Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:59:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gay nije OK!  (Pročitano 31049 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Sta bi bilo kada bi svi izasli na ulici.


Cekali bi ih kod kolima Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Nije to vredjanje, ovo je forum "Sex", dakle: polni organi, dupeta, nos kao culo mirisa ... i tako to...  Smile

Kakve veze ima da li je forum sex! Jel to znaci da samo na forumu o zivotinjama ja tebi mogu da kazem majmune jedan?

Ne, ti meni to ne mozes da kazes nikad, ali zato sebe mozes slobodno tako da zoves kad god se pogledas u ogledalo.

Premda nisam siguran... Ja na primer tebe ne bih nikad zvao majmunom, ali kevtavom hijenom -- to bi verovatno moglo da dodje u obzir u nekim situacijama.  Smile

Vidis da vredjas! Ja tebe nigde nisam uvredio vec sam samo konstatovao gde sta moze da se kaze po tvojoj logici. Sa druge strane ti se mene izvredjao iako si rekao da to ne radis.

A i uvreda ti je krajnje decija. Mislim, da mogu sam sebe da nazovem majmunom kad se pogledam u ogledalo. To smo mi pricali jedno drugom kad smo imali 5 godina tako da treba da te bude sramota u tim godinama. A za kevtavu hijenu necu ni da komentarisem samo cu reci bravo kako si to smislio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
Znaci vi ovde tvrdite da je neko intilegentan i savremen ako podrzava ideju da se pederima i trandzama dozvoli usvajanje dece,to je jedan od uslova ako zelite ista prava i za njih.
Izvinite onda sam ja glup.
Jedno je ostaviti ih na miru,ne tuci ih i  pustiti da se jebu po njihovim klubovima to su jedina prava koja bi im dao,to je njihov izbor nek budu sta hoce,ali je sasvim bolesno da neko dete raste u takvoj sredini i od malena mu tu bolest predstavljati kao normalnost!
Ipak svako ima pravo na svoj izbor,ali takvom detetu bi izbor bio nametnut.

P.S.Kao sto rekoh ne bi ih tukao ni maltretirao,svako svojoj kuci moze da radi sta hoce,ali po mom gradu sigurno nece paradirati pederi i trandze.
P.S.S. Vidimo se na sledecoj gay paradi

Sve za Obraz Obraz nizasta,a ni dupe!!!
« Poslednja izmena: 22. Okt 2005, 12:48:09 od Dutch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
@ Dutch   Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Jedno je ostaviti ih na miru,ne tuci ih i  pustiti da se jebu po njihovim klubovima to su jedina prava koja bi im dao,to je njihov izbor nek budu sta hoce,ali je sasvim bolesno da neko dete raste u takvoj sredini i od malena mu tu bolest predstavljati kao normalnost!
Ipak svako ima pravo na svoj izbor,ali takvom detetu bi izbor bio nametnut.


Kahm... koliko sam ja mogla da primetim.. niko nije govorio o usvajanju.. ili ja ne znam da citam.. Jedino o cemu se pisalo je nepotrebna histerija i postovanje tudje privatnosti... ali, dobro.. jebiga.. svako se kaci za ono sto ga najvise boli...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Znaci vi ovde tvrdite da je neko intilegentan i savremen ako podrzava ideju da se pederima i trandzama dozvoli usvajanje dece,to je jedan od uslova ako zelite ista prava i za njih.
Ko je to rekao?
Konkretno, citat.
Ko je rekao da mi ovde smatramo da im treba dozvoliti bilo sta preko onoga sto imaju?
Samo smatram da dokle god ne smetaju ne treba ih ugnjetavati.
Parada je nesto sasvim drugo.

Ako cete diskutovati cinjenice na sunce, svaka ovakva izjava ili ispad je primer apsolutnog nemanja ni najblazeg pojma o cemu se ovde prica
« Poslednja izmena: 22. Okt 2005, 12:55:52 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
Ma ja sam mislio globalno,ne na nas ili vas ovde na Bureku,  pogresno sam se izrazio,vidim da ima likova koji podrzavaju pedere i njihova prava,a kad bi se donosio zakon o pravima jedna od stavki bi bilo usvajanje i brak.
Izvinjavamo se zbog nenamerne greske ili neosnovane optuzbe.

@SF slazem se sa tobom
« Poslednja izmena: 22. Okt 2005, 13:15:20 od Dutch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Mozda sam se pogresno izrazio vidim da ima likova koji podraavaju pedere i njihova prava,a kad bi se donosio zakon o pravima jedna od stavki bi bilo usvajanje i brak.
Izvinjavamo se zbog nenamerne greske ili neosnovane optuzbe.

Da, opet nisi rekao ko to kaze i gde to kaze..
Opet, napominjem.. na prethodnih 5 strana rasprava se vodila oko toga da li svi ljudi imaju ista prava, a ne o tome da li nekome treba dati veca prava ili ogranciti ista...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
Sramota !!! U normalnom svetu je to ok !!! i niko se nebuni !!! E Srbijo ako ces i ti tako odo ja u Holandiju Smiley

Evo jednog citata,ima ih dosta.
Vidim ja sta je na poslednjih 5 strana,ali valjda mozemo komentarisati ceo post.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Trenutno se koljemo oko tih pet strana, a tvoj post nije precizno definisan, nego ispada da svi koji se ne slazu sa tobom, automatski podrzavaju nesto suprotno..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:59:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.