Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:13:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deca spasena sajber smrti  (Pročitano 14282 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Citat
U kultne EMO filmove spada i nedavni hit „Sumrak” o ljubavi mladića vampira i obične devojke.

Cinjenica je da u USA postoji i vamp pokret/vamp fazon ali da on nema veze sa emo kulturom i da ih ovi prvi ne podnose. Time se i South park bavio pre jedno godinu-dve dana, ali nasi novinari su bili i ostali neprevazidjeni  Smile

Btw, Twilight jeste emo film, i nebulozno je sto uopste pominju vampire, daj, vampir koji pozlatni kad izadje na sunce  Smile

Btw, nasi novinari obavesteni u p.m. brate sa onim njihovim prvim opisom definisali su sve moguce sto slusa el gitru  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
mob
HTC 
Nije mi baš najjasnije kako to da neko hoće da izvrši samoubistvo bez stvarnog razloga. Dakle, dve budale su se dogovorile da se ubiju i pritom im nije palo na pamet da neko može da presretne njihove poruke. Eto šta bude kada se ne koristi enkripcija. Da su bar išli preko proxy servera, policija u bukureštu ne bi mogla da ih otkrije.
Budući da devojka u Beogradu nije planirala krivično delo, nije mi jasno kako su vlasti u Srbiji planirale da je uhapse, kada je rečeno da su ipak odlučili da je ostave u porodici.
Mislim da svako ima pravo da živi i da umre kako želi, pa čak i besmisleno kao što umiru emosi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 1800
Oznake: godini preko 2009 google    policija sajber sekta kupiti
odecu emosi samoubistva sekte fejsbuka pokret ubije sprecila smrti asklopan

sad su i organizacija i sekta...  Smile

Nije mi baš najjasnije kako to da neko hoće da izvrši samoubistvo bez stvarnog razloga.

A šta, oni kao znaju zašto hoće da se ubiju?
Kao, težak im život, šta?  Smile

Ko će bre njih da razume...Samo emos može da razume emosa...  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
ma,nek se poubijaju,slobodno,gomila jadnih slogiranih opicenih lencuga nikome ne treba.  Smile
rec pesimista je potpuno pogresna,posto postoji razlika izmedju pesimizma i idiotizma i potrebe za nekim dokazivanjem i ralzikom(sto ne vazi samo za njih,vec i za sve ostale nakaze koje nisu u stanju da slusaju neku vrstu muzike,zive neki nacin zivota,a da se i dalje oblace kao ljudi,a ne kao cirkusanti,poput metalaca i slicnih.takodje,vecina njih nije pesimisticno zato sto su odrasli u teskim uslovima,vec,naprotiv,zato sto su to besna derista koja ne znaju vise sta ce sa sobom,samo sto za razliku od drugih vrsta razmazenih derista,ovi svoj bes i izdrkvanja usmeravaju na sebe.

Cinjenica je da u USA postoji i vamp pokret/vamp fazon ali da on nema veze sa emo kulturom i da ih ovi prvi ne podnose. Time se i South park bavio pre jedno godinu-dve dana, ali nasi novinari su bili i ostali neprevazidjeni  Smile
cinjenica je,jednomrecju,da je USA jedna obicna septicka jama napunjena do vrha raznoraznim fekalijama,otrovima i otpadom,koja se stalno s vremena na vreme,prepuni,i izlije okolo po svetu,i izbaci raznorazne novonastale smrdljive toksicne mesavine govana i djubreta koje potom tako inficiraju ceo svet. Smile

inace,evo s ljubavlju za sve emose,a i sve ostale izrode iz "Zemlje Slobode",uputstvo za pravilnu upotrebu zileta...  Smile Smile

Edit by crni scorpion - ne moramo da preterujemo...


ucinite uslugu i sebi i drugima...
 Smile  Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2010, 11:26:47 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Univerzum se krije u svakom od nas

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 425
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson 
Hm...a da li je neko primetio crnačku decu medju emosima?Nije?
...I molim da više ne upotrebljavate ovakva uputstva za samoubistvo-sutra bi vaše dete moglo da ga upotrebi.Razmislite o tome.
IP sačuvana
social share
Lupaćemo glavom u zid-sve dok zid ne popusti.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Slika je uklonjena  Smile
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Citat
Mislim da svako ima pravo da živi i da umre kako želi, pa čak i besmisleno kao što umiru emosi.

Kao sto niko nema pravo da zivi kako zeli vec to moze samo u granicama zakonski dozvoljenog, tako nema pravo ni da umre.

