Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дејан Станковић  (Pročitano 9916 puta)
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Stanković: Zato se zove Liga šampiona
Sreda, 21. oktobar 2009. 10:38    

Dejan Stanković je ponovo bio strelac za Inter. Kapiten srpske reprezentacije je dao dva od tri gola koliko je ukupno postigao tim Žozea Murinja u Ligi šampiona. Ali, pobede još nema.

Inter je dva puta uspeo da anulira vođstvo gostiju iz Kijeva, ali je, kao i prethodno protiv Barselone i Rubina, osvojio samo bod i nalazi se na poslednjem mestu Grupe F. Sakupio je tri poena u isto toliko utakmica, jedan manje od ostalih članova grupe.

"Ne zove se Liga šampiona tako bez razloga", počeo je Stanković priču posle 2:2 sa Dinamom iz Kijeva.

"Ukrajinci su uočili greške koje su pravili igrači Đenove u subotu protiv nas i zatvorili nam prostor".



Međutim, iako Inter nije opravdao ulogu favorita u Milanu protiv Dinama, mnogo veća senzacija desila se u drugom meču Grupe F - Rubin je pobedio na Nou Kampu 2:1.

"Ne možemo da pričamo loše o Barseloni iako nisam gledao utakmicu već sam video samo golove... Začuđen sam, a jedino što mogu da kažem da danas svi igraju dobar fudbal. Izgleda da smo dobro prošli u Kazanju gde smo igrali 1:1".

Stanković ne želi da ističe sopstveni učinak.

"Dobro je, ali svi jedva čekamo da se oporavi Dijego (Milito), pa da se vratimo na naš omiljeni sistem igre", završio je Dejan Stanković.

(MONDO, foto AP)

IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


KataStrasne stvari se desavaju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
bravo  za temu ... kad pogledam onaj klip protiv pjacence u laciju jbt ni brada mu nije rasla jos  Smile sad je cale stvarno je mnogo dobar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Bravo Deki majstore  Smile Smile

Дејан Станковић (Београд, 11. септембар 1978)

4 dana stariji od mene Smiley
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Naš internacionalac očekuje da će Inter daleko dogurati u Ligi šampiona
Stanković: Pobeda u Kijevu će izlečiti sve!
Autor: Z. Kecman | Foto: AFP, REUTERS | 22.10.2009. - 05:00

Pobeda vrednija od gomile rubina! Tako se u Rusiji doživljava senzacionalan trijumf šampiona iz Kazanja na gostovanju klupskom prvaku Evrope, Barseloni. Velikog razloga za slavlje bilo je i u Lionu, ali i u Uržičeniju u Rumuniji i taboru Uniree posle trijumfa od 4:1 u Glazgovu. Evropa je u utorak uveče gledala kako veliki klubovi sa zapada padaju na kolena. Istok se radovao, i to je fudbal!


Najluđe veče bilo je u F grupi. Favoriti, Barselona i Inter nisu uspeli da zabeleže pobede nad Rubinom i Dinamom iz Kijeva. Ukrajinci su osvojili bod na stadionu „Đuzepe Meaca“ u večeri kada je lako mogao da se proslavi malerozni Andrej Ševčenko, da je bio malo precizniji teško da bi Murinjov tim izvukao 2:2.
Dejan Stanković je dao pun doprinos osvajanju boda koji Inter ipak ostavlja u igri za prva dva mesta, iako su nero-azuri trenutno na poslednjem mestu u grupi. U 35. minutu je posle odlične kontre savladao golmana Dinama, bio je to njegov deveti gol u Ligi šampiona.
- Ne zove se Liga šampiona tako bez razloga. Ukrajinci su uočili greške koje su pravili igrači Đenove u subotu protiv nas i zatvorili nam prostor. Igrali smo protiv veoma organizovane ekipe, zadali su nam mnogo problema, posebno u početnih 15 minuta. Na kraju, bilo je bitno da ne izgubimo, jer da se to dogodilo, imali bismo male izglede da prođemo dalje - smatra kapiten reprezentacije Srbije.


