Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:07:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Glas za SNS je glas za DS"?  (Pročitano 12100 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
kokota, ајде што занемарујеш анти-европски потенцијал СНС, сви гледају гласаче кроз лидере и не размишљају о менталитету бирачког тела, али мораш да схватиш да су то листом све националисти који не желе добре односе са комшијама који су отели српску земљу.
Неће они далеко догурати са Крајишницима и Србима из РС у евро-интеграцијама.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 
Сарадња демократа и радикала, у Врбасу је више него очигледна. ДС не скривајући радикалима финансира кампању, крше закон постављајући лик Томислава Николића без његовог пристанка у увредљивом тону, добили су 1.5 милиона динара од покрајине, за штампање књига које деле у предизборној кампањи, а у привременој управи седе сви сем напредњака, иако је Бечић био председник скупштине општине.
Локални медији раде само и искључиво у корист ДС, који повремено да простора Вјекиним јуришницима, када имају по неку квалитетну клетву, увреду или претњу за напредњаке. Они просто служе жутима, као предизборна батина која ће заробити што више гласача може, потом се преселити у вечиту опозицију и опет за узврат радити прљав посао за режим.
Није ово први инцидент који радикали изазивају у Врбасу, пребогату кампању у овом, некада најјачем радикалском упоришту у Војводини, усмерили су искључиво на блаћење напредњака, а не зазиру ни од претњи смрћу породицама челника локалног СНС, уништавању плаката и билборда (и на том снимку се јасно види како радикали цепају напредњачке плакате), уништавању фасада СНС-ових кандидата за одборнике, увредљивим графитима и најразличитијим арсеналом малоумног и примитивног понашања, који слуге режима из клетвобацачке удруге имају.
Ова неформална предизборна коалиција почела је првог дана кампање, када је ДС потпуно противзаконито прво себи обезбедио прво место на гласачком листићу, па онда својим саборцима из радикала, да би тек тада дозволили судским службеницима да раде свој посао.

Текст из гласила Демократске странке - дер Блица, више је него тенденциозан и потпуно нетачан, што и није никаква новост, када је овај лист у питању.

Да би се знала права истина, потребно је саслушати и другу страну.
Ово је иначе други физички насртај на Игора Бечића, након напада психопате Србољуба Живановића у народној скупштини, коме је то био само један од барем 5 сличних инцидената од раскола.


Citat
Шешељеви батинаши поново туку

Бечића је више од 20 чланова СРС-а шутирало док није пао у несвест. Полиција је онесвешћеног посланика извукла из гомиле

Вучић: Чули смо да је стигао налог из Хага да иду са тим и да нам туку људе на сваком месту

Бечић: Већ трећи пут неко покушава да атакује на мој живот, и јавност би требало да на неки начин да свој суд. То је било крвнички. Ударали су ме и шутирали ногама

Зорић: Насилници морају да буду идентификовани и приведени правди, а тужилаштво ће сигурно реаговати, јер не само политичари, већ и сваки грађанин Србије мора да се осећа сигурно на улици

Алигрудић: Песнице не смеју да буду средство политичке борбе. Оружје у политици би требало да буду аргументи и речи

Триван: То што се догодило је скандалозно. Не сме да се дозволи такав вид обрачуна са политичким неистомишљеницима

Више од 20 радикала претукло је посланика напредњака Игора Бечића у уторак увече у Врбасу, рекао је заменик председника Српске напредне странке Александар Вучић. Како је казао Вучић, Бечић је претучен по инструкцијама које су стигле из Хага.
– Бечић је два пута био у несвести. Готово се угушио, јер је више од 20 њих легло на њега у тренутку док је био на земљи. О свему овоме имамо службену белешку полиције и извештај лекара специјалисте. Чули смо да је стигао налог из Хага да иду са тим и да нам туку људе на сваком месту – казао је Вучић.
Он је истакао да ће напредњаци организовати страже у Врбасу како би заштитили своје чланове.
– Позивам све те бандите, заједно са Ивицом Дачићем и осталим заслужним љубитељима голубова, да дођу, па да поново нападну Игора Бечића. Мислим да им је сада идеална прилика и да га убију. Више нећемо да препуштамо заштиту ни Ивици Дачићу, ни Мирку Цветковићу, нити било ком од њих. Придружићу се и ја Бечићу, па могу да покушају и мене да убију. Војислав Шешељ је много јак и храбар човек, па се не бих изненадио да из Хага поново наложи да туђа деца буду његови батинаши – навео је Вучић.

