Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дејан Рамбо Петковић  (Pročitano 41441 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Уф....... ко будали шамар Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Rambo se pokajao

Nekoliko dana posle incidenta na meču protiv Fluminenzea, Dejan Rambo Petković uputio je izvinjenje klubu, igračima i navijačima Flamenga.



Petkoviću je, podsetimo, veoma teško pala odluka trenera Andradea da ga zameni u poluvremenu meča sa Fluminenzeom. Posle žestoke reakcije u svlačionici, srpski internacionalac je napustio stadion pre završetka meča i redovne doping kontrole.

Klub ga je ekspresno odstranio iz ekipe, ali očigledno je da je temperamentni Petković sada svestan da je pogrešio, pa je odlučio da se oglasi javnim izvinjenjem.

''Kao odgovor na brojne poruke koje sam dobio od navijača Flamenga, potvrđujem svoju nameru da ostanem u klubu. Što se tiče nesporazuma u nedelju, izvinjavam se klubu, igračima a naročito pristalicama Flamenga. Daću sve od sebe da doprinesem interesima ekipe, kluba i naših navijača'', istakao je Petković.



http://www.sportske.net/
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia N95
Poceo je da mmi ide na kurac.. Smile
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Navijači Flamenga: Pet, ostani!



Navijači Falemenga, transparentom "Fica Pet" (Pet, ostani), okačenom na jednom od poslednjih treninga, pružili su podršku Dejanu Petkoviću, koji je trenutno "na ledu" kod rukovodstva zbog sukoba sa potpredsenikom kluba iz Rija, Markosom Brazom. Rambo je nedavno, na poluvremenu utakmice sa Fluminenseom, besan napustio svlačionicu "rubro-negrih", zbog toga što je zamenjen već posle prvog dela igre, poručivši tada:

- Dosta je, odlazim iz Flamenga!

Srpski fudbalski veteran, koji je suspendovan do daljeg i neće biti u kombinaciji za naredna tri meča najmanje, izneo je svoju verziju događaja koji je ovih dana dospeo na naslovne strane gotovo svih brazilskih medija, onih u Riju najviše.

- Gubili smo 1:3 i bio sam frustriran zato što mi nije pružena prilika da pomognem ekipi. I to baš kada sam igrao 150. utakmicu u Brazilu. To me je potpuno izbacilo iz takta. Bez reči sam napustio svlačionicu, stadion i krenuo kući. Po izlasku sa "Marakane" Markos Braz rekao mi je da ostanem i sačekam doping kontrolu. Rekao sam mu: "Ok, ostaću" i seo sam u kola gde sam na radiju ispratio drugo poluvreme. Posle utakmice niko me nije zvao, video sam da doping kontrole nije bilo, pa sam otišao kući. Mislim da zbog toga nisam zaslužio kaznu - izjavio je Rambo brazilskim novinarima.



"Slučaj Rambo" nije ostavio ravnodušnim ni predsednika Flamenga, Patrisija Amorima, koji se nada da će Braz i Petković, dva vrlo važna pojedinca u klubu, kako je rekao, izgladiti odnose za dobrobit Flamenga.

- Moja posvećenost obavezama i profesionalizam uvek su bili na najvišem nivou i ne vidim gde sam pogrešio. Ako jesam, nije bilo namerno i izvinjavam se. Ne znam samo zašto je čitava priča poprimila toliki publicitet - rekao je Petković. - Da znam da sam naneo štetu klubu, bio bih prvi koji bi rekao da zaslužujem kaznu. Ali, mislim da je ne zaslužujem i sve što se dogodilo bilo je nepotrebno. Iskreno, zatečen sam. Ne slažem se sa kaznom.

