Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:17:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U pripremi VW Golf VII ?  (Pročitano 16135 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
Citat
Nemoj da lupetaš gluposti,veze sa vezom nemaš,golf se prodaje najbolje u klasi,i to decenijama. Smile

Nema veze uopste sa imenom??!!  Smile volkswagen je uvek kroz istoriju pravio dobre i pristupacne modele za srednju nizu klasu ljudi tipa BUBE,GOLFA.... Koji su bili i ostali bestceleri, ali ono sto hocu da ti kazem je da ne treba preterivati tipa ubacivati u golfa neke nepotrebene stvari koje mu samo dizu cenu. Znam koliko ljudi masovno odustaju od golfa zbog cene tipa za dobar tdi treba izdvojiti 18-20000evra???  Ko ima para kupice Audi(vw concern).  Smile


Gde gledaš kod nas,koje smo mi tržište,malo i slabe platežne moći,da košta i 8000 evra bilo bi ponovo mnogo. Smile Imali smo mi naš narodni auto,pa je bio obično djubre,a koštao je 4000-5000 evra.
 Ne vredi da ti objašnjavam,porediiš vremena od pre nekoliko decenija i sada,kao kad bi se sada čudio što su oni iz sony-ja počeli da prave plazme,šta je falilo starim televizorima,ili crno belim,što su uopšte proizvodili televizore u boji.Tako ti je isto i sa automobilima.Tehnologija napreduje i ne možeš kupcima da ponudiš neke olupine,a sve više opreme u automobilima košta,nove inovacije,bezbednost,elektronika je napredovala mnooogo zadnjih par decenija,to je sve napredak u tehnologiji,to ti je i sa automobilima povezano,klima nije više luksuz,tako da je sad i klima za običan narod i podoizači nisu luksuz,ni ABS,ESP...I sve to treba staviti u narodni auto.















slazem se ja sa tobom ali pogledaj samo korejance,koliko opreme za koji novac, ali pre je moglo da se kaze koliko para toliko muzike za njih a sada koliko su napredovali?? Smiley Kad je Subaru mogao da spusti cene kod nas za 40% i da im se isplati znaci da im se isplati, plus koliko tkz prodavci automobila uzimaju za marze to je tek pitanje??
Koje koreanci,oni uopšte nisu jeftini,jesu jeftiniji od vw ali nisu jeftini.Kako im raste kvalitet tako im skače i cena.Prve generacija koreanaca bile su obično djubre,ali su i koštale malo,ove tadnje generacije su dosta kvalitetnije,ali nisu uopšte jeftini.A cene delova i servisa su im veće nego kod vw.

Hjundai I10 od 8000-9600 evra
           I20 OD 8700-1150
           I30 OD 11000-16000
           Santa fe OD 28000-35000

vw polo od 107000 do 14200
vw golf od 15100 do 21650
vw pasat od 21000

subaru impreza 15500-45600
subaru forester 25600-316000

I ko je tu jefin,još hjundaijeva najslabija ponuda ima neke smešne motore.I još ono od opreme što možeš da staviš u golfa,oni u hjundaiju nisu videli,ima bar 10 stavki na golfu koje oni uopšte nemaju kao opciju,a o ponudi motora da ne govorim. Smile


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung i8510 innov8
Volkswagen Golf VII : novi renderi



Poslednje rendere mogućeg izgleda Golfa VII objavljuje britanski AutoExpress, sa napomenom da sedma generacija Golfa stiže tokom 2012. godine.

Golf VII (za čiji prednji kraj je kao inspiracija poslužila studija New Compact Coupe sa ovogodišnjeg Salona u Detroitu) će kupcima biti dostupan u hatchback verzijama sa 3 i 5 vrata, kao karavan, kabriolet sa klasičnim platnenim krovom ali i kao kupe sa četiri vrata, u stilu Passata CC (Golf Plus se ne pominje).



Što se pogonskih agregata tiče, AutoExpress pominje 1.2 TSI benzinac sa 105 konja, kao i paletu trocilindričnih benzinskih i dizel motora. U ponudi će takođe biti i Golf BlueMotion, Golf hibrid, kao varijanta sa elektropogonom, a ne treba zaboraviti ni sportske Golfove GTI i R.