Бомба на колима

Претучени посланик СНС-а Игор Бечић казао је да су радикали пре три дана почели са уништавањем изборних билборда напредњака.
– На мојој кући су такође исписали разне графите. Исписали су ми и возило, на њему су оставили и налепницу на којој је бомба кашикара. То је, изгледа, било упозорење да ће се мени нешто десити, и десило се. Поред билборда, на коме је била слика Томислава Николића, појавило се тридесетак пијаних младића који су претили и почели да ме нападају. То је све трајало неколико сати, и појавила се полиција која је спречавала да ме нападну – рекао је Бечић.
Он је додао да су нападачи у једном тренутку рекли да желе да оду.
– А када сам се окренуо, притрчали су и скочили на мене. Оборили су ме на земљу и ухватили за крагну око врата, почели да ме даве и изгубио сам свест. Притрчали су полицајци да ме ишчупају од те руље. Дошао сам себи, али сам се опет онесвестио и пао – казао је Бечић.
Он је истакао да политички противници не треба да се сучељавају на такав начин, већ политичком реториком.
– Већ трећи пут неко покушава да атакује на мој живот, и јавност би требало да на неки начин да свој суд. То је било крвнички. Ударали су ме и шутирали ногама – рекао је Бечић.

Стоп насиљу

Томо Зорић, портпарол Републичког јавног тужилаштва, казао је да ће држава реаговати на овај случај.
– Насилници морају да буду идентификовани и приведени правди, а тужилаштво ће сигурно реаговати, јер не само политичари, већ и сваки грађанин Србије мора да се осећа сигурно на улици. Држава ће реаговати и у овом случају, јер је напад на некога кривично дело. Морамо да санкционишемо сваки вид насиља – рекао је Зорић.
Он је додао да ће тужилаштво покренути поступак чим полиција идентификује нападаче на посланика СНС-а.
Шеф посланичке групе ДСС-а, Милош Алигрудић, осудио је напад на посланика СНС-а Игора Бечића, нагласивши да је непримерено да се политички противници обрачунавају на улици.
– Песнице не смеју да буду средство политичке борбе. Оружје у политици би требало да буду аргументи и речи. Не знам детаље инцидента и не могу да судим, али свакако да осуђујем сваки вид насиља и такав обрачун међу политичким неистомишљеницима. Држава мора да реагује на такве ствари, али правим мерама, а не само да се бави политикантством – рекао је Алигрудић.
И портпарол ДС-а Јелена Триван нагласила је да насилништво не сме да буде метод политичке борбе. Она је осудила напад на посланика СНС-а.
– То што се догодило је скандалозно. Ми смо и у предизборним кампањама апеловали да не сме да се дозволи такав вид обрачуна са политичким неистомишљеницима, јер је таквих инцидената, нажалост, и тада било. Демократска странка осуђује сваки вид насиља. Такве ствари не смеју да се дешавају ни у једној европској земљи, па ни у Србији, и невероватно је да то чине странке које желе да буду демократске – казала је Триван.
П. Јеремић – Ј. Велиновић

