Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Transseksualnost - Ko je "bata", a ko "seka" u danasnjem svetu?  (Pročitano 6864 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Mozda sam zadrta, ali meni je taj dogadjaj jednom mesecno nesto sto zenu cini zenom... em sto je to poplava hormona, em sto je to jedan duboko emocionalni trenutak koji ne moze da se objasni muskarcima... Veci deo odraslog zivota si ili tuzan ili srecan sto se to dogadja...

Nisi zadrta... što bi bila zadrta kad je to sasvim prirodan i logičan stav.
Nasuprot tome, žene koje su se samoincijativno odlučile da promene pol i prekinu ovulaciju takođe nikad ne mogu da budu u potpunosti kao muškarci.
Nikad neće imati sonar između nogu koji 60 posto dana razmišlja i donosi odluke umesto njih... to je ipak jedinstven osećaj, poznat samo muškarcima.
Ali važno je napomenuti na konto: "nesto sto zenu cini zenom", da postoje izuzeci i da postoje žene koje je priroda iz nekog razloga "osakatila" u startu i uskratila šansu da postanu majke jednog dana...  ili su izgubile tu sposobnost tokom života zbog zdravstvenih problema... one, ako se slažeš, i dalje ostaju žene i ne može se reći da je menstruacija i bujica hormona koje ona izaziva jedina stvar koja čini ženu, ženom.
« Poslednja izmena: 12. Okt 2009, 09:08:30 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
De de ... svi imamo primere muzevnih zena, i zenstvenih muskaraca... oni su takvi, ali ne zele biti nesto drugo... zele biti upravo to sto jesu... heteroseksualci, koji se mozda u nekim situacijama ponasaju nekarakteristicno za njihov pol...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 




Postenije je da je neko trandza i da se to vidi kada ga pogledas nego muskarac koji izgleda kao muskarac a zapravo ima sve osobine vagine .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
   Ma, ajde, ja garant pola trandzi ne bih mogao da primetim, i to sve zbog sve strucnijih hirurga. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Arizona
Osmogodišnjak izvršio promenu pola
Autor: Blic online | Foto:Ilustracija | 15.10.2009. - 14:30

Džoi Romero (Smile iz Sjedinjenih Američkih Država postao je devojčica Džozi u neverovatnom slučaju zamene pola koji je prikazan u novom dokumentarcu televizijske stanice "Kanal 4".

Kod Džoija je u šestoj godini primećeno da se identifikuje sa drugim polom. Njegov pol je promenjen legalno i – sada Džozi – treba da prođe još jednu operaciju i razne tretmane koji će joj pomoći da odraste kao žena, preneo je "Telegraf".
 
Džozina porodica, koja živi u Arizoni, ispričala je svoja iskustva za dokumentarac "Kanala 4" pod nazivom "Šok za telo", koji će biti emitovan sledeće nedelje.
Venesa Romero (42), Džozina majka, rekla je da je ona kad je bila manja uzimala figure vojnika i ljuljala ih kao bebe.
"Kad je progovorila, rekla je da je devojčica. Ispravljali smo je i govorili joj da je dečak. U četvrtoj godini i dalje je insistirala da je devojčica", rekla je majka.
Džozef Romero, otac i inženjer u vazduhoplovnim snagama SAD, rekao je da mu je bilo žao što je izgubio sina.
"Žalio sam za gubitkom sina, ali kad sam sve prihvatio, znao sam da sam dobio ćerku", istakao je on.
Džozi će primiti lekove koji sprečavaju razvoj puberteta kod muškaraca, a u 12. godini života će primiti ženske hormone. Njen slučaj podseća na dečaka koji se u devetoj godini vratio u školu kao devojčica. Prethodno je i jedan dvanaestogodišnjak izvršio promenu pola.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Bolesno.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
Mogli su odmah da "joj" ugrade silikone.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Mogli su odmah da "joj" ugrade silikone.
Korak po korak  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 



Mene je letos na poslu zaustavilo tranvestit i pitalo me gde je toalet ...Ja sam se jako zbunila i promucala -Pa ...ovaj jel vam treba muski ili zenski ...ono me potapsalo po ramenu i reklo - Srce ,totalno je svejedno koji jer cu se upikiti ,hahahahahah!


Simptacino celjade  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Mene je letos na poslu zaustavilo tranvestit

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.