Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 845
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Гробари - Јужна трибина Бурека  (Pročitano 1126697 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 3Gs
Meni uopste nije jasno zbog cega tolika frka..



Tužilac neće tražiti zabranu svih navijača Crvene zvezde, Partizana i Rada, već samo onih podgrupa koje vrše nasilje i koje se bave kriminalom.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


za sve se navija partizan se voli

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2632
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC najskuplji
Meni uopste nije jasno zbog cega tolika frka..



Tužilac neće tražiti zabranu svih navijača Crvene zvezde, Partizana i Rada, već samo onih podgrupa koje vrše nasilje i koje se bave kriminalom.


zaista verujes da nece biti represije nad navijacima?
IP sačuvana
social share
ОТАЏБИНО МОЈА бранићу те пушком... кад останем без муниције ... бранићу те бајонетом ... кад ми сломе бајонет... бранићу те рукама... кад ми сломе руке... бранићу те зубима... када ми сломе зубе и смртно ране... пашћу им на пут... да им и мртав сметам!!! KOСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ !!!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Motorola GLEAM
Sad kao ništa nisu znali ko šta i čime se bavi  Smile

Nego opalili nam Francuzi šamarčinu, pretiće nam tek sa svih strana, pa naša država brže-bolje da uradi ono što je odavno trebala, samo što je tad trebala to raditi u cilju prevencije, a sada se daje infuzija kad je već poodmakla faza bolesti, a obično su male šanse da se pacijent izvuče u takvim situacijama...

U svakom slučaju, ne piše se dobro srpskom klupskom fudbalu...
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 3Gs
Meni uopste nije jasno zbog cega tolika frka..



Tužilac neće tražiti zabranu svih navijača Crvene zvezde, Partizana i Rada, već samo onih podgrupa koje vrše nasilje i koje se bave kriminalom.


zaista verujes da nece biti represije nad navijacima?

Bice naravno. I jasno je da ce ispastati i neduzni zbog onih koji prave sranja. Ali nece se "ugasiti navijacki pokret" kako neki predvidjaju.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


za sve se navija partizan se voli

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2632
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC najskuplji
Meni uopste nije jasno zbog cega tolika frka..



Tužilac neće tražiti zabranu svih navijača Crvene zvezde, Partizana i Rada, već samo onih podgrupa koje vrše nasilje i koje se bave kriminalom.


zaista verujes da nece biti represije nad navijacima?

Bice naravno. I jasno je da ce ispastati i neduzni zbog onih koji prave sranja. Ali nece se "ugasiti navijacki pokret" kako neki predvidjaju.

pa matori to je pet puta gore nego da ga zabrane. o tome ti pricam. ovom njegovom izjavom je napravljen prostor da policija moze da radi sta hoce. kao po pitanju zabrane neformalnih grupa. kako da zabranis nesto sto je neformalno? nemozes zakonom jer to ne postoji ali mozes fizicki (pretnja, hapsenje, informativni razgovori) jer su u pitanju zivi ljudi. znaci sad ce biti pitanje procene nekog inspektora da li sam ja juzni front, grobar ili sam samo neko ko kupuje novine za sedenje.

keve mi ja ovakvu manipulaciju nisam video nigde u svetu, da se covek zapita ko je tu lud.
mada nije cudo s obzirom da ovu zemlju vode marketinski magovi a ne politicari i strucnjaci
IP sačuvana
social share
ОТАЏБИНО МОЈА бранићу те пушком... кад останем без муниције ... бранићу те бајонетом ... кад ми сломе бајонет... бранићу те рукама... кад ми сломе руке... бранићу те зубима... када ми сломе зубе и смртно ране... пашћу им на пут... да им и мртав сметам!!! KOСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ !!!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