http://www.pravda.rs/dogadjaji/12709/shesheevi-batinashi-ponovo-tuku

Citat
Игор Бечић: Ово што се дешава у протеклом периоду, што се десило прексиноћ да су уништавајући наше билборде и да су дошли на моју кућу, уништавајући ми кућу графитима, моје возило, остављајући ми налепницу на возилу где је слика бомбе кашикаре - то је изгледа било упозорење да ће се мени синоћ десити то што се десило. Ја сам покушао само да представницима агенције која је постављала један билборд да кажем да не могу да користе лик Томислава Николића на том билборду.У том тренутку појавила се група од 30 пијаних младића који су претили, који су ме  нападали. Ја сам само стајао поред тог билборда, то је трајало неколико сати јер се појавила полиција и спречавала је да ме они нападну. У једном тренутку су рекли да желе да оду, кренули су, ми смо се окренули, у том тренутку је притрчало тих тридесетак младића, скочили на мене, оборили ме на земљу, ухватили ме крагном око врата, давили ме и остали су скочили преко нас, осетио сам у тренутку да губим свест и изгубио свест. Успела је полиција да ме ишчупа из те руље. После сам се онесвестио, пао сам поново.  Мислим ово што сам доживео, већ два дана што доживљавам ја и моја породица, мислим да не треба ниједан грађанин у Србији да доживљава. Ми не треба да се сучељавамо на овакав начин, осим политичког, реториком, једноставно ово је већ трећи пут да неко покушава да атакује на мој живот и ја мислим да, на неки начин, јавност би требало да да коначан суд око овог.

http://www.sns.org.rs/sr/srpska-napredna-stranka-novosti/glavne-vesti/1756--srpska-napredna-stranka-konferencije.html

Врбаска полиција је поднела прекршајне и кривичне пријаве против радикалских силеџија, наравно то режимски медији неће објавити. Али ћемо зато имати теме са овако безобзирно тенденциозним насловом, пресликаним из Велике Србије, на квази неутралном форуму.  Smile

Обезбеђење страначких просторија једина је опција, у тренутку када вам, наоружани пљачкаши упадају у одборе (Вождовац), а Вјекини јуришници покушавају да убију повереника СНС, када се и даље не зна који је то полицајац до смрти изгазио Ранка Панића и када имате председника ДС, на месту председника државе и свих грађана, који се служи говором мржње -

Kada je reč o Nikoliću, Tadić je naveo da ne može da zamisli Vladu sa SNS.
- Da li mračni i militantni radikali preko noći mogu da postanu umiveni demokratski evropejci, na njima je da pokušaju to da dokažu. A to će morati da dokazuju još dugo - ocenio je on.


Чист фашизам, једног квази демократе.

За њега и за другосрбијанце, за наследнике две фракције са осме седнице, за вечите носиоце режима и поклонике диктатора Тадића - чланови, симпатизери и гласачи највеће опозиционе странке, очигледно нису људи, они очигледно не заслужују заштиту, већ их треба ставити ван закона и на изволте разним психопатама, слугама тог истог режима.
« Poslednja izmena: 08. Okt 2009, 19:20:38 od Ramms+ein »
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Неће они далеко догурати са Крајишницима и Србима из РС у евро-интеграцијама.
Па зависи како ће то да спроводе. Може то и достојанствено да се спроведе, само питање је колике су шансе за то. Ђинђићева братија је натрћена одавно са све његовом сликом у руци, а како и шта Тома планира, то брате нико не може да зна.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Nigde u citiranom delu nisi video da pise koliki je to broj. Upravo jer ja licno smatram da je to veoma mala cifra. Zasto? Jer ima zaista malo ljudi okrenutih pravim evropskim vrednostima.
А ЛДП као заступа те вредности?

