udruživanjem svih unija u jednu super državu ne ustanemo jedno jutro u Orvelovoj državi sa policijskim punktovim i siromštvom na sve strane jer samo uplašeni i u panic modu možemo biti kontrolisani.
 ja vam ponavljam opet da je sve kreirano od spolja preko puppet-sa ovde.
  Primer:
 Kako postaviti kamere u podzemnom prolazu na zelenjaku? Vrlo jednostavno:
 -Puštiš rome da smaraju i zagušuju prolaz godinama penjući se svima na glavu.Tek ponekad pošalješ inspekciju čisto da ne bude da država ne želi da vodi računa. Onda ih puštaš i puštaš i onda krenu peticije poludelog naroda koji tamo redovno prolazi i mailovi opštini savski venac i sl. a onda (gle čuda!) -doneta je odluka da se instaliraju kamere "jer ovako više ne može!".
  Iako su mogli da ih oteraju iznad gde je mek još daaavno-nisu to radili. Da jesu, ne bi mogli tek tako da postave kamere. Ovo je samo jedan od brdo primera i setite se ove priče kad Beograd bude poput londona sa po 2-3 kamere na svakih deset metara svuda.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple 
Mislim da se ova tema prvenstveno odnosi na decu skorojevica .. onih koji su preko noci osetili sta znace pare i moc..

Pametni roditelji koji imaju dosta para ulazu u svoju decu tako sto im pruzaju dobro skolovanje, ucenje jezika, omogucuju im bavljenje sportom i kvalitetne aktivnosti.

A skorojevici/malogradjani im tutnu pare, dzip ili dobra kola i posle se pitaju sto se moj sin tako ponasa, sto puderise nos.. nose utoke i ponasaju se "wanna be criminal".. sa dobijenim parama od tatice ili mamice.

Samnom u gimnaziju je isla jedna devojka chiji roditelji imaju mnogo mnogo mnogo para.. ona je bila sasvim ok, nije se oblachila drugachije od ostalih, bila je mirna i povuchena, koliko sam chuo zavrsila je fax negde preko (cini mi se u Kanadi) i radi, iverujem da je i dalje takva.
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.