Drzava (govorim ideal-tipski) sluzi gradjanima, tu je da ih stiti a to podrazumeva i zastitu od njih samih. Pokusaj samoubistva se ne smatra za krivicno delo ali se i dalje tretira kao proizvod psihickih problema i samim tim se osoba upucuje na psihijatrijsko lecenje.

Citat
cinjenica je,jednomrecju,da je USA jedna ...

Daleko od istine... USA je jedna prelepa zemlja koja ima tu nesrecu da se medju ogromnom populacijom najlakse uoci najgori sljam... kao i u svakom drustvu, ali su u USA uvek sve oci uprte.

Uvek ponavljam jedno - tamo sam nasao ortaka koga bih opusteno zamenio za sve ostale iz BG koje imam od rodjenja osim 2 najbolja... i to bi ih zamenio bez razmisljanja... nisu momku ni do kolena.

Treba putovati, videti zemlje i upoznati ljude. Posredno i neposredno iskustvo su svetlosnim godinama udaljeni jedno od drugog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Hm...a da li je neko primetio crnačku decu medju emosima?Nije?
...I molim da više ne upotrebljavate ovakva uputstva za samoubistvo-sutra bi vaše dete moglo da ga upotrebi.Razmislite o tome.

Editovao bih sliku da ne piše nigger, ali onda sam se setio me briga za političku korektnost. Ko nalazi rasizam u svemu je i sam rasista.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1253564406201.jpg
(66.65 KB, 600x750)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Daleko od istine... USA je jedna prelepa zemlja koja ima tu nesrecu da se medju ogromnom populacijom najlakse uoci najgori sljam... kao i u svakom drustvu, ali su u USA uvek sve oci uprte.
geografski? e,tako jeste lepa. Smile
Treba putovati, videti zemlje i upoznati ljude. Posredno i neposredno iskustvo su svetlosnim godinama udaljeni jedno od drugog.
zanimljivo je kako kazes to,da ispada kao da nisam nikada ni izlazio iz svoje zemlje,ili bio tamo,pa da to govorim,iako sam bio i na mestima gde i nekoliko mojih vrsnjaka zajedno nece otici za ceo zivot,ukljucujuci i samu ameriku,gde imam i rodjake.znam ja dobro o cemu pricam. Smile
sem toga,covek,iako bi kao takav bio jako ogranicen u nekim stvarima,danas ne mora da ode u neku zemlju,samo da bi uvideo da je ona leglo sljam-pokreta i filozofija.tj,hocu da kazem da covek koji nikada ne ode u neke krajeve sveta moze da bude ogranicen,ali da to ovde uopste nema veze s nasom pricom,posto je danas dovoljno samo da citas obicne novine i da vidis da je neka zemlja prava kolevka raznoraznih bolesnih udruzenja raznoraznih nakaza i pacenika.
bogati ljudi koji jedu iz kontejnera cisto radi zabave,pacenici koji zive ko grofovi,a tripuju da nemaju srece u zivotu,i da su se mnogo napatili,zatim likovi,tacnije grupe,koji propagiraju nacin zivota bez napijanja i pusenja(sto podrzavam,i sto je sasvim razumno),ali,tako iskljucivo da su u stanju da izbodu coveka neke druge grupe(obicne grupe,drugarske,ne nekog drugog udruzenja),samo zato sto ne zeli da ih slusa,ili da prave probleme u barovima i prebijaju druge,zato sto piju(ma koliko neverovatno zvucalo,i to postoji,i bilo je nekoliko emsija o njima,i o tome kako su iz dobronamerne grupice par drugara prerasli u svojevrsnu agresivnu bandu.seticu se imena kasnije...),itd,itd...
to je jedno bolesno drustvo koje je postalo toliko besno,razmazeno,izbombardovano paranojom,strahom,lazima i drugim nedacama,da tamo sekte,bande,grupe,pokreti raznoraznih pacenika i nakaza nicu brze nego kuce.
amerika je dom i Meka skoro svih modernih bolesnih udruzenja i pokreta,upravo zato sto su mnoga deca tamo besna i razmazena,te ne znaju vise sta ce sa sobom,pa uzmu i prave citve pokrete,i sta ti ja znam,iako su suvise glupi da vode racuna i o jednom hrcku i razumeju najbanalnije stvari,a kamoli da prave nove pokrete,ili filozofije,kako oni vole da kenjaju...
voleo bih da upoznam par americkih(original  Smile) primeraka  Smile svih tih mogucih pacenik-pokreta,da ih bas priupitam,cega je to njima u zivotu manjkalo,pa sad tu glume besne gliste...niko,naravno,ne bi znao da odgovori nesto konkretno,vec bi jedni srali o nekakvoj nesreci,i patnji,drugi o tome kako je nepravedno sto se tolko hrane baca,treci kako su svi koji puse i piju teroristi,a svi zajedno bi za svakog ko se ne slaze s  njihovim nacelima rekli da je nekakav zlocinac/demon/pokvarenjak...
zato sto su svi podjednako opiceni i bolesni i besni da vide van psiholoskog tunela u kome se nalaze.
da oni stvarno zele nesto da promene na svetu,napravili bi ozibljne pokrete,ili putem vec postojecih metoda se svojim zalaganjem,radom i akcijama zalagali za svoje ciljeve,ali,posto se ne radi o tome,vec o obicnoj lenjosti,ukombinovanoj sa besom i razmazenoscu,sve na kraju ostane na tim nekakvim "velikim planovima",koji nikako da se realizuju,i nekakvim blesavim filozofijama,koje su toliko tacne,istinite i jake da same sebe pocnu da ruse kada covek krene da ih testira.