Naruku Interu ide šokantan poraz Barselone na stadionu „Kamp nou“ (1:2).
- To je bio zaista neočekivan poklon! Nisam gledao utakmicu Barselone, već sam video samo golove. Začuđen sam, jedino što mogu da kažem jeste da danas svi igraju dobar fudbal. Izgleda da smo dobro prošli u Kazanju gde smo igrali 1:1. Sada nam je u glavi samo revanš u Kijevu. Ako tamo pobedimo, a verujem da hoćemo, bićemo u odličnoj poziciji pred poslednja dva kola - kaže Stanković.
Trener Žoze Murinjo podsetio je na dva lica fudbala, Đenovu za vikend i meč sa Kijevljanima.
- Eto koliko je u fudbalu blizu od raja do pakla. Blizu smo ponora, ali još nismo zakoračili u njega. Očigledno je da nam ova grupa baš i ne odgovara - rekao je Portugalac.
U Barseloni će morati ozbiljno da se pozabave uzrocima poraza od Rubina. Tri puta su igrači šampiona Španije i Evrope pogađali stativu ili prečku, uputili ka golu rivala čak 24 udarca. Rubin svega tri, ali su dve lopte završile iza leđa Viktora Valdesa.
- Nismo imali sreće, o tome se radi! Nismo zaslužili da izgubimo meč - rekao je strelac jedinog gola za Katalonce, Zlatan Ibrahimović.
Jedan od najboljih veznih igrača sveta, Ćavi Ernandez, deli mišljenje reprezentativca Švedske.
- Neverovatno je koliko je faktor sreće bitan u fudbalu. Mislim da smo odigrali odličan meč, a na kraju smo poraženi. Rubin je došao da se brani, imali su dva napada i postigli dva gola. Teško je igrati kad protivnik ima na umu samo kako da ne primi gol. Ipak, sve je u našim rukama. U Rusiji nas čeka težak meč, ali verujem u pobedu - kaže Ćavi.
Trener Rubina Kurban Berdijev ističe da je strategija bila dobra odbrana i ubitačna kontra.
- Ceo tim je igrao sjajno. Pokazali smo da možemo da im pariramo i kontrolišemo njihovu igru, zato smo pobedili. Radujem se što će u Kazanju biti velikog slavlja, igrači su to zaslužili - rekao je Berdijev.
Vino i šampanjac su se točili i u Francuskoj posle pobede Liona na „Enfildu“ (2:1). Predsednik Žan-Mišel Ola oduševljen je izdanjem ekipe na gostovanju Liverpulu. S druge strane, u taboru Liverpula su krajnje utučeni posle četvrtog poraza u nizu. Stanje na „Enfildu“ je alarmantno uoči velikog derbija sa Mančester junajtedom.
- Stvar je prosta, moramo dobiti sve mečeve u Ligi šampiona do kraja. Mene sada zanima samo kako da podignem igrače pred utakmicu u nedelju. Uveren sam da možemo da prebrodimo krizu. Činili smo to i ranije, i sada ćemo. Imali smo dosta problema pred meč sa Lionom - rekao je Benitez.
Stiven Džerard je morao da napusti teren zbog povrede prepona i još je neizvesno da li će igrati u nedelju.

Blic
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Inter: Deki, ti si naš i ostaćeš naš!      




Kad neko vredi, onda ga treba zadržati. Po svaku cenu. A Inter želi da zadrži kapitena srpske fudbalske reprezentacije Dejana Stankovića po ceni od 12 miliona evra!

To je informacija koju je objavio italijanski list "Tutosport", navodeći da uprava milanskog kluba želi da potpiše novi ugovor sa Stankovićem, s obzirom na to da mu tekući ističe 2011. godine.

Dakle, novi ugovor, ako bi sada bio potpisan, važio bi do 2013. godine, kada će Stanković imati 35 godina.

Stanković ove sezone igra odlično, a italijanski sportski mediji danima su pričali o njegovom spektakularnom golu sa pola terena u poslednjem prvenstvenom meču protiv Đenove (5:0).

Naravno, za upravu Intera nije zanemarljiv ni Stankovićev doprinos uspehu srpske fudbalske reprezentacije, koja se plasirala na Mundijal u Južnoj Africi.

Pre samo godinu dana, 31-godišnji Stanković je bio gotovo na pragu odlaska iz Intera, u koji je stigao zime 2004. godine iz Lacija. Pričalo se o tome da Žoze Murinjo želi da ga se odrekne, ali je Portugalac dao izjavu kojom je otklonio sve dileme.

"Razgovarao sam sa Stankovićem i nema sumnje da će on ostati član Intera. U novinama poslednjih dana možete pročitati svakakve informacije, ali mi imamo puno poverenje u posao koji zajedno radimo i zadovoljni smo odnosom koji imamo".
Portugalski stručnjak izjavio je da ima puno poverenje u Stankovića zbog njegovog iskustva.

