Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Србија се умирити неће!  (Pročitano 16583 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Citat
Србија се умирити неће!
A ni saginjati!  Smile Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
@system_V_r4

Kazi mi molim te, koju ti opciju zastupas ?! posto kazes mi smo bili protiv Slobe, a na drugoj temi se zalazes za secesiju Vojvodine ?! koja je to organizacija ? LSV, LDP, queeria ?! Ozbiljno..
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Radjaj sinove, pa ih salji na vojsku, Srbija se umiriti ne moze, tako bese ide.. Smile
Utakmicu protiv Slobe dobio je Kostunica u prvom poluvremenu, samo je trebalo Slobi "pustiti snimak" da se uveri. Medjutim, svi smo zajedno pojeli "kolace" jer se ispostavilo da narod nije igrao za sebe, nego za nove vlasti. Smile

Zar ste mislili da ce ova vlast pustiti 1389 da postoji?! Ako bude potrebno i ako im budete isuvise smetali, prebijace vas i ubijati Ivica ponovo kao i 2000.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Niko ne sme da vas bije Smile


sta je cudno u laznim pandurskim svedocenjima to je praksa u poslednjih pola veka Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
@system_V_r4

Kazi mi molim te, koju ti opciju zastupas ?! posto kazes mi smo bili protiv Slobe, a na drugoj temi se zalazes za secesiju Vojvodine ?! koja je to organizacija ? LSV, LDP, queeria ?! Ozbiljno..


LSV-LDP bas ta opcija.

Utakmicu protiv Slobe dobio je Kostunica u prvom poluvremenu, samo je trebalo Slobi "pustiti snimak" da se uveri.

Tu si nesto pogresio oko Kostunice i njegove tada autobus partije...
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

LSV-LDP bas ta opcija.

Najgora moguca, lose pa na kvadrat.

Utakmicu protiv Slobe dobio je Kostunica u prvom poluvremenu, samo je trebalo Slobi "pustiti snimak" da se uveri.

Tu si nesto pogresio oko Kostunice i njegove tada autobus partije...

Aha, da se Ceda kandidovao, Sloba bi ga odvalio. I danas bi vladao. Isto i sa Djindjicem. Okrece se politicko kolo, cas si u vlasti, cas si ispod cenzusa. Taj LSV, cini mi se da nema ni za policijsku maricu, kakav autobus. Cini mi se da i Cedolina polako tone na smetliste istorije. Ne moras meni nista objasnjavati, meni je sve jasno na nasoj politickoj sceni, ko je ko i ko kakve stavove i cije interese zastupa.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs

LSV-LDP bas ta opcija.

Najgora moguca, lose pa na kvadrat.

Utakmicu protiv Slobe dobio je Kostunica u prvom poluvremenu, samo je trebalo Slobi "pustiti snimak" da se uveri.

Tu si nesto pogresio oko Kostunice i njegove tada autobus partije...

Aha, da se Ceda kandidovao, Sloba bi ga odvalio. I danas bi vladao. Isto i sa Djindjicem. Okrece se politicko kolo, cas si u vlasti, cas si ispod cenzusa. Taj LSV, cini mi se da nema ni za policijsku maricu, kakav autobus. Cini mi se da i Cedolina polako tone na smetliste istorije. Ne moras meni nista objasnjavati, meni je sve jasno na nasoj politickoj sceni, ko je ko i ko kakve stavove i cije interese zastupa.

Da li treba bas 1000 puta ponoviti, zašto je kandidovan Koštunica, i šta je posle pobede uradio ?

Vidiš ja mislim da je DSS ekstremno najlošija opcija, a zašto ? Taj Koštunica misli da neko
na ovome svetu miriše ta njegova saopštenja i analize, kao da to nešto vredi....

Recimo kada je donet onaj ustav, on je sav važan izašao i rekao nešto kao građani
su pokazali da .... Kosovo ... bla... bla ... bla...

I ništa, ni jedna država na svetu u vezi sa tim nije nije ni uši mrdnula, ma ni vlat kose.

To je u suštini Sloba 2.0
« Poslednja izmena: 13. Okt 2009, 15:24:53 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
LSV-LDP bas ta opcija.

Stvarno bre sistem, nemoš' gore od ovoga.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Nije Kostunica Sloba 2.0, on je 2x odstupio sa vlasti, dobrovoljno, bez nereda i protesta. Tadic je Tito 2.0 full i to sa sve crack-om.  Smile Ocekujmo da se samoproglasi za dozivotnog predsednika, ionako je vec 6 godina na vlasti.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Nije Kostunica Sloba 2.0, on je 2x odstupio sa vlasti, dobrovoljno, bez nereda i protesta. Tadic je Tito 2.0 full i to sa sve crack-om.  Smile Ocekujmo da se samoproglasi za dozivotnog predsednika, ionako je vec 6 godina na vlasti.

Objasni.

Kako ce taj tvoj Kostunica da resi probleme ove drzave ? Praznim frazama i demagogijom ?

Sta ako milion puta ponovi nesto o Kosovu drzave koje su ga priznale ce povuci priznanje ?
Smori ce ih ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.