Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ruska posla ~ General Zdanov vazniji od manastira Resava  (Pročitano 30893 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia e71
@dias pa ti si kod mene u kraju Smile

@anea

indire gandi je na vozdovcu, dzordz vashington.....hm ne vidim razlog zasto on ne bi imao ulicu u zaklopaci

a i cool bi bilo kada bi se Ruzveltova vratila na Grobljansku  Smile
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Zivis tamo?  Smile


Problem je u tome sto ruski ambasador daje sebi za pravo da odlucuje kako ce se koja ulica zvati.
To nije njegov problem, pa makar nam Medved dolazio jednom mesecno u posetu...
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 12:38:53 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Zivis tamo?  Smile
mislis na mene,ili @milosa?
Citat
Problem je u tome sto ruski ambasador daje sebi za pravo da odlucuje kako ce se koja ulica zvati.
To nije njegov problem, pa makar nam Medved dolazio jednom mesecno u posetu...
s tim se slazem.rekoh,iako je to izdrkavanje svakom normalnom narodu debilizam,slazem se da to ne daje za pravo da jedan ambasador popuje i odlucuje kako sta treba da se zove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Eto, Lole Ribara je za vecinu Svetogorska

На основу личног искуства, могу да се не сложим са тобом.

Citat
Narodnog fronta - Kraljice Natalije, pobogu...
Smile Ма знам, поента је у принципу.


Citat
Objektivno, retko ko zna sta je to "narodni front", ali bar znaju cija je zena i majka bila Natalija.

 Smile Потпуно сам уверен да ниси у праву, питај просечног средњошколца, 80% неће знати чија мајка је била Наталија  Smile

Крунска се раније звала Пролетерских Бригада, ја сам је као такву запамтио.





ево сад сам нашао, Српских Владара је сада Краља Милана, ето мало знам о свом граду.  Smile Реално, много више људи зна улицу Мекензијеву као улицу Маршала Толбухина, за Краља Петра је подељено, ја је знам тако, а мало старији од мене као 7. јула, па она ко каже "Булевар Краља Александра"?  Smiley 1 Рекао бих јако ретко ко.




пре Пролетерских Бригада, звала се Краљице Драге (Машин)

Problem je u tome sto ruski ambasador daje sebi za pravo da odlucuje kako ce se koja ulica zvati.
To nije njegov problem, pa makar nam Medved dolazio jednom mesecno u posetu...

Апсолутно истина, и то им треба нагласити што гласније и јавније.
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia e71
@anea

da zivim u Grobljanskoj  Smile Smile Smile

naravno ne moze on da odlucuje koje ce se ulice kako zvati...logicno

inace mada je meni glupo sto stalno menjaju nazivi, u mom kraju su promenili nazive dosta ulica ali mi ih i dalje zovemo po starom.....ja licno ul.nikodima milasa i dalje zovem radmile rajkovic, ul.svetog nikole i dalje zovem baje sekulica a kraljice marije ce uvek biti 27.marta   Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 12:45:27 od milos5805 »
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Крунска се раније звала Пролетерских Бригада, ја сам је као такву запамтио.
takodje.doduse,posle 2 godine sam se navikao.
Citat
Реално, много више људи зна улицу Мекензијеву као улицу Маршала Толбухина
ta ulica je isto poput Kralja Milana menjala nazive maltene po godisnjim dobima.zove se/zvala se i Marsala Tolbuhina,i Makenzijeva,i 14.decembra.pa,majku mu,odlucite se vise...  Smile
Citat
а Краља Петра је подељено, ја је знам тако, а мало старији од мене као 7. јула
ja znam za period pod Slobom kad je imala naziv 7.jula,jer mi se zgrada nalazi delom u njoj.ali,draze mi je Kralja Petra,jer je to stari i poznati naziv,a i jer me ono "7.jula" podseti na Slobu i Seselja(iz nekog razloga...).
Citat
па она ко каже "Булевар Краља Александра"?   Smile 1 Рекао бих јако ретко ко.
ja i dalje kazem "Bulevar Revolucije".
inace mada je meni glupo sto stalno menjaju nazivi, u mom kraju su promenili nazive dosta ulica ali mi ih i dalje zovemo po starom.....ja licno ul.nikodima milasa i dalje zovem radmile rajkovic, ul.svetog nikole i dalje zovem baje sekulica a kraljice marije ce uvek biti 27.marta   Smile
pa,o tome i ja pricam!
u tom trenutku,mene apsolutno briga i za Tita,i za Kralja Milana,i za sve ostalo.mene samo zanima gde je,sta je,st aima tamo,kako da dodjem tamo,i slicno...(naravno,u zavisnosti od situacije i u zavinsnosti od toga o kojoj se ulici radi)
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 15:23:41 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
a kraljice marije ce uvek biti 27.marta

