Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Program za automatsko paljenje racunara  (Pročitano 10656 puta)
22. Okt 2009, 15:34:03
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 216
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Treba mi nesto za automatsko paljenje kompa.Problem je to sto mi cesto nestaje struja kad nisam kod kuce,pa samim tim i gubim dragoceno vreme za download.Da li je moguce da se komp podesi da se pokrene sam u odredjeno vreme,konektuje se sam na net i pokrene odrdjeni program.Znam da je to mozda malo previse zahteva ali vredi pitati.Pozdrav svima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Mene interesuje da li postoji program za automatsko gasenje racunara.

Cesto ostavljam neke fajlove da se skidaju, i posto to traje po nekoliko sati, ne isplati mi se cekati dok se zavrsi download, nego da namjestim u koje vrijem da se racunar ugasi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nemoj silom,...Uzmi veći čekić

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2616
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
SonyEricsson C510
Mene interesuje da li postoji program za automatsko gasenje racunara.

Cesto ostavljam neke fajlove da se skidaju, i posto to traje po nekoliko sati, ne isplati mi se cekati dok se zavrsi download, nego da namjestim u koje vrijem da se racunar ugasi?

Ovako nesto Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
shut down.rar (265.34 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
@jgjgjgjgjg ako skidas nesto sa torenata, programi pomocu kojih skidas obicno imaju opciju shut down when download is complete... potrazi je, ne znam sa cim skidas i gde je ponudjeno kao opcija, ali uglavnom ima...

@sasajackson imas opciju da u bios-u namestis da ti se pali racunar u odredjeno vreme, i onda samo program pomocu kojega skidas stavis medju startup programe da bi se i on po dizanju sistema aktivirao...
problem je to sto je kod tebe faktor x nestanak struje, jer nikako ne znas kada ce nestati...
potrazi u uputstvu za plocu da li imas tu opciju...
nadam se da ce ti ovo pomoci makar malo...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Postoji u BIOS-u i opcija kojom podesavas sta treba komp da uradi kada nestane struje. Samo namesti da ostane u istom stanju u kome je i bio pre nestanka struje.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 216
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Postoji u BIOS-u i opcija kojom podesavas sta treba komp da uradi kada nestane struje. Samo namesti da ostane u istom stanju u kome je i bio pre nestanka struje.
Da li moze neko uputstvo,gde sta uraditi u biosu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
To je samo jedno podesavanje. Ajd videcu da ga uslikam i postujem sliku.

Edit: Eve, ti slicke.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_0008.JPG
(297.31 KB, 2366x1426)
« Poslednja izmena: 23. Okt 2009, 12:07:08 od Harmon26 »
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Mene interesuje da li postoji program za automatsko gasenje racunara.

Cesto ostavljam neke fajlove da se skidaju, i posto to traje po nekoliko sati, ne isplati mi se cekati dok se zavrsi download, nego da namjestim u koje vrijem da se racunar ugasi?

Ovako nesto Smile



Da, bas to. Hvala


Citat
@jgjgjgjgjg ako skidas nesto sa torenata, programi pomocu kojih skidas obicno imaju opciju shut down when download is complete... potrazi je, ne znam sa cim skidas i gde je ponudjeno kao opcija, ali uglavnom ima...

Da, evo sad sam i to otkrio, postoji u bittorrentu u options, opcija auto shutdown.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 216
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
To je samo jedno podesavanje. Ajd videcu da ga uslikam i postujem sliku.

Edit: Eve, ti slicke.
Hvala prijatelju sto si se pomucio da pomognes,ali samo sam delimicno resio problem.U biosu sam pronasao gde se to podesava,malo su drugacije uradjene opcije ali sam skontao kako to treba da izgleda pa sam i tako podesio,da se vrati na prethodno stanje,ali on se tada samo ukljuci i podigne sistem.Sada mi treba nesto da se sam konektuje i pokrene jdownloader.Da li moze da se to namesti ili uzalud gubim vreme? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Pogledaj dal' imas u tom programu negdje da podesis da ti se automatski pokrene taj program sa pozidanjem sistema.

Ako nemas tu opciju, ubaci ga u start up i pokretace ti se svaki put kad se podigne sistem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.206 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.