za sve se navija partizan se voli

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2632
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC najskuplji
Citat
И ево почиње хроника манипулације и лицемерја у вези са једном људском трагедијом: добро позиционирани у свим структурама наше државе, они који овом народу и његовој држави не мисле ништа добро, већ су спремили сценарио злоупотребе смрти Бриса Татона, и то док је младић још био у животу.
Трагична смрт француског држављанина Бриса Татона јесте тренутак када све политичке поделе треба да утихну и када сви треба да тихо и достојанствено покажу неслагање са безумним насиљем које му је одузело живот. Саопштење Двери српских поводом тог догађаја умногоме се поклопило са оним што су том приликом захтевале све остале организације, политичке странке, државни званичници и грађани без обзира ког су политичког и другог опредељења. Нисмо имали прилике да погледамо туђе ставове и саопштења, али смо на крају издали саопштење врло сличне садржине. То говори о томе да су по овом питању сви у Србији јединствени: нема никаквог оправдања за насиље и насилници морају да буду кажњени како сви ми једног дана не би постали њихове жртве!!!
Али, али, али…!!! Није прошло много а већ почиње политичка злоупотреба ове трагедије. Брзина с којом су ову смрт злоупотребили сви они који су показали склоност ка институционализованом насиљу користећи државу и стране менторе као своје заштитнике у кршењу људских права политичких противника, била је запањујућа.
И ево почиње хроника манипулације и лицемерја у вези са једном људском трагедијом: добро позиционирани у свим структурама наше државе, они који овом народу и његовој држави не мисле ништа добро, већ су спремили сценарио злоупотребе смрти Бриса Татона, и то док је младић још био у животу.

Повратак поражених
Марко Караџић, човек који наводно представља државног службеника а уствари је портпарол ЛГБТ идеолога, и његов Министар за употребу мањинских права против слобода и права грађана Србије, већ су окупили „ожалошћену породицу“.

Све добро познате проНАТО невладине организације и парламентарне странке антиуставног опредељења, ЛГБТ идеолошке формације и омладина режимских странака, страшно злоупотребљавајући смрт младог човека, ругају се у лице српској јавности и цинично организују страначку и режимску параду на истом месту где је свим другим грађанима Србије билокакво окупљање строго забрањено, и, наравно, на месту на коме није одржана Поворка промоције идеологије хомосексуализма у Србији. Не само да је забрањено тамо се окупљати него су београдски затвори пуни младих људи антирежимског опредељења који су због наводног покушаја окупљања на том месту ухапшени и прекршајно осуђени.

Од оваквог лицемерја и цинизма гора је само злоупотреба смрти Бриса Татона која се управо дешава.

Када су исти ови промотери диктатуре у Србији покушали да оклопљени промарширају Београдом пре само неколико дана и да тоталитарној ЛГБТ идеологији на жртвеник принесу престоницу Србије, цео систем им се заљуљао. Опасно су угрозили свој рејтинг, цео народ се против њих окренуо, показали су системску слабост и непромишљеност а затим и отворено репресивну нервозу кад су накнадно глумећи строгоћу хапсили људе без разлога и озбиљног правног основа. Трагедију и злочин који је сада учињен над Татоном режим покушава да злоупотреби како би повратио поверење народа и како би своје најомраженије представнике опрао у очима грађана Србије, приказујући их као наводне борце против насиља и дискриминације. Проблем је што су баш те „моралне громаде и борци за људска права“ они који стварају системску дискриминацију међу нашим грађанима.

