Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E52  (Pročitano 20729 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Skini program Phoenix i software za taj tel zadnji i flešuj telefon  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung sIII
pa razmisaljo sam da li to da uradim ... ali ima dosta upozorenja na netu kada se radi s tim programom , kazu da moze ako se nesto pogresi da nasteti da posle ni sveti petar ne moze da ga opravi , pa ne znam da li je to stvarno toliko rizicno ili nije ...

i da li mozes da me uputis malo u taj program , ne mora detaljno , nego cisto par reci , a ako ne da idem i platim u servisu da ne razmisljm da li cu da zabrljam nesto ili ne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
-prvo vidi da li ti PC uopšte vidi telefon kada ga zakačiš na usb . Ako ti komp ne vidi telefon kada ga zakačiš (ni u jednom slučaju), ne pomaže ti ni jedan program za fleš, tj. servis te pozdravio.... Smile
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung sIII
pa kada ubacim usb u telefon cuje se onaj zvuk da je prepoznao nesto ( ne znam da li si na to mislio )... ali ga naravno ne detektuje PC Suite , a mozda hoce taj drugi program  ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Ako se cuje onaj zvuk, ima nade nije potpuno mrtav tel, mada bi se to moglo rijesiti i sa NSU-om imam osjecaj po uputstvu! Probaj zamjeniti USB port, prikaci na drugi  Smile Phoenix bi resio stvar ima opciju za fles ded telefona, a jos kazes zavibrira i pojavi se bijela pozadina, isti slucaj sam imao! To nije potpuno mrtav telefon i ima nade da ustedis 10 €  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2011, 14:59:06 od nemanja065 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung sIII
Ako se cuje onaj zvuk, ima nade nije potpuno mrtav tel, mada bi se to moglo rijesiti i sa NSU-om imam osjecaj po uputstvu! Probaj zamjeniti USB port, prikaci na drugi  Smile Phoenix bi resio stvar ima opciju za fles ded telefona, a jos kazes zavibrira i pojavi se bijela pozadina, isti slucaj sam imao! To nije potpuno mrtav telefon i ima nade da ustedis 10 €  Smile

cuje se zvuk kada ubacim usb u mob , i tacno je da zavibrira kada pritisnem da ga ukljucim , ali ne pojavljuje se nista na ekranu , niti zasvetli ni jedno dugme ...

pa koje je onda misljenje , da li da instaliram Phoenix i da li tu mogu jos vise da pogorsam  stvari ... ???

i gde da skinem firmware za moj E52  ?
« Poslednja izmena: 03. Jul 2011, 15:42:30 od thejohnsoncar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iP5
1. skini sve ove stiklirane fajlove sa slike pomocu Navifirm-a: link




2. sve skinute fajlove smesti u C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-469\. Rucno kreiraj Phoenix, Products i RM-469 foldere ako je potrebno

3. instaliraj Phoenix i flashuj telefon, ovde imas tutorijal kako se to radi: link
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
@thejohnsoncar , javi šta si uradio.... (biće korisno za ostale korisnike E52)
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung sIII
naravno , skinuo sam program i ostalo , ali samo cekam sutra da se konsultujem s drugom koji poznaje malo ovu materiju , pa ili cemo da petljamo nesto ili da odnesem u servis u utvrdim problem i resenje ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung sIII
Nisam hteo da se igram , jer sam konstatovao da stvarno jos vise mogu da ga zeznem telefon , ako mi se opet nesto prekine ili pogresim .... tako da sam dao 600din u servisu i lepo mi covek flesovao tel i ubacio najnoviji softwear za 10 minuta cekanja i jos dao pisanu garanciju da nista nece da zeza ...  Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2011, 10:38:59 od thejohnsoncar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.