Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:22:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojna baza ''Cepotina''  (Pročitano 24836 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung XYZ1004














IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia n95
teren stvarno bode oci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Nije lose,ali daleko od dobrog.I dalje sve to deluje dosta zaostalo u odnosu na savremene baze u svetu.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung XYZ1004
Hmmm...pa ne znam...baci neku fotku da pogledmo te ostale  Smile

Da ne racunamo ovaj fudbalski teren, koji je stvarno nepotreban i bacanje para (ostali tereni su vise nego dobrodosli, cak mislim da ih ima malo), moglo bi da se zameri, sto sobe nisu bolje opremeljene i jos uvek koriste ove krseve od kreveta i kasete (mogli bi da ubace internet i TV u sobama..cenim da to nije preterano skupo), a i restoran sa ovim socijalnim stolicama i belim carsavima je bas onako iz doba scoijalrealizma  Smile  Smile ....ali ukupno gledano mislim da je sve to jako funcionalno i dobro napravljeno...bar ono sto se sa slika moze videti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
uslovi su vojnicki nisu oni tu radi letovanja niti trebaju da imaju francuske lezaje Smile interneta verovatno ima ali po sobama bi to bilo suludo Wink

Bitno je da ce sada neko dva puta da razmisli kada hoce da uradi nesto protiv nase drzave u tom delu Srbije Wink


jos jedna baza u raskoj(od prodaje kasarni koje ne sluze nicemu) koja zadovoljava sve standarde i polako da dovodimo vojsku u red Smile


IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Tel.Me Your.Number
Otvorena najveća vojna baza u Srbiji
|||| - 23.11.2009. - 13:31

Najveća vojna baza u Srbiji "Jug" otvorena je danas na brdu Cepotina kod Bujanovca u prisustvu državnog i vojnog vrha.
"Svi građani Srbije koji žele mir i stabilnost u regionu i najbolje međunacionalne odnose treba da budu zadovoljni otvaranjem baze 'Jug'. Svi koji ne žele mir i svi koji se bave organizovanim kriminalnom ... ne treba da budu zadovoljni", rekao je predsednik Srbije Boris Tadić koji je svečano otvorio bazu.


VOJSKA Baza "Jug" izgrađena je na 35 hektara i u nju je uloženo 1,7 milijardi dinara. U bazi se nalazi 66 objekata ukupne površine 22.000 kvadratnih metara u koje će moći da bude smešteno 1.000 profesionalnih vojnika. Planirano je da se u budućnosti dograde objekti na površini od 60 hektara.
Tadić je istakao da je vojska jedan od ključnih činilaca države u borbi protiv organizovanog kriminala i dodao da je baza "Jug" na strateškom mestu i da je ključna garancija sigurnosti i mira na jugu Srbije.
On je dodao da je ta baza višestruko značajna za ukupan bezbednosni kapacitet države i vojske ali i da predstavlja razvojni kapacitet za region juga Srbije jer će u njoj moći da se zaposle stanovnici tog regiona.
Predsednik Srbije je istakao i da će ta baza biti jedan od ključnih doprinosa za pripremu vojnika za međunarodne misije.
On je dodao da su baza "Jug" i završetak Koridora 10 pretpostavke razvoja juga Srbije i zauzeo se za ravnomeran razvoj regiona. Tadić je istakao da Srbija ima dva ključna strateška cilja - ulazak u Evropsku uniju i očuvanje teritorijalnog integriteta i suvereniteta na Kosovu i dodao da Srbija nikada neće odustati od ta dva cilja.
Ministar odbrane Srbije Dragan Šutanovac rekao je da je baza "Jug" najznačajniji i najveći infrastrukturni objekat koji je u poslednjih nekoliko decenija izgradilo ministarstvo odbrane.
"Hoćemo da ova baza postane standard i za ostale baze u Vojsci Srbije, a za građane Bujanovca ona bi trebalo da bude razvojna šansa", rekao je Šutanovac.
Šutanovac je dodao da je baza opremljena najsavremenijom medicinskom opremom koju će moći da koristi i lokalno stanovništvo.
Otvaranju baze "Jug" prisustvovali su i premijer Srbije Mirko Cvetković, načelnik Generalštaba Vojske Srbije Miloje Miletić, direktor policije Milorad Veljović, predstavnici diplomatskog kora i lokalne samouprave.

Izvor: 24 sata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ма битно је да се то зове база а не касарна...  Smile НАТО слугерање....

И неко би заиста требао да обавести манекена да није улога војске борба против организованог криминала.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2009, 15:57:45 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N70
Citat
И неко би заиста требао да обавести манекена да није улога војске борба против организованог криминала.
Covek je klipan.Samp trubi o organizovanom krimina...Samo to zna...Sve mu je u sluzbi organizovanog kriminala! Smile Smile

Citat
jos jedna baza u raskoj(od prodaje kasarni koje ne sluze nicemu) koja zadovoljava sve standarde i polako da dovodimo vojsku u red

Da,da.Slazemo se... Smile Smile

Citat
uslovi su vojnicki nisu oni tu radi letovanja niti trebaju da imaju francuske lezaje  interneta verovatno ima ali po sobama bi to bilo suludo

Jos jednom bravo! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
zasto baza jug ?
tako bi trebala da se zove baza na prokletijama....o srbijo medju sljivama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:22:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.