Двоструки стандарди на врхунцу:
случајеви Рада Љубичића, Мише Вацића и Младена Обрадовића
А да не испадне како измишљамо, навешћемо читаву листу примера очигледне дискриминације грађана Србије по политичкој, верској, националној, полној и другим основама коју врши режим најбоље оличен у Чиплићу, Караџићу, ЛГБТ идеолозима и њиховим страначким формацијама.
Дакле, на режимском скупу (који своју праву сврху крије иза наводне комеморације поводом смрти Бриса Татона) говориће и госпођа која је организовала изложбу скарадности против СПЦ. Нисмо за забрану билокакве изложбе али би волели да подсетимо београдску полицију која је ту изложбу заштитила да је главни актер свих скарадних фотографија господин Тривунац, човек који је окривљен за терористички акт против грчке државе и то бацањем молотовљевог коктела у сред Београда… Не сматрамо анархистичког вођу и његову групацију за озбиљну претњу безбедности Србије, али ипак би волели да ствари обрнемо и запитамо се како би режим реаговао да је којим случајем неко из Двери организовао изложбу на којој би главни актер био неко ко је окривљен да је бацио бомбу на рецимо амбасаду Француске: да ли би и нас штитили у име уметничких слобода или би нас ефикасно похапсили на опште одушевљење режимских медија? Дакле, омогућавање оваквих изложби и промоција оваквих говорника је чиста дискриминација према православним Србима и њиховим организацијама.

Даље, овај скуп, као и слични који ће се дешавати наредних дана, одржаће се на простору који је строго забрањен за билокаква јавна окупљања. Да подсетимо организаторе сутрашњег и наредних скупова, да се у овом тренутку у затвору налази између осталих и Младен Обрадовић (Образ) само зато што је са групом својих пријатеља затечен на простору на коме ће Караџић и „ожалошћена породица“ сутра слободно одржати своју манифестацију. Ако их полиција не ухапси онда ће очигледно бити да су Караџић и „ожалошћена породица“ привилеговани и да су сви млади људи који су антирежимски расположени дискриминисани по основу своје политичке припадности.

Даље, када се сутра и наредних дана неко од гласноговорника „ожалошћене породице“ буде залагао за ненасиље и људска права, да ли ће се то односити и на Мишу Вацића („1389“) кога је полиција ухапсила на улазу у Светосавски храм под изговором како се тамо „окупљао како би одржао скуп на простору на коме је то забрањено“ а на коме ће сутра и наредних дана „ожалошћено“ да се шепуре Чиплићи, Караџићи и други ЛГБТ идеолози режима. Да ли то значи да Миша Вацић нема људска права и грађанске слободе? Или су му она суспендована док је ова власт на власти? А ако се позову на чињеницу како му је при претресу стана нађен пиштољ без дозволе, треба их подсетити да се Миша Вацић у затвору не налази због тога, него због онога што ће они сутра да раде као и наредних дана, а да неће због тога бити у затвору. Очигледна дискриминација по основу политичке припадности.

И најзад, док сутра на Тргу Републике режимски омладинци и њихови ЛГБТ ментори, буду ронили крокодилске и неискрене сузе треба их подсетити да у затвору труне Радојко Љубичић („1389“) који је ухапшен само зато што је на том месту покушао да одржи свој протест (по 400 и неки пут јер толико дана и траје) против хапшења др Радована Караџића. Раде Љубичић никакве везе није имао са геј-парадом нити је најављивао њено спречавање нити се њоме икако бавио, већ је само желео да по ко зна који пут одржи свој легитиман и ненасилан протест против режима. И ухапшен је као и када је Београд био забрањени град због доласка Бајдена, као и када је пре тога био ухапшен због лепљења антирежимских плаката. Све сами терористички акти и чинови насиља. Он је у затвору, а режимски омладинци ће сутра бити на слободи док чине исту ствар због које је Љубичић ухапшен.

И, најстрашнији доказ перфидне дискриминације коју тоталитарни делови режима спроводе и над смртима људи је следећи:
Раде Љубичић већ годину и више дана протествује и због бруталног убиства Ранка Панића, човека кога су полицијским цокулама претукли на смрт на улицама Београда, онда када је полиција интервенисала по налогу режимлија које данас театрално роне сузе због погибије Бриса Татона. Раде Љубичић је ухапшен зато што је протествовао против бруталног премлаћивања и убиства Ранка Панића. А сутра ће Марко Караџић и његова идеолошка деца да протествују што је брутално премлаћен и убијен Брис Татон и у исто време ће у затвору држати Рада Љубичића што је протествовао због истоветног насиља над Ранком Панићем.




