Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:55:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deca spasena sajber smrti  (Pročitano 14271 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ocigledno smo mi bili u nekim drugim amerikama.
ne,samo se radi o tome kolko je covek temeljan kada nesto posmatra,i koliko objektivan i sposoban da vidi kroz ono sto se servira kao slika.
Mora da ode. Danas su i mediji a i trendovi da obicno u svet idu najlosije slike iz zemlje... kako o USA tako i nase kada idu u svet, seti se. I nas neko dozivljava kao neke talibane samo zato sto misle da je dovoljno procitati u novinama i videti na tv.
nije tacno.iz amerike stizu cak i najbanalnije moguce "dobre" vesti,ukljucujuci cak i patoloske budalastine o tome kako je protekla premijera neke usrane video igre,dok iz pojedinih delova sveta,pogotovu iz oblasti Rusije,Balkana,Indije,Bliskog Istoka,ili gle cuda-ostalih slicnih regiona gde ameri imaju neke trneve u oku,dolaze samo lose vesti.
to je ono dobro poznato americko propagandno izdrkavanje i sovinizam,koje se usmerava na tacno odredjene zemlje i regione,u zavisnosti od toga kakva geo-politicka situacija vlada,i koja traje vec citavih 7 decenija.
takodje,kolko se secam,kada neko podnese tuzbu protiv njih sto mu pljuju zemlju,ili se prave ludi,ili ga pokopaju svojom armijom lazljivih advokata,a kada neko uradi to isto,samo protiv njih,odma toj zemlji sledi novo bombardovanje.
I sve njih koji cinjenicno postoje kada saberes, nema ih ni 5% ukupne populacije.
mesas teze.ne radi se o tome koliko ih ima,vec o tome sta oni rade,a i o tome koliko ce ih biti i kako se ta...govna prelivaju po svetu.
ti likovi sto mrze ljude koji puse ili piju,na primer,nisu se prosirili na ostatak sveta,osim u nekim delovima,ali,za razliku od njih,emosi jesu i sada prave sranja po raznim zemljama.
sem toga,kao i sve slicne lose zaraze,i to se ipak brzo prosiri.a kao sto vidimo,nije svejdno,buduci da neke od tih "zaraza",kako ih ja zovem,mogu da budu stvarno smrtonosne,kao prave zaraze.
Citat
Iz istog razloga iz kojeg se bilo ko necime bavi - mozes mu se. Zasto mora da ima logike? Zasto mora da drugome izgleda kao civilizacijski i drustveno prihvatljivo? Jel mu dato da moze? Jeste i on to koristi.
aaaauuuuu,covece,odgovor ti je za medalju... 
svaka ti cast,sve si time objasnio.
Cekaj bre, a zasto bi? Sta njih zabole i za nas, i za npr. Norvezane ali iz za afrikance ili Azijate?

Jedno je prica njihovih politicara i fora "za demokratiju, za bolje svih" i ostalo trucanje. Njihov narod zanima samo njihov dezp i zabole ih za ostale. A tako i treba. Sta mene zabole za Nemca ili Amera? I da mogu sutra da mu pomognem nesto, sto bi? Mali li mi je Srba a i licnih problema.
pa,da,kao sto rekoh-njima se jebe za bilo sta,i za njihove "ciljeve" koje kobajagi propagiraju.radi se o cistom ubijanju vremena,i razmazenosti i dosadi.bas kao sto rekoh.
imaju sve,slusaju stalno jedne ti iste lazi,jedne te iste budalastine,mrze ceo svet,nisu nikada videli ista dalje od Kanade,posmrkali su i ispili sve,ne znaju vise sta ce ni sa novcem,ni sa sobom,i,eto ti novog "pokreta"...
« Poslednja izmena: 12. Mar 2010, 20:09:41 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Druze, ne gledam ja povrsno vec idem na fina mesta  Smile

Citat
aaaauuuuu,covece,odgovor ti je za medalju... 
svaka ti cast,sve si time objasnio.
 

Odgovor je tacan, to sto se tebi ne svidja je druga stvar.

Citat
pa,da,kao sto rekoh-njima se jebe za bilo sta,i za njihove "ciljeve" koje kobajagi propagiraju.radi se o cistom ubijanju vremena,i razmazenosti i dosadi.bas kao sto rekoh.
imaju sve,slusaju stalno jedne ti iste lazi,jedne te iste budalastine,mrze ceo svet,nisu nikada videli ista dalje od Kanade,posmrkali su i ispili sve,ne znaju vise sta ce ni sa novcem,ni sa sobom,i,eto ti novog "pokreta"...

Ali sta je tu problem? Pa normalno da ih zabole za druge. Zabole ih i za one u drugoj ulici a ne na drugom kontinentu. Sto se mene tice, to je sasvim ok.