Vise od bilo koje druge stranke u Srbiji. Cak bih rekao u rangu stranaka slicne ideologije u Evropi. Po cemu mislis da ne? Iskreno me zanima, ne pitam da bismo se bezveze prepucavali.


kokota, ајде што занемарујеш анти-европски потенцијал СНС, сви гледају гласаче кроз лидере и не размишљају о менталитету бирачког тела, али мораш да схватиш да су то листом све националисти који не желе добре односе са комшијама који су отели српску земљу.
Неће они далеко догурати са Крајишницима и Србима из РС у евро-интеграцијама

Prosecan srpski glasac pojma nema sta je nacionalizam, a kamoli da se za to zanima bar upola koliko mi na forumu. Mislim da se prilicno precenjuju glasaci, odnosno njihova upucenost u stranke izmedju kojih biraju. Uglavnom se odluka donosi na osnovu kandidata koji reprezentuju stranku u medijima, trenutnoj situaciji u drzavi, ekonomskom stanju. Naravno, postoje i oni koji zaista preispituju dosadasnji rad stranke, politicki program i ideje, ali takvih nije koliko se misli.. Wink
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 
Citat
Vise od bilo koje druge stranke u Srbiji. Cak bih rekao u rangu stranaka slicne ideologije u Evropi. Po cemu mislis da ne? Iskreno me zanima, ne pitam da bismo se bezveze prepucavali.

Која то парламентарна странка у Европи отворено крши сопствени Устав, залажући се за признавање сецесије сопствене територије?
Која то либерална странка у Европи вредност људског живота мери, по политичкој опредељености (Панић)?
Који то челници неке либералне странке у Европи, сеире над саобраћајном несрећом свог политичког противника (Јочић)?
Која то либерална странка у Европи организује журку због нечије сахране, а потом са странком покојника улази у коалицију (Београд) ?
Која то либерална странка у Европи, гласа за диктаторски закон о информисању?
« Poslednja izmena: 08. Okt 2009, 19:27:57 od Ramms+ein »
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Nigde u citiranom delu nisi video da pise koliki je to broj. Upravo jer ja licno smatram da je to veoma mala cifra. Zasto? Jer ima zaista malo ljudi okrenutih pravim evropskim vrednostima.
А ЛДП као заступа те вредности?
Vise od bilo koje druge stranke u Srbiji. Cak bih rekao u rangu stranaka slicne ideologije u Evropi. Po cemu mislis da ne? Iskreno me zanima, ne pitam da bismo se bezveze prepucavali.
Зато што мислим да то користе као маску за своје политичко бивствовање. Па то је бизнис број 1 у Србији, политика. Погледај радикале шта раде, 20 година су опозиција али 20 година добијају посланичку плату. Па само од тога ћеш за 20 година постати милионер! То сад ради и ЛДП.
А све и да стварно заступају европске вредности показују да везе немају са прављењем државе. Писао сам о приоритетима на једној другој теми, а те вредности су на крају листе. Ти државу немаш, немаш националну свест народа што резултује жестоком подељеношћу на 1000 различитих верзија српства, немаш економски стабилну државу, а хоћеш да се бавиш увежбавањем демократије и права мањина (не само националних) а за то друже треба јааааако пуно времена! Па нису то европске вредности одвајкада, већ постоји еволуција. Ми економски стојимо у '89ој, а да не причамо где смо у погледу демократије и уопште односа у друштву. Тако гледајући педерастија ће доћи на ред за 40 година, јер једноставно још нисмо на том нивоу. Оно што ЛДП ради, под условом да не кењају да би били само актуелни, је прескакање свега живог и драње о стварима са којима народ у Србији благе везе нема. Немамо пара и територија нам се парча и онда је сасвим саааасвим нормално кад Делије избаце транспарент "На Косову Срби без струје и воде а по Београду полемике о педерима се воде". То само показује да су најобичнији кловнови!


