Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:42:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Probijanje zvucnog zida  (Pročitano 10602 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Каже се пробијен, не оборен.
greska u koracima....hvala....
definitivno sam dijabola....izvinjavam se....sta cu akad sam nepismen Smile Smile
Ма, пусти. Дешава се. Smile
« Poslednja izmena: 07. Okt 2009, 23:07:59 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
Зар се не каже се пробијен? До малопре си говорио пробијен, сад прешо на оборен. Smile
ostalo mi u glavi kako su obarali nase avione....u tome je fora...nisam razmiljao o pismenosti.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Ko visoko leti nisko pada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1196
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.25
mob
Nokia 6267
Ovako Sasa, naravno da nema potrebe za svadjom niti bih ja voleo da je izazovem jer bezim od toga.Pogotvo na forumima.Cenim svako misljenje i sve saslusam jer nisam ja popio svu pamet ovoga sveta pa da je samo moja ona prava.Zato samo diskutujemo i svako ima pravo da kaze sta misli i sta zna.Ono sto sam ja napisao je samo pojednostavljeno ono sto sam ja ucio u skoli da ne bih pisao strucno jer vecina koja nisu upoznata sa materijom nece znati sta sam napisao(inace sam po struci Vazduhoplovni tehnicar-mehanicar al ne radim u struci).U jednom se nismo razumeli koliko vidim.Nisam rekao da je nemoguce da se obori "zvucni zid" na visinama manjim od 10 km vec da to vecina pilota izbegava jer moze ako dodje do komplikacija biti rizicno za pilota.KAo sto sam vec rekao sto je visina letenja manja to je potrebna brzina za probijanje "zvucnog zida" veca jer je sa padom visine gustina vazduha veca,vlaznost itd.Licno sam prisustvovao probijanju zvucnog zida na visini od svega 200-300 m i pucala su stakla na kucama samo tako(kao i moje bubne opne) srecom podrucje je bilo nenaseljeno.A ti obaraci mitova su inace majstori za specijalne efekte i ko zna kakava su to stakla bila na prozorima.Inace gledao sam jedno vreme njihove emisije i ima dosta kontradiktornosti kod njih i dosta se razlikuje od realnosti ono sto oni izvode jer ne uspevaju uvek da docaraju prave uslove za neke njihove eksperimente.Tako da ih po meni ne treba uzimati zdravo za gotovo.Ipak je to sou biznis i televizija Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft:  Link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
Ovako Sasa, naravno da nema potrebe za svadjom niti bih ja voleo da je izazovem jer bezim od toga.Pogotvo na forumima.Cenim svako misljenje i sve saslusam jer nisam ja popio svu pamet ovoga sveta pa da je samo moja ona prava.Zato samo diskutujemo i svako ima pravo da kaze sta misli i sta zna.Ono sto sam ja napisao je samo pojednostavljeno ono sto sam ja ucio u skoli da ne bih pisao strucno jer vecina koja nisu upoznata sa materijom nece znati sta sam napisao(inace sam po struci Vazduhoplovni tehnicar-mehanicar al ne radim u struci).U jednom se nismo razumeli koliko vidim.Nisam rekao da je nemoguce da se obori "zvucni zid" na visinama manjim od 10 km vec da to vecina pilota izbegava jer moze ako dodje do komplikacija biti rizicno za pilota.KAo sto sam vec rekao sto je visina letenja manja to je potrebna brzina za probijanje "zvucnog zida" veca jer je sa padom visine gustina vazduha veca,vlaznost itd.Licno sam prisustvovao probijanju zvucnog zida na visini od svega 200-300 m i pucala su stakla na kucama samo tako(kao i moje bubne opne) srecom podrucje je bilo nenaseljeno.A ti obaraci mitova su inace majstori za specijalne efekte i ko zna kakava su to stakla bila na prozorima.Inace gledao sam jedno vreme njihove emisije i ima dosta kontradiktornosti kod njih i dosta se razlikuje od realnosti ono sto oni izvode jer ne uspevaju uvek da docaraju prave uslove za neke njihove eksperimente.Tako da ih po meni ne treba uzimati zdravo za gotovo.Ipak je to sou biznis i televizija Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
bravo....slazem se...
kazem ti..ja mislim da su 99' nato avioni probijali zvucne zidove na malo vecim visinama...i da su stakla pucala.....zato mi taj njihov mit nije jasan....da li su nasa stakla tanja od sijalica ili sta je u pitanju....ko ce ga znati! Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:42:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.