"Stanković će takođe biti na čelu odbrane, jer zna da ja ne želim igrača koji će samo prekinuti protivnički napad, već fudbalera koji će znati da se na pravi način postavi u igri", izjavio je tada Murinjo.

(MONDO)


Majstor........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1937
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Po meni igrac koji pruza sjajne partije u Interu,a onda dodje u repku da ladi j...
Sa klubom mu zelim sve najgore,sa reprezentacijom sve najbolje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Po meni igrac koji pruza sjajne partije u Interu,a onda dodje u repku da ladi j...



Sigurno nema ucinak u reprezentaciji kao u Interu, razlozi su objektivni......mesto koje igra, nizi kvalitet saigraca itd.

Pricati da on u reprezentaciji ladi jaja je besmilslica. Iako je presao 30-tu najvise trci.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Murinjo: Deki je moj Lampard
Ponedeljak, 26. oktobar 2009. 13:43    

Srpski reprezentativac Dejan Stanković ove sezone nalazi se u fantastičnoj formi. Kapiten "orlova“, koji već šestu godinu brani boje Intera, proživljava novu fudbalsku mladost.

S obzirom na igre Srbina, Žoze Murinjo je priznao da bi angažovanje Frenka Lamparda, koji se dugo nalazio na njegovoj listi želja, bila greška.

"Sada vidim da bih pogrešio. Stanković je moj Lampard. Posebno dobro igra od kada je u klub došao Vesli Snajder, jer sada ima veću slobodu na terenu“, rekao je Portugalac.

Stanković je ove sezone postigao pet golova na 11 utakmica, od kojih većinu šutevima sa 20 i više metara.

Uprava italijanskog fudbalskog šampiona već je ponudila Stankoviću produženje ugovora do 2013. godine, iako mu trenutni ističe 2011. Produženje ugovora sa Stankovićem, Inter će, kako se navodi, koštati 12 miliona evra.

(MONDO, foto AP)
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Stanković: Interista do kraja karijere!
Sreda, 28. oktobar 2009. 14:29    

Ljubav je obostrana!

Nekoliko dana nakon što su čelnici Intera izjavili da će "nezamenljivom" Dejanu Stankoviću ponuditi ugovor do 2013. godine, na šta se trener nerazura Žoze Murinjo nadovezao sa izjavom da je "Deki njegov Lampard", oglasio se i kapiten srpske reprezentacije.

"Osećam kao da sam deo jedne velike porodice ovde", rekao je Stanković za "Korijere delo Sport".

Njemu važeći ugovor ističe 2011. godine, a vlasnik tima Masimo Morati nagovestio je da će uskoro pred njega biti postavljen novi, "teži", koji će važiti do 2013. godine i da će razlika biti u "nekih 12 miliona evra".

"Ne opterećujem se što mi ugovor ističe 2011. godine, čak i da prestaje da važi na kraju ove sezone, ne bih imao oko čega mnogo da raspravljam sa klubom... Zašto? Pa, ne mogu da zamislim sebe u drugom klubu i kada me Inter bude pozvao na razgovore, stvari će se odvijati prirodnim smerom", staložen je Stanković, koji je već šest sezona u Interu i očekuje 300. utakmicu za klub.

Stanković: Interista do kraja karijere!



Taj jubilej, novi Murinjov miljenk obeležiće najverovatnije u četvrtak uveče protiv Palerma u Seriji A.

"Sreman sam da pređem i tu granicu i ujedno sam srećan, iako to u isto vreme znači da godine prolaze i da sam sve stariji", kroz osmeh je pričao Stanković italijanskim novinarima.

"Ipak, ja i dalje želim da trajem duže... Možda ne još narednih 300, ali bar još 200 utakmica za Inter", poručio je Stanković, koji je na Đuzepe Meaci od dolaska iz Lacija postigao nekoliko spektakularnih golova.
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Samsung S8
Po meni igrac koji pruza sjajne partije u Interu,a onda dodje u repku da ladi j...
Sa klubom mu zelim sve najgore,sa reprezentacijom sve najbolje  Smile

Ne igra istu poziciju u reprezentaciji i Interu... Smile

Najjaci su ovi padobranci sto se ovako jave a pojma nemaju o zivotu...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.