Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:20:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaljubljeni gube karakter  (Pročitano 7238 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ja stvarno ne znam da li iko gleda parove sa strane... Vremenom pocinju da se morfuju u jednu osobu...
Onog trenutka kada "mi" postane zamena za "ja", meni proradi radar i pocinjem da gledam..
I ono sto vidim, ic mi se ne dopada...

Jednostavno, ljudi se zaista prilagodjavaju onom drugom, ali to rade u pravo na opisan nacin - povladjuju onoj drugoj strani, posebno kada su njegove\njene lose osobine u pitanju...
Ako se te osobine dovedu u pitanje, pocinje drama... ti ne znas sta je ljubav, ti ne znas kako je to biti u vezi, ne, on\ona je bas divan\divna, ti nikad neces imati porodicu i ostali arsenal samoobmane..

Eto, ja gledam moje najblize drugarice i 2 od 3 veze su tako sumanute... ova treca je bas, onako, sudbinska, tako da su njih savrseni par koji se dopunjuje... ovi ostali su... boze me sacuvaj... Ponekad mi dodje da ih tresnem po nosu...
Jeste, postoje momenti osvescavanja i samokritike, ali sve se mahom svodi na "Moj taj i taj misli to i to... Moj taj i taj ne voli to... On ce se mnogo naljutiti ako se desi to i to"
I to se ne zavrsava samo tu, to se nastavlja dalje i dalje... sire i sire.. Kao da mene zabole sta se desava u zivotu osobe koju znam 5 minuta, a upozali smo se u redu za neki dokument...
Tako da def. mislim da je to normalan, prihvatljiv obrazac ponasanja u vezi...

Doduse, za mene odavno kruzi prica da nisam normalna kad je moja trenutna veza u pitanju (a i da njemu nisu sve na broju) i masa zanimljivih traceva, ali jbg... ja bar znam gde cu da spavam to vece i da ce to biti moj krevet... Smiley

« Poslednja izmena: 15. Okt 2009, 22:24:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Citat
Eto, ja gledam moje najblize drugarice i 2 od 3 veze su tako sumanute... ova treca je bas, onako, sudbinska, tako da su njih savrseni par koji se dopunjuje... ovi ostali su... boze me sacuvaj... Ponekad mi dodje da ih tresnem po nosu...
Jeste, postoje momenti osvescavanja i samokritike, ali sve se mahom svodi na "Moj taj i taj misli to i to... Moj taj i taj ne voli to... On ce se mnogo naljutiti ako se desi to i to

Ovde se potpuno slazem s tobom i nisam ironicna ni najmanje.


Citat
Doduse, za mene odavno kruzi prica da nisam normalna kad je moja trenutna veza u pitanju (a i da njemu nisu sve na broj

A sta ti konkretno zameraju ,bas me zanima ? Smile


« Poslednja izmena: 15. Okt 2009, 22:35:08 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Anea,

zene su,pardon...vecina zena su ....ajde ovako...beskicmenjaci kada je muski pol u pitanju Smile...

vecina zena svojim postupcima i izborima vrijedja ono sto zene u svojoj sustini jesu i iskreno...zbog takvih zena definicije zenskog roda od strane muskraca su porazavajuce.

a posebno u godinama kada su,po svom nahodjenju...a i po diktatu biologije,umislile i zadale sebi domaci zadatak da posto -poto moraju biti u vezi,braku ili na porodjanom stolu.

taj ocaj...koji izbija iz pojedinih...ogadi ove tri plemenite i divne stvari Smile

siroka je to tema...ali mislim da sam jasna. Smile

zena mora biti definisana bez muskarca,mora biti kompletna licnost bez muskarca...da bi sa tim muskarcem licila na osobu dostojnu postovanja... Smile

u suprotnom...to je ono o cemu ti pricas.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Sesiric, slazem se ja sa tobom, ali mislim da je prosecna zena u Srbiji, pa i u svetu, mnogo bliza prvoj varijanti nego drugoj...
Drugim recima, veza iz prvog posta je pravilo, a ne izuzetak... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 


Anea nece da mi odgovori ,a lepo je pitam zasto misle za nju da je nenormalna ?! Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
uvek se povladjuje osobi koju volis ili onoj u koju zi zaljubljen (tu bas malo sta onda ima veze sa realnoscu, ali dobro, kratko traje hvala Bogu ili se uopste i ne desava, ako imamo srece  Smile ) .. ali povezivati dva pojma koja nemaju veze jedan sa drugim je u najmanju ruku smesno .. povladjivati i gubiti karakter .. to moze da izjavi samo neko ko bas upravo nema izgradjen karakter ili neko sa raznim krizama identiteta. Ako sam ja takva i takva i ako do izrazaja dolaze moji prethodno izgradjeni stavovi, onda ces ili da me prihvatis takvu kakva sam, ili ja ne mogu da se pretvaram da sam nesto sto nisam, pa samim tim mi necemo biti u vezi. Opet se sve svodi na ono biranje koje sam vec sto puta spomenula.. biras lepo sta hoces u zivotu, hoces da se menjas i postanes "mi" ili da se cvrsto drzis svojih stavova i karakternih osobina i ostanes "ja" u zajednici sa - on/ona.  "Mi" funkcionise samo u idealnim uslovima i u romanima Barbare Sidni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Anea,

ovdje gdje smo mi odrasle...bojim se da nemam druge nego da se nelagodno slozim...
demantovace me statistika nekih stvari...a i vlastito okruzenje...manje- vise...

ali cu sakriti svoje iluzije iza tvdnje da ljubav mijenja samo one karaktere koji su inace,sami po sebi,skloni tome da se "pokvare"(u prevodu...o karakteru nema ni govora)... Smile....konkretno na tvoje slucajeve i na one slucajeve o kojima ja govorih u prethodnom postu.

moram intimno uvijek da stanem u odbranu ljubavi...koju strogo odvajam od onih koji ne znaju da je ''upotrijebe" Smile
« Poslednja izmena: 15. Okt 2009, 22:53:16 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 




Kamen gori val se pjeni govorili nismo nista -Zaljubljeni ,zaljubljeniiiiiiiiiiiiii Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:20:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.