Mrzim kolektivizam svakog oblika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Odgovor je tacan, to sto se tebi ne svidja je druga stvar.
odgovor je ravan odvali matematicara u vicu sa balonom gde metorolog pita matematicara "gde smo?",a bolid mu kaze "u vazduhu".e,takav je i tvoj odgovor.
Ali sta je tu problem? Pa normalno da ih zabole za druge. Zabole ih i za one u drugoj ulici a ne na drugom kontinentu. Sto se mene tice, to je sasvim ok.
znaci,tebi je ok da razmazeno opiceno americko deriste osnuje pokret koji se kobajagi zalaze za dopremanje hrane siromasnima,a u stvari ga samo koristi da bi imao s cim da se zeza u slobodno vreme,ili da bi mogao da otima pare pod istim izgovorom?
koji si ti car...
znao sam i ranije da si od onih ultra-liberalaca,koji bi dozvolili da sve i svasta hoda ulicom,i da se zemlja pretvori u jedan veliki crtac,i da volis tu nazovi-zemlju,ali,da si stvarno toliko liberalan,e,to nisam ocekivao...
« Poslednja izmena: 12. Mar 2010, 20:31:44 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Ne, gresis... ja sam ultra liberalac samo u pogledu covekovog iybora, slobodne volje. I ja bih kao takav gledao samo Srbiju, i pustio bih i Rusiju i USA pa propadnu ako do toga dodje... jos bi ih obe gurnu ako bi to pomoglo da mi ojacamo.

A opet, to ne menja stvar da mene i dalje ne bi zanimalo ni da li je neko gej, ni emo, ni da li ide ulicom prepun mindjusa i ofarban u milion boja itd.

I nemoj da podvaljujes... klinac koji doprema hranu siromasnima jer mu je dosadno i dalje ne radi nista lose... mozda ga zabole bas sve u 16 za siromahe, ali ipak im je doprema. Nema tu sta da se diskutuje.

Drugi slucaj je krivicno delo i tu nema sta da se opravdava ili ne... ko god da je i sta god da je u pitanju, postoji  zakon. Ako si kao humanitarac a punis sebi dzepove, mesto ti je iza resetaka.

A da naglasim ako nisam dovoljno - prezirem svaki oblik kolektivizma  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
A opet, to ne menja stvar da mene i dalje ne bi zanimalo ni da li je neko gej, ni emo, ni da li ide ulicom prepun mindjusa i ofarban u milion boja itd
onda ti ne bi smetalo ni kada bi neko obucen kao satanisticka nakaza dosao kod tebe na svadbu,ili na posao,ili kada bi svi isli ulicom kako im se cefne...  Smile (neko obucen,neko,pak,u toplesu,neko u "ko od majke rodjen" izdanju),i tako ulazili gde oce i radili sta oce...
ili kada bi neko na ulici prisao tvom detetu i pricao mu kako je /samo/ubistvo dobro,itd,itd...
(primera je gomila...)
znaci,kao sto sam pretpostavio - svet iz crtanih filmova,bez ikakvod reda,ikakvog razuma,ikakvog standarda,je jedino dobro resenje...?
I nemoj da podvaljujes... klinac koji doprema hranu siromasnima jer mu je dosadno i dalje ne radi nista lose... mozda ga zabole bas sve u 16 za siromahe, ali ipak im je doprema. Nema tu sta da se diskutuje.
ali,bato,stvar i jeste u tome sto oni ama baas nista korisno ne rade.  Smile niti imaju nekakav publicitet,niti neku moc,niti neki stav,niti neku zelju da urade ista korisno.
ja ne pricam o ljudima koji rade u AID-organizacijama da bi zaradili,vec o tim nakazama koje mrse muda i rade svasta,a niti ih neko primecuje,tj-niti salju dobru sliku drugima,niti nesto rade,vec samo stete sebi,a onda i drugima.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2010, 21:18:11 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Citat
onda ti ne bi smetalo ni kada bi neko obucen kao satanisticka nakaza dosao kod tebe na svadbu,ili na posao,ili kada bi svi isli ulicom kako im se cefne...   (neko obucen,neko,pak,u toplesu,neko u "ko od majke rodjen" izdanju),i tako ulazili gde oce i radili sta oce...

Ne bi mi smetalo da tako ide ulicom posto je to njegovo pravo a moje je koga cu da primim na svadbu a koga ne. Opet su to stvari koje ne idu u paketu, nikako.

Na posao ce doci ako firma to dozvoljava i ako nema dress code. Cak i da mi smeta, ako gazda kaze da moze, nemam izbor, zar ne?

