Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pušačima će odzvoniti dogodine  (Pročitano 12740 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne sumnjam ja da ce pusaci uvijek i u svakoj okolnosti naci svoje "cose za dobro i lose" Smile....

a u metodu zabrane kao pomoc prilikom odvikavanja od bilo cega...ne vjerujem.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Није то забрана да би се они одвокли, него да мене не би тровали на сваком кораку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Е па троваћемо те још задуго... Smile Smile

Слобода за пушаче! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Mislim i da je to dobro po pusace ,vecina ljudi ce prestati da pusi ili smanji dnevnu dozu A sami tesko da bi prestali . Smile

Ovo moze reci samo nepusac koji ne poznaje pusacku psihu. Ako se govori o pusenju to je jos gore, kada sedis dugo uz kafu ili pice a ne pusis, kada dodjes u situaciju da zapalis nadoknadices i popusiti i vise cigareta nego sto bi inace.

Није то забрана да би се они одвокли, него да мене не би тровали на сваком кораку.

Na kom svakom koraku? Na ptvorenom je uvek bilo i bice dozvoljeno, ali tesko da te neko truje na otvorenom prostoru. Sto se tice zatvorenog prostora tipa ustanove, institucije, radnog mesta, ne verujem da sami pusaci uopste imaju problem sa zabranom pusenja, to je nesto najnormalnije.

A sto se izlazaka tice, radi se o privatnom sektoru. Niti ti moras da udjes u zagusljivi prostor niti ja moram u lokal gde je zabranjeno pusenje, stvar izbora. Mora se ostaviti sloboda ugostiteljima da izaberu kako ce da rade. Kada bi postojali lokali za pusace i nepusace, svako bi imao posla od ciljne grupe.  U svakom slucaju, kafa ili pivo bez cigare ne ide ni pod razno (pricam o pusacima). U toj varijanti videce me samo lokali sa bastom a kada je hladno udjem u radnju, kupim sta mi za pice treba i dodjem lepo kuci da meracim i odmaram. Kafici tome i sluze, odmoru, a ne da iz njih izadjes nervozniji umesto opustenije. Glup zakon koji je - ponavljam - pao i u Nemackoj odlukom ustavnog suda. U Srbiji koja je u top 5 pusackih drzava u svetu tesko da ce zaziveti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Cao!

VajtGoa, po tvom postu, jos ce ispasti kako je pusenje zdravo i kako bi bebe trebalo po rodjenju smestiti u sobe sa duvanskim dimom, da osete tu "prijatnu" aromu  Smile

Ja licno, ne razumem ljude koji puse, ali se ni ne trudim, ne mozemo svi sve da znamo i da svi sve razumemo. Svako ima svoje razloge zbog kojih radi ovo ili ono. Mozda ih to cinio srecnijim (trenutno naravno), ubija nervozu, smiruje, pomaze im u socijalizaciji (razgovor uz cigaru, tako vecina i pocinje). Vrlo je sebicno i samozivo ako zapalis cigaru u zatvorenom prostoru u kojem borave i drugi ljudi ... dakle nisi sam, ima ljudi kojima to mozda i smeta. Ja porucujem pusacima, ovim putem Smile da obrate paznju na to, ako imaju iole svesti o sebi i drugima.

E sad, naravno da ne trebamo svi da trpimo necije lose navike. Misilim da je najpametnije podeliti objekte na pusacke/nepusacke zone. Izbegavam prostorije sa dimom, jer je miris cigareta meni licno odvratan. Koza, odeca, kosa ... sve je zrelo za pranje.

Glavni izgovor prosecnog pusaca, kada ga pitas zasto pusi je "Od necega se mora umreti" ili "Setas ulicom i udare te kola", "Ne mogu da ostavim cigare"  Smile ... Pa sta to znaci? Kada bi svi tako razmisljali, prosecan zivotni vek bi bio 25 godina.

Interesantno je to da kada pusac dotera cara do duvara, (tj kad zavrsi na bolnickoj postelji), automatski gubi interes za cigare. Ja znam dosta takvih slucajeva. Da li je potrebno da se to desi?

Licno mi je veoma strasno i krivo kad vidim mladu osobu, koja tek treba da se razvija, sa cigaretom u ustima, setka ulicom, kao da radi ne znam ni ja sta, bitna i ponosna Smile  Smile Pa ako je meni krivo, kao kompletnom strancu, za nekog drugog, koji se zbog gluposti unistava, kakva je onda svest te osobe koja pusi? Da li je losa navika, pa i pusenje stvar vaspitanja ili neceg drugog, nemara (sta god), neka svako razmisli o tome.

To, koliko para odvajate za cigare, samo vi koji pusite to znate. Umesto da te pare odvojite za neko sveze voce, 4 termina nedeljno u teretani, neki dobar i cool hobi, bacate pare na otrov. Ali, tako je kako je ... zivot je stvar izbora i valjda tako mora biti  Smile Ali mislite i o drugima, niste sami, zivimo jedni pored drugih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Citat
Ovo moze reci samo nepusac koji ne poznaje pusacku psihu. Ako se govori o pusenju to je jos gore, kada sedis dugo uz kafu ili pice a ne pusis, kada dodjes u situaciju da zapalis nadoknadices i popusiti i vise cigareta nego sto bi inace

Nisi mi licio na slabica koji ne moze da se izbori sa svojom slaboscu  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson w350
Vrlo je sebicno i samozivo ako zapalis cigaru u zatvorenom prostoru u kojem borave i drugi ljudi ... dakle nisi sam, ima ljudi kojima to mozda i smeta.

Pa ako ti smeta - ti izadji iz prostorije. Sto nas vise pusaca da se uklanjamo zbog tebe jednog...  Smile Ne zaboravi - ipak smo mi u vecini...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu



Ja mislim da ce zaziveti i radujem se tome .A i mislim da nece biti drastican skok otkaza u ugostitetljstvu zbog pada posla .Sve ce to ici lagano ,postepeno . Mislim i da je to dobro po pusace ,vecina ljudi ce prestati da pusi ili smanji dnevnu dozu A sami tesko da bi prestali . Smile
Ja radim u ugostiteljstvu i iznenadio bi se kad bih ti rekla da su gosti koji ostavljaju najvise love nepusaci  Smile


Немам шта да се изненадим јер сам својевремено био у том послу. Једноставно није истина. Уђеш у било који кафић/кафану и погледаш колико има пушача колико непушача. Или пођи од тога да ти је малтене највећа зарада на кафи па онда погледај ко пије више кафе први или други. Smiley
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 17:06:26 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 



Ja sam mislila na potrosnju alkohola iskljucivo nocu  Smile


Uvek me zadive moji prijatelji pusaci koji hoce da me ubede da pusenje nije stetno ,dobijem utisak da je vreme da krenem da pusim da bih bila zdravija .Ili debeljuce koji hoce da me ubede da to sto ne jedem svasta nije zdravo i da su oni zdraviji jer jedu mast,secer,ulje tj raznovrsno  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Далеко од тога да је дуван здрав и да треба да почнеш да га конзумираш. Ја кад некога понудим цигаретом и кад чујем да је непушач ја увек кажем свака част, паметно. Али то чему се надаш неће никад заживети у Србији.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.