Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Direktor HRT-a vređao novinarku udatu za Srbina  (Pročitano 6550 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Treba ih bombardovati  Smile Osloboditi Vukovar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
А да се ти сам бомбардујеш?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
А да се ти сам бомбардујеш?
Ne znam ljudi kako to da uradim ... isto, teraju me da kachim svoje slike na forum, a ja bih, ali ne znam kako se to radi  Smile Nemam taj IQ, koji je potreban, fali jos par tih hebenih jedinica  Smile Ali ja cu da se trudim ... obecavam Smile

Sad, moram malo po temi  Smile ... kahm ... nista novo, bilo, jeste i bice prozivki sa obe strane, veze su suvise velike medju Srbima i Hrvatima, da bi se sve tako lako zaboravilo  Smile  Bas lep odgovor ... onako ... mirnodopski  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Јеси ти разносач цвећа или пица кад не можеш ни једну поруку да саставиш без да поновиш овај смајли једно 5х Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Јеси ти разносач цвећа или пица кад не можеш ни једну поруку да саставиш без да поновиш овај смајли једно 5х Smile
To je moj mali doprinos miru u svetu  Smile
A to za pizze ... pa jeste, radio sam kao raznosac pizza, samo sto to ovde kad kazes zvuci cool  Smile Smile Smile Ako ti je neprijatno, zovi me dostavljac pizza  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
RaznosacPica


Nemam taj IQ

aaa nemoj se nervirati,nisi ti kriv  Smile
« Poslednja izmena: 26. Okt 2009, 19:56:54 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Smrdlja.
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
"Vanredni otkaz" za četvoro novinara HRT
Autor: Tanjug | 27.10.2009. - 20:52

Novinari i urednici Hrvatske radio televizije Lela Knežević, Maja Sever, Sanja Mikleušević i Robert Zuber dobili su "vanredni otkaz", nakon što su potvrdili informaciju da je generalni direktor HRT Vanja Sutlić novinarku Ivanu Dragičević -Veličković nazvao "četničkom kurvetinom".

Kako izveštava Internet strana tportal.hr, koja se poziva na izvore iz HRT-a, sindikat novinara HRT-a je od pravne službe primio "zahtev za vanredni otkaz" pomenute četvorke novinara, iako sam postupak još nije završen.
Kako mišljenje sindikata nije obavezujuće, očekuje se da će otkazi uskoro postati i važeći.

Četvoro novinara, koji su pre nekoliko dana dobili poziv od Odeljenja pravne službe HRT-a da dođu na saslušanje, tražili su odgađanje saslušanja jer njihov advokat Čedo Prodanović nije bio u Zagrebu.
Novinari su nedavno tvrdili da je Sutlić u februaru 2008. njihovu koleginicu, koja je udata za Srbina i bila dopisnik u Beogradu, nazvao četničkom kurvetinom i da joj je branio da nastupi u jednoj humanitarnoj emisiji. Oni su se juče obratili članovima Programskog saveta HRT-a, od kojih traže zaštitu zbog, kako navode, učestalih Sutlićevih medijskih napada i netransparentnih postupaka Odeljenja pravnih poslova HRT-a.

Novinari ističu da su, kao zaposleni u HRT-u, pravilnikom o radu i etičkim kodeksom onemogućeni da odgovore na napade Sutlića, dok je on protivustavno izuzet od pravila.
Na sastanku održanom u petak, 120 zaposlenih u HRT-u, članova Hrvatskog novinarskog društva, dali su su podršku svojim kolegama i zatražili da se postupci u HRT-u ne vode samo protiv njih, već i protiv Sutlića, koga smatraju krivim za loš ekonomski položaj te kuće.

Osim te podrške, četvoro novinara moglo bi, u slučaju pravnosnažnosti otkaza, dobiti široku podršku kolega, koji bi, prema nekim najavama, organizovali štrajk i zaustavili emitovanje programa.

 

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC 
"Vanredni otkaz" za četvoro novinara HRT
Autor: Tanjug | 27.10.2009. - 20:52

Novinari i urednici Hrvatske radio televizije Lela Knežević, Maja Sever, Sanja Mikleušević i Robert Zuber dobili su "vanredni otkaz", nakon što su potvrdili informaciju da je generalni direktor HRT Vanja Sutlić novinarku Ivanu Dragičević -Veličković nazvao "četničkom kurvetinom".

Kako izveštava Internet strana tportal.hr, koja se poziva na izvore iz HRT-a, sindikat novinara HRT-a je od pravne službe primio "zahtev za vanredni otkaz" pomenute četvorke novinara, iako sam postupak još nije završen.
Kako mišljenje sindikata nije obavezujuće, očekuje se da će otkazi uskoro postati i važeći.

Četvoro novinara, koji su pre nekoliko dana dobili poziv od Odeljenja pravne službe HRT-a da dođu na saslušanje, tražili su odgađanje saslušanja jer njihov advokat Čedo Prodanović nije bio u Zagrebu.
Novinari su nedavno tvrdili da je Sutlić u februaru 2008. njihovu koleginicu, koja je udata za Srbina i bila dopisnik u Beogradu, nazvao četničkom kurvetinom i da joj je branio da nastupi u jednoj humanitarnoj emisiji. Oni su se juče obratili članovima Programskog saveta HRT-a, od kojih traže zaštitu zbog, kako navode, učestalih Sutlićevih medijskih napada i netransparentnih postupaka Odeljenja pravnih poslova HRT-a.

Novinari ističu da su, kao zaposleni u HRT-u, pravilnikom o radu i etičkim kodeksom onemogućeni da odgovore na napade Sutlića, dok je on protivustavno izuzet od pravila.
Na sastanku održanom u petak, 120 zaposlenih u HRT-u, članova Hrvatskog novinarskog društva, dali su su podršku svojim kolegama i zatražili da se postupci u HRT-u ne vode samo protiv njih, već i protiv Sutlića, koga smatraju krivim za loš ekonomski položaj te kuće.

Osim te podrške, četvoro novinara moglo bi, u slučaju pravnosnažnosti otkaza, dobiti široku podršku kolega, koji bi, prema nekim najavama, organizovali štrajk i zaustavili emitovanje programa.

 

Izvor: Blic

Ustaška Republika  Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.