 Smile и мени. А заправо је кретенски, нису преименовали скроз улицу него су је поделили. Сада од Инекса ка Машинском иде Краљице Марије, а од Таковске до Инекса иде 27. марта. Раније је била 27. марта од Таковске ка Машинском скроз.

ja znam za period pod Slobom kad je imala naziv 7.jula,jer mi se zgrada nalazi delom u njoj.

Реци људима у Топлицама (хотел Ројал) да су се продали и да нећу да уђем тамо више  Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ne menjaju se stalno. To se sve izdesavalo u momentu kada je SPO zajasio gradsku skupstinu, a to je bilo pre 10 i vise godina.
Sad su se usaglasili.

Ali, ja i dalje mislim da u uzem centru Beograda treba ostaviti ulice koje nose imena ljudi, dogadjaja i toponima iz srpske istorije, a sto se sireg centra i okoline tice, tu vec moze da se razvije citava teorija.

BTW. Kako niko ne spomene Budimsku i Parisku? Smiley

Inace, cini mi se da je Beograd jedini grad koji ima ulicu sa svojim imenom.

Citat
На основу личног искуства, могу да се не сложим са тобом.

Iz licnog iskustva, ja sam se navikla da tu ulicu nazivam Svetogorskom, kao sto mi je u lk.
Inace, naziv Lole Ribara koristim samo kada objasnjavam svoju poziciju u odnosu na Acu pekara i Atelje 212. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Inace, cini mi se da je Beograd jedini grad koji ima ulicu sa svojim imenom.

Заправо, у Београду се налазе 2 (сигурно) или чак 3 Београдске улице  Smile Па ти види који смо ми нарциси.

Citat
Inace, naziv Lole Ribara koristim samo kada objasnjavam svoju poziciju u odnosu na Acu pekara i Atelje 212. Smiley

Како кажеш, "то ти је у Лоле Рибара између Аце пекара и Атељеа" ? Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Реци људима у Топлицама (хотел Ројал) да су се продали и да нећу да уђем тамо више  Smile
sta pricas ti?
Pa, ne menjaju se stalno. To se sve izdesavalo u momentu kada je SPO zajasio gradsku skupstinu, a to je bilo pre 10 i vise godina.
Sad su se usaglasili.
menjace se opet.samo gledaj.iz Kralja Milana,preimenovace je u...Kralja Nikole.
Ali, ja i dalje mislim da u uzem centru Beograda treba ostaviti ulice koje nose imena ljudi, dogadjaja i toponima iz srpske istorije, a sto se sireg centra i okoline tice, tu vec moze da se razvije citava teorija.
slazem se.a,nisu morali da menjaju ni jednu ulicu,vec su mogli da podele imena drugima.
na primer,posto imam ortaka u Sremcici,znam da oni tamo imaju glavnu,Beogradsku,a sve one druge,koje vode od nje imaju neka debilna imena tipa "Beogradska 1. deo,2.skretanje",tako nesto.mogli su da uzmu ove nove nazive i podele ih tamo,i svima bi bilo bolje.ili ako ne tim manjim ulicicama,onda bar nekim drugim koje se vode kao Beogradska(znaci,pricam o Beogradskoj u Sremcici),a u stvari su neke same za sebe.
Citat
BTW. Kako niko ne spomene Budimsku i Parisku?
Iz Franse De Perea u Parisku.nije sija nego vrat.
Citat
Inace, cini mi se da je Beograd jedini grad koji ima ulicu sa svojim imenom.
aa,neee...  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 15:09:08 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.