Постоји ли мање важна жртва насиља?
Ако ико на власти у овој земљи после овога има мало образа морао би да одговор на неколико простих питања:

- Зашто је смрт Бриса Татона толико страшнија од смрти Ранка Панића?

- Зашто је режимски убица мање ружан од уличног убице?

- Зашто је режимски убица на слободи а улични у затвору?

- Зашто је ваше насиље некажњено?

Да ли би Ранко Панић имао достојанственији испраћај са овог света да је којим случајем био француски држављанин?

Нисмо наивни, и не очекујемо од људи моралног формата једног Марка Караџића, Светозара Чиплића и њихових шефова и ментора да нам икада одговоре на ова питања. Али осећамо моралну обавезу и пред Богом и пред људима да ова питања поставимо и нећемо одустати од инсистирања да добијемо одговор од надлежних државних органа.

Нећемо овим поводом да подсећамо ни на све оне облике медијске, политичке и друге дискриминације која је примењивана на Дверима. Додајемо једино питање може ли било ко са националним ставом у Србији помислити да неће бити следећи када од сутра почну Београдом да марширају идеолози ЛГБТ и ЛДП фаланги?

Али, пошто се овде ради о најдрастичнијим облицима дискриминације према православним Србима и њиховим организацијама и пошто то добија димензије које превазилазе политички анимозитет те улазе у домен расизма, нећемо чекати да закуцају и на наша врата. Двери ће подржати све иницијативе и петиције за ослобођење Младена Обрадовића, Мише Вацића, Рада Љубичића и осталих похапшених само зато што су хтели да протествују на начин и на месту где ће то сутра режимлије радити. И то из истих разлога из којих се сутра то ради: против насиља над недужним човеком који је од тог насиља преминуо. _Двери_ нису и никада неће бити дискриминатори и ми смо једнако против насиља над Ранком Панићем као и против насиља над Брисом Татоном.

Пошто је режим чији ће представници сутра „ожалошћени“ парадирати системски увео дискриминацију у нашу јавност и политички живот, сматрамо да он нема никаква права да тражи забрану „Образа“ и „1389“. Овај све више недемократски и расистички антисрпски режим нема морално право никог да забрањује.

Информативна служба Српског сабора Двери

u principu ne slazem se sa masom stvari koje propagiraju ove organizacije ali ovaj tekst govori upravo ono sto pokusava da naglasi deo ljudi koji nisu pali pod pritiske medija, vredi ga procitati u svakom slucaju

p.s. zamolio bi vas da me ne napadate sad po pitanju toga ko je izdao saopstenje jer stvarno nemam nikakve veze sa njima niti me zanima ta organizacija
IP sačuvana
social share
ОТАЏБИНО МОЈА бранићу те пушком... кад останем без муниције ... бранићу те бајонетом ... кад ми сломе бајонет... бранићу те рукама... кад ми сломе руке... бранићу те зубима... када ми сломе зубе и смртно ране... пашћу им на пут... да им и мртав сметам!!! KOСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ !!!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1202
Zastava Sirbistan
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 3310
Добро,полако људи...биће сигурно репресивно бруталних мера....али као што рече кокота навијачки покрет неће бити угашен....Тркељисаће се сигурно и по ненаведеним навијачким групама,али не треба сада давати превелику пажњу изреченом....доста је све политизовано,и само је време идеалан показатељ шта ће се десити.

Стога,за викенд...сви на стадионе да бодримо вољене клубове...

IP sačuvana
social share
like.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 5800 express mus
JOj ludnica se sprema za Suboticu ocekuje se preko 5000 grobara i to minimum...pa sta ce tu da bude  Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Држава је попила велики шамар отказивањем геј параде, ово је класична одмазда, да покажу да су јачи. Али нико није јачи од народа Smiley кад Србима дође из дупета у главу, биће друга прича. Живи били, па видели.
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
Слога биће пораз врагу
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 845
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.