Prosecan srpski glasac pojma nema sta je nacionalizam, a kamoli da se za to zanima bar upola koliko mi na forumu. Mislim da se prilicno precenjuju glasaci, odnosno njihova upucenost u stranke izmedju kojih biraju. Uglavnom se odluka donosi na osnovu kandidata koji reprezentuju stranku u medijima, trenutnoj situaciji u drzavi, ekonomskom stanju. Naravno, postoje i oni koji zaista preispituju dosadasnji rad stranke, politicki program i ideje, ali takvih nije koliko se misli.. Wink
Са овим се у потпуности слажем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia E
Muka mi je vise od ovih radikala i naduvanih tadicevaca jedva cekam sledece izbore da ih SNS pocisti kao metlom!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Muka mi je vise od ovih radikala i naduvanih tadicevaca jedva cekam sledece izbore da ih SNS pocisti kao metlom!
Ко те не познаје реко би да си СНСовац Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Vise od bilo koje druge stranke u Srbiji. Cak bih rekao u rangu stranaka slicne ideologije u Evropi. Po cemu mislis da ne? Iskreno me zanima, ne pitam da bismo se bezveze prepucavali.

Која то парламентарна странка у Европи отворено крши сопствени Устав, залажући се за признавање сецесије сопствене територије?
Која то либерална странка у Европи вредност људског живота мери, по политичкој опредељености (Панић)?
Који то челници неке либералне странке у Европи, сеире над саобраћајном несрећом свог политичког противника (Јочић)?
Која то либерална странка у Европи организује журку због нечије сахране, а потом са странком покојника улази у коалицију (Београд) ?
Која то либерална странка у Европи, гласа за диктаторски закон о информисању?

Ovo nije bas tema o LDPu, ali najkrace...
1. veoma diskutabilno
2. neukusno, nemam pojma odakle ti to.
3. neukusno, nemam pojma odakle ti to.
4. LDP nijednu zurku nije organizovao povodom smrti Milosevica.
5. u datoj situaciji u medijima u Srbiji se verovatno smatralo da je to najbolje resenje..

Citat
Зато што мислим да то користе као маску за своје политичко бивствовање. Па то је бизнис број 1 у Србији, политика. Погледај радикале шта раде, 20 година су опозиција али 20 година добијају посланичку плату. Па само од тога ћеш за 20 година постати милионер! То сад ради и ЛДП.
А све и да стварно заступају европске вредности показују да везе немају са прављењем државе. Писао сам о приоритетима на једној другој теми, а те вредности су на крају листе. Ти државу немаш, немаш националну свест народа што резултује жестоком подељеношћу на 1000 различитих верзија српства, немаш економски стабилну државу, а хоћеш да се бавиш увежбавањем демократије и права мањина (не само националних) а за то друже треба јааааако пуно времена! Па нису то европске вредности одвајкада, већ постоји еволуција. Ми економски стојимо у '89ој, а да не причамо где смо у погледу демократије и уопште односа у друштву. Тако гледајући педерастија ће доћи на ред за 40 година, јер једноставно још нисмо на том нивоу. Оно што ЛДП ради, под условом да не кењају да би били само актуелни, је прескакање свега живог и драње о стварима са којима народ у Србији благе везе нема. Немамо пара и територија нам се парча и онда је сасвим саааасвим нормално кад Делије избаце транспарент "На Косову Срби без струје и воде а по Београду полемике о педерима се воде". То само показује да су најобичнији кловнови!

Ne moram da napominjem da se ne slazem, ali cenim odgovor. Hvala.
Jednostavno, smatram da se LDP zalaze upravo za ono sto je trenutno potrebno u Srbiji.. Mozda te teme ne deluju obicnom gradjanstvu kao bitne, ali one to svakako jesu, sto ce i vreme pokazati..
Ali, kao sto rekoh, LDP nije tema..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
Рамштајн на овом форуму не представља ставове СНС-а, то знају сви.
Какав бре сукоб између наших странака, па то је све бре надувано и у томе учествује 0,01% чланства.

Колико сам пута поновио да сутра ако буде избор између СНС или ДС, без трунке двоумљења ћу гласати за мање зло, а то је СНС.
Не кажем да нема радикала који би у том случају апстинирали, али нема тог радикала који ће гласати за жуте.

Ја стварно не знам шта је у глави овог Рамштајна, какву он битку бије, против кога и када ће се отрезнити.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:07:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.