Ako nije zakonom zabranjeno, neka ide go ulicom, meni ne bi smetalo... ne vidim sta bi bilo strasnije u golom ljudskom telu nego npr. u farmerkama sa metlanim kaisem, nabudzen na vazdusni djon, osisan na "opasno" i bez grama mozga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
aaahaaa....  Smile
dobro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
mob
HTC 
Citat
Mislim da svako ima pravo da živi i da umre kako želi, pa čak i besmisleno kao što umiru emosi.

Kao sto niko nema pravo da zivi kako zeli vec to moze samo u granicama zakonski dozvoljenog, tako nema pravo ni da umre.

Drzava (govorim ideal-tipski) sluzi gradjanima, tu je da ih stiti a to podrazumeva i zastitu od njih samih. Pokusaj samoubistva se ne smatra za krivicno delo ali se i dalje tretira kao proizvod psihickih problema i samim tim se osoba upucuje na psihijatrijsko lecenje.

Citat
cinjenica je,jednomrecju,da je USA jedna ...

Daleko od istine... USA je jedna prelepa zemlja koja ima tu nesrecu da se medju ogromnom populacijom najlakse uoci najgori sljam... kao i u svakom drustvu, ali su u USA uvek sve oci uprte.

Uvek ponavljam jedno - tamo sam nasao ortaka koga bih opusteno zamenio za sve ostale iz BG koje imam od rodjenja osim 2 najbolja... i to bi ih zamenio bez razmisljanja... nisu momku ni do kolena.

Treba putovati, videti zemlje i upoznati ljude. Posredno i neposredno iskustvo su svetlosnim godinama udaljeni jedno od drugog.

Živeti je jedno. Ugrožavati druge je drugo i to je ono što izlazi iz granica dozvoljenog.
Ovo je društvo koje teži demokratiji i niko ne može nikoga prisiljavati na nešto što ne želi. Tako ni emose ne treba prisiljavati da žive ako to ne žele. Ako hoće da umru uludo to je onda njihova stvar. Ne sme im se uskratiti pravo da sami odlučuju o svom životu (i njegovom kraju). Treba ih posavetovati i ukazati im da se i u besmislenom životu može naći smisao, ali konačna odluka treba da bude na njima. Onaj ko hoće da izvrši samoubistvo će to učiniti (pod uslovom da nije neko ko preti u prazno da bi bio u centru pažnje).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Citat
Živeti je jedno. Ugrožavati druge je drugo i to je ono što izlazi iz granica dozvoljenog.
Ovo je društvo koje teži demokratiji i niko ne može nikoga prisiljavati na nešto što ne želi. Tako ni emose ne treba prisiljavati da žive ako to ne žele. Ako hoće da umru uludo to je onda njihova stvar. Ne sme im se uskratiti pravo da sami odlučuju o svom životu (i njegovom kraju). Treba ih posavetovati i ukazati im da se i u besmislenom životu može naći smisao, ali konačna odluka treba da bude na njima. Onaj ko hoće da izvrši samoubistvo će to učiniti (pod uslovom da nije neko ko preti u prazno da bi bio u centru pažnje).

To o cemu govoris ne postoji u realnosti niti bi imalo smisla tako nesto dozvoliti.

Prvo, ni eutanazija u slucaju ljudi koji su tesko bolesni i pitanje je meseca ili dana koliko ce ziveti nije dozvoljena.

Drugo, to sto iznosis je previse jednostavan ugao gledanja. Sta ako je neko samo upao u privremenu fazu bio on emo ili najobicniji covek koji ima neke svoje razloge... i ko bi stvarno izvrsio samoubistvo u tom nekom periodu svog zivota... a moguce je da se iscupa iz toga, da se trgne i da prozivi jos ko zna koliko godina kvalitetnog i srecnog zivota. Ne moze se to bas to - zeli da umre, pa neka ga. Nije to da zeli da stavi mindjusu pa ce je skinuti ili hoce da se tetovira pa ce je posle laserski ukloniti... ovde nema nazad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
mob
HTC 
Baš je tako u stvarnosti. Neko može n puta da pokuša da izvrši samoubistvo i da ga n puta zatvaraju u ludnicu, ali će (n+1)-ti put uspeti. Nije stvar u tome da se čovek spreči svaki put kad pokuša. Treba rešiti problem koji ga navodi da izvrši samoubistvo. Emo jeste prelazna faza, ali ako pokušaju na silu da je prekinu, samo će pogoršati situaciju i ubrzati eventualne planove za samoubistvo (ako ih ima).
Eutanazija je drugo. To je ubistvo iz milosrđa, ali je opet ubistvo. U svakom slučaju obe strane (za i protiv eutanazije) imaju vrlo osnovane argumente.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:55:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.