@scorpion,@tomcat-
« Poslednja izmena: 12. Mar 2010, 19:25:56 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Citat
ukljucujuci i samu ameriku,gde imam i rodjake.znam ja dobro o cemu pricam

Ocigledno smo mi bili u nekim drugim amerikama.

Citat
sem toga,covek,iako bi kao takav bio jako ogranicen u nekim stvarima,danas ne mora da ode u neku zemlju,samo da bi uvideo da je ona leglo sljam-pokreta i filozofija.tj,hocu da kazem da covek koji nikada ne ode u neke krajeve sveta moze da bude ogranicen,ali da to ovde uopste nema veze s nasom pricom,posto je danas dovoljno samo da citas obicne novine i da vidis da je neka zemlja prava kolevka raznoraznih bolesnih udruzenja raznoraznih nakaza i pacenika.

Mora da ode. Danas su i mediji a i trendovi da obicno u svet idu najlosije slike iz zemlje... kako o USA tako i nase kada idu u svet, seti se. I nas neko dozivljava kao neke talibane samo zato sto misle da je dovoljno procitati u novinama i videti na tv.

Citat
bogati ljudi koji jedu iz kontejnera cisto radi zabave,pacenici koji zive ko grofovi,a tripuju da nemaju srece u zivotu,i da su se mnogo napatili,zatim likovi,tacnije grupe,koji propagiraju nacin zivota bez napijanja i pusenja(sto podrzavam,i sto je sasvim razumno),ali,tako iskljucivo da su u stanju da izbodu coveka neke druge grupe(obicne grupe,drugarske,ne nekog drugog udruzenja),samo zato sto ne zeli da ih slusa,ili da prave probleme u barovima i prebijaju druge,zato sto piju(ma koliko neverovatno zvucalo,i to postoji,i bilo je nekoliko emsija o njima,i o tome kako su iz dobronamerne grupice par drugara prerasli u svojevrsnu agresivnu bandu.seticu se imena kasnije...),itd,itd...

I sve njih koji cinjenicno postoje kada saberes, nema ih ni 5% ukupne populacije.

Citat
voleo bih da upoznam par americkih(original  ) primeraka   svih tih mogucih pacenik-pokreta,da ih bas priupitam,cega je to njima u zivotu manjkalo,pa sad tu glume besne gliste...niko,naravno,ne bi znao da odgovori nesto konkretno,vec bi jedni srali o nekakvoj nesreci,i patnji,drugi o tome kako je nepravedno sto se tolko hrane baca,treci kako su svi koji puse i piju teroristi,a svi zajedno bi za svakog ko se ne slaze s  njihovim nacelima rekli da je nekakav zlocinac/demon/pokvarenjak...

Iz istog razloga iz kojeg se bilo ko necime bavi - mozes mu se. Zasto mora da ima logike? Zasto mora da drugome izgleda kao civilizacijski i drustveno prihvatljivo? Jel mu dato da moze? Jeste i on to koristi.

Citat
da oni stvarno zele nesto da promene na svetu,

Cekaj bre, a zasto bi? Sta njih zabole i za nas, i za npr. Norvezane ali iz za afrikance ili Azijate?

Jedno je prica njihovih politicara i fora "za demokratiju, za bolje svih" i ostalo trucanje. Njihov narod zanima samo njihov dezp i zabole ih za ostale. A tako i treba. Sta mene zabole za Nemca ili Amera? I da mogu sutra da mu pomognem nesto, sto bi? Mali li mi je Srba a i licnih problema.

Ponekad mislim da je dosta ljudi razocarano u USA i ne voli ih bas zato sto ih dozivljavaju kao neku velicinu i ocekuju nesto od njih... a realno, njih, ponavljam, zabole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:13:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.