Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:19:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jasni dokazi od Gospodara vasega  (Pročitano 12234 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ljudi imaju slobodu u organizovanju života, zloupotreba te slobode je stvorila nevine žrtve, za te žrtve niko osim nas nije odgovoran tako da je to na nama da rešimo. Svako mešanje sa strane bilo bi narušavanje te slobode. Zato ga ne očekuj i ne traži, već vidi šta možeš uradit povodom toga.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ljudi imaju slobodu u organizovanju života, zloupotreba te slobode je stvorila nevine žrtve, za te žrtve niko osim nas nije odgovoran tako da je to na nama da rešimo. Svako mešanje sa strane bilo bi narušavanje te slobode. Zato ga ne očekuj i ne traži, već vidi šta možeš uradit povodom toga.


Objasni ti detetu u Africi koje umre u 3. godini zivota od malarije ili side da je ono odgovorno za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Nije ono već oni što su uništavali i još uništavaju  Afriku, kao i svi mi što to gledamo i ne radimo ništa. Zemlja ima resursa da zbrine sve, a to što veliki broj pati u oskudici je posledica čovekove sebičnosti, kao i želje za moći. Bog nema ništa s tim.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27

NA TIJELU bebe iz Dagestana pojavljuju se dijelovi Kurana. Sure, reci iz Kurana se na djetetu pojavljuju svaki ponedjeljak i petak i svaki put se radi o novim recima. Roditelji o tome nisu nikome govorili, dok se jednoga dana na tijelu njihova djeteta nije pojavila poruka "Pokažite moje znakove ljudima". Dijete je odbio uzeti hranu na Ramazan, i jelo je samo nakon vremena predviđenog za iftar, islamsku ramazansku večeru u prvi sumrak kojom se prekida dnevni post.

Od rođenja, na tijelu dječaka imena Ali Jakubov se pojavljuju poruke na arapskome pismu. Isprva su se pojavljivala samo slova, a kasnije su se počeli ispisivati dijelovi teksta, prenose Vesti navode dječakovih roditelja.

Reci ozdravili dječaka?

Isprva smo vidjeli hematom na njegovoj bradi, ali nakon nekog vremena se pojavila riječ Allah, opisuje dječakova majka Madina. Na jednoj nozi dječaka stoji tekst "Alah je stvoritelj svih bića".

Aliju je nakon rođenja dijagnosticirana ishemija drugoga stupnja i dječja paraliza. Međutim, nakon što su se na njegovom tijelu počeli javljati znakovi, nakon liječničkog pregleda, svi su mu nalazi bili uredni.

Nakon što je vijest objavljena u medijima, velik broj dagestanskih vjernika pohodi kuću u kojoj je mali Ali, što je primoralo policiju da okruži kuću i zaštiti obitelj Jakubov.

Čudni su putevi gospodnji, jedni veruju, a drugi tvrde da je u pitanju prevara. Tek na telu dečaka Alija Jakubova, starog svega devet meseci, pojavljuju se stihovi iz Kurana, svete knjige svih muslimana.

Stihovi na arapskom se pojavljuju naizmenično na leđima, rukama, nogama, stomaku. Nestaju i pojavljuju se novi, periodično. Slučaj iz sela Krasno Okobarskoje u ruskoj republici Dagestan privukao je veliku pažnju. Kako prenosi agencija „RIA novosti“, zatečeni doktori pokušavaju da otkriju o čemu se radi i demantuju da je neko pomoću alkohola napisao reči po telu dečaka.
„Suprug i ja nismo bili religiozni sve dok nije počelo ovo da se dešava. Bili smo zabrinuti, nikome nismo govorili o tome. Onda smo Alija odveli kod doktora i imama. Stihovi se pojavljuju dva puta nedeljno, ponedeljkom i u noći između četvrtka i petka“, kaže Medina Jakubova, dečakova majka. Ona ističe da sew:
„Plače i ima povišenu temperaturu. Nemiran je i ne možemo da ga držimo.“
Za neobičan slučaj se brzo pročulo. Lokalni poslanik Ahmedpaša Amiralev tvrdi da je mali Ali izabran od Boga. Lokalni imam Abdula rekao je da Kuran predviđa da će se pre kraja čovečanstva pojaviti ljudi koji će na svojim telima imati ispisane stihove iz svete knjige.
„Jedan od stihova glasi - Ne krijte ove znakove“, rekao je Abdula.
Ismail Berdajev, šef muslimanskog koordinacionog centra na Severnom Kavkazu, tvrdi da su stihovi na Alijevom telu usmereni ka nevernicima.
Analizirajući fotografije Ljudmila Lus, dermatolog, izjavila je za sajt „utro.ru“ da je verovatno reč o prevari:
„Biber ili so mogu da izazovu sličnu reakciju na koži beba. Možda roditelji žele da privuku pažnju.“
http://www.alo.rs/vesti/20530/Stihovi_iz_Kurana_na_telu_bebe
IP sačuvana
social share
Kad ih pogledas, njihov izgled te ushicuje; a kad progovore, ti slusas rijeci njihove, medjutim, oni su kao suplji naslonjeni balvani, i misle da je svaki povik protiv njih. Oni supravi neprijatelji, pa ih se pricuvaj! Allah ih ubio, kuda se odmecu?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Znaci, dete ima ozbiljne zdravstvene probleme, a ovi mamlaz od njegovih roditelja ga zloupotrebljavaju u marketinske svrhe...

Cudo jedno kako je prljav um tih "vernika"
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Умноболници.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Nije ono već oni što su uništavali i još uništavaju  Afriku, kao i svi mi što to gledamo i ne radimo ništa. Zemlja ima resursa da zbrine sve, a to što veliki broj pati u oskudici je posledica čovekove sebičnosti, kao i želje za moći. Bog nema ništa s tim.

Svasta. Pa zasto onda ta neduzna deca umiru ako smo mi krivi? Da ironija bude veca, mi u stvari zivimo sve bolje i bolje, dodje nam kao neka nagrada za sve to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Prvo, nema nas i njih, takve podele uz još neke faktore uzrokuju nesreće. Drugo da li živimo bolje, mislim na čovečanstvo u opšte? Na svetu je sve više gladnih i žednih! Prema tome rekao bih ne. Mi što imamo postajemo sve sebičniji, otud imamo sve više i naizgled živimo bolje. Tako ako Bog krene sprovoditi pravdu, među prvima ćemo mi osetiti.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Tako ako Bog krene sprovoditi pravdu, među prvima ćemo mi osetiti.


Jos jedan doprinos tezi da je hriscanstvo religija zastrasivanja a ne ljubavi.
I dalje mi nisi objasnio, zasto ispastaju neduzni, a mi (siti nahranjeni, sebicni, kako god) zivimo sve bolje? I zasto je pre dve sekunde jos jedno dete umrlo od gladi, pre svog cetvrtog rodjendana, nije jos ni stiglo da razmislja o zlu i zgresi, a mi evo diskutujemo ovde udobno preko 22'' ekrana uz kafu, neku cokoladu i imamo gomile grehova iza sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
Sada, osim o imenu Boga,  mozemo da raspravljamo i o njegovom rukopisu  Smile   Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:19:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.