Srpski internacionalac će, prema rečima Markosa Braza, potpredsenika kluba, trenirati odvojeno od ostatka ekipe dok odgovorni u Flamengu ne budu doneli konačnu odluku.



http://www.sportal.rs/
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Lav i Adrijano bez milosti



Da je rukovodstvo Flamenga napravilo pravi potez dovođenjem Vagnera Lava iz Palmeirasa pokazuje se već u uvodnim mečevima Karioka prvenstva. Naime, uz starosedeoca Adrijana, eks golgeter CSKA iz Moskve briljira iz kola u kolo, a u noći između srede i četvrtka bio je dvostruki strelac (drugi put ove sezone) u duelu protiv Olarie (3:3) pred sablasno praznim tribinama "Marakane" (oko sedam hiljada navijača).

Bez Dejana Petkovića, koji je suspendovan do daljeg, "rubro-negri" nisu blistali - ponovo su, kao i protiv Fluminensea primili tri gola, skrivili su i dva penala (jedan odbranio Bruno), ali su i dalje jedina neporažena ekipa u šampionatu države Rio de Žaneiro (pet pobeda i jedan remi).

Gosti su poveli u ranoj fazi meča, ali su Adrijano i Lav preokrenuli rezultat u korist Flamenga. Međutim, gosti su uzvratili i sa dva nova gola vratili prednost, koju su uspeli da održe do 82. minuta. Tada je na scenu ponovo stupio najbolji igrač utakmice, Vagner Lav, i svojim drugim golom obezbedio bod aktuelnom šampionu Brazila.




http://www.sportal.rs/
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung E250
Nisam siguran,ali mislim da Fabijano ne blista ove sezone...Vagner je dosta dugo bio reprezentativac,sad je nesto ispao iz kombinacija Dunge,ali mislim ako vako nastave da ce on i Adriano predvoditi napad na SP...Rambo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Не блиста зато што је био дуго поврјеђен, а мислим да је и сада.

Фабијано је тренутно најбољи нападач Бразила.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Dejan "Rambo" Petković se ne predaje iako će na jesen napuniti 38. godina. Srpski fudbaler je potpisao novi ugovor sa brazilskim Flamengom po kojem će u klubu ostati do kraja 2011. godine. Novom ugovoru je prethodilo dosta peripetija, ali je saradnja na kraju dogovorena na obostrano zadovoljstvo.

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Rambo dao gol za Flamengo, koji vodi na poluvremenu sa 1-0 protiv Gremio-a...  Smile Smile Smile


Mozda da jos neki do kraja(ako bude igrao u drugom poluvremenu)...  Smile


Sad vidim da ima prenos na Areni 1, pa ko hoce neka pusti...  Smile

« Poslednja izmena: 30. Maj 2010, 00:31:28 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Krenuo Rambo, pa neće da stane!

Brazilski šampion Flamengo je zabeležio drugu uzastopnu pobedu i ponovo je, kao pre tri dana protiv Botafoga, najzaslužniji za osvajanje tri boda „rubro-negra“ bio - Dejan Rambo Petković!

Srpski veteran je bio strelac jedinog gola na utakmici u kojoj je tim iz Rija, kao gost, slavio protiv „fenjeraša“ na tabeli Brasileira, ekipe Atletiko Gojanensea. Petković je u 36. minutu bio siguran penaldžija posle prekršaja u kaznenom prostoru domaćih, koji je iznudio Dijego Maurisio.

Flamengo se posle nekompletnog 9. kola nalazi na četvrtoj poziciji sa 15 bodova, šest manje od lidera Korintijansa, koji je takođe minimalnim rezultatom pobedio Atletiko Mineiro.

Petkoviću je to bio drugi gol ove sezone u najjačoj brazilskoj ligi, dva puta je proglašavan igračem utakmice, a zabeležio je i nekoliko asistencija. Rambo je, posle dosta peripetija, krajem maja konačno produžio ugovor sa Flamengom i od tada igra kao preporođen. 

http://www.sportal.rs/news.php?id=31790

 Smile Smile Smile


Imate na Sportalu i snimak gola...  Smile   





« Poslednja izmena: 19. Jul 2010, 01:05:26 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.