Prvi Golf je inače predstavljen 1974. godine, drugi 1983., treće izdanje je usledilo 1991., "četvorka" je stigla 1997., Golf "petica" 2003., a najnoviji Golf VI krajem 2008.


Izvor: AutoBlog.rs
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.1.249.1064
lepo izgleda na ovim slikama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 7
ne volim Golf... osim dvojke Smile ostali su mi previše prepotentni i mogu mnogo bolja kola da se kupe za te pare
« Poslednja izmena: 16. Maj 2010, 23:44:09 od Mosquito Slayer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Volkswagen Golf VII već
krajem sledeće godine?




Kako prenosi AutomobilWoche, Volksvagen Golf MkVII trebalo bi da se zvanično pojavi krajem 2012. godine (u salonima će se naći u novembru naredne godine).

Volkswagen je potvrdio predstavljanje sedme generacije Golfa, a kao i Audi A3, razvijaće se na novoj modularnoj platformi pod nazivom MQB, od koje VW dosta očekuje u budućnosti. S ciljem da postane najveći svetski proizvođač automobila, Volkswagen planira proizvodnju 3 miliona vozila na ovoj platformi.

Audi A3 će se nešto ranije pojaviti, početkom leta 2012. godine, dok će Golf VII biti na tržištu krajem naredne ili, najkasnije, početkom 2013. godine.

Nemački specijalizovani magazin citirao je izvor blizak Martinu Vinterkornu, izvršnom direktoru VW-a navodeći da, za razliku od šeste generacije, Golf VII očekuju radikalne promene. Golf VI je bio samo estetski unapređeni Golf V, dok će "sedmica" biti nešto sasvim novo.

Izvor: Economy.rs via AutoBlog.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 4
konacno da nadjem mesto gde vecina kaze da golf jednostavno ne vredi tih para ...
jeste dobar ... sve je ok ... ali da za cenu 1.4 benzinca bez opreme moze da se kupi nesto sasvim drugacije iz konkurencije na cemu nece stajati znak VW i oznaka GOLF ... je stvarno bezobrazno
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
konacno da nadjem mesto gde vecina kaze da golf jednostavno ne vredi tih para ...
jeste dobar ... sve je ok ... ali da za cenu 1.4 benzinca bez opreme moze da se kupi nesto sasvim drugacije iz konkurencije na cemu nece stajati znak VW i oznaka GOLF ... je stvarno bezobrazno
Nema vise golfova bez opreme,i daj primer,da parira kvalitetom i da ima bolju opremu a da je jeftiniji.. Smile



IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 4
nisam mislio bez ... vec na najnizi paket ...

ne kazem ja da je golf los ... daleko od toga .. to moze samo budala da kaze ... al ne vidim cime sem brendom opravdava tu cenu ... a bas zato mi nije jasno dokle ce ljudi toliko da placaju brend ...

nova astra ... niza cena
megane berlina ... Dynamique Tce 130 ... 130 ks motor 1.4 ... najvisi paket opreme ... za 500e vise ... a sa nizim paketom opreme i 110ks motorom 1.6 ... 1700 e jefitniji od golfa ... poredim sve sa najjeftinijim golfom 1.4 80ks trendline

ajd sad ovde mnogi idalje imaju odbojnost ... al naveo bih ... ceed-a 1.6 dizel sa 115ks 16.050 ...  u najvisoj opremi ...
a 1.4 sa najvisom opremom je 2000 jefitniji od golf-a ...

Smile

al dobro ... zato su oni i stavili bilbord ... u srbiji se kunu u golf  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Svaki golf dolazi sa automatskom klimom,podizačima,elekktro retrovizorima,hrom paket,i najjeftiniji košta oko 16000 evra,1.4 80 ks.

I porediš astru,može astra da ima svemirsku opremu,ponovo mora da bude jeftinija,kad bi bila po istoj ceni kao golf,niko ni jednu ne bi kupio.

Ja sam mislio da ćeš nekog japanca da pomeneš,kakve astre,fiati,renoi... oni na glavu da se nasade ne bi mogli da naprave bolji auto i zato su jeftiniji.

Kupio komšija megana 1.6 dao 13000 evra,nema zadnje podizače,manuelna klima,auto kad se pogleda na blic izgleda do jaja,a kad bolje pogledaš,plastika na plastiku,enterijer u golfu VI i u novom meganu,nebo i zermlja.

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 4
nema boljeg ... slazem se  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:17:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.