Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Supruga ukućanina VB: Moj Radiša pobegao u VB da ne bere kukuruz!  (Pročitano 1510 puta)
25. Sep 2009, 00:37:38
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava I.N. Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC x8
Radiša Miljković (50), alijas Radašin, pobegao je u rijaliti-šou „Veliki brat" da ne bi brao kukuruz u svom selu Ljupten, otkriva njegova porodica! Press je posetio suprugu, sina i snahu kontroverznog učesnika šoua, koji tvrdi da ne može da zamisli život bez žena i seksa. Zbog toga Radišina žena Zlatka poručuje da „ne skida oči sa televizora" čim počne „Veliki brat", jer strahuje da bi je muž mogao prevariti.

- Radiša je promenio mnogo žena, ne bi me čudilo da mu neka tamo zapadne za oko. On je veliki ljubitelj žena, navikla sam da stalno ima poneku. Šta da radim, tešim se - kad voli tuđe, voli i mene. Mada, nešto mi je sumnjiva ona plavuša što je s njim u „Velikom bratu" (starleta Jovana, prim. ur). Odmah je počela da mu se primiče. Gledam ga svako veče da vidim šta radi, zovem ga i na mobilni, ali je nedostupan - žali se Zlatka.

Radišina supruga otkriva da je njegova ljubav prema ženama tolika da se jednom zbog nje zamalo nije udavio.

- Jednom smo bili u Zadru na moru. Moj Radašin video jednu Kruševljanku, pa ušao za njom u more. Ona pliva, a on za njom iako je neplivač! Počeo da se davi, jedva su ga izvukli - priseća se njegova supruga.

Radiša i Zlatka venčali su se kad je njoj bilo 18, a njemu 17 godina.

- On je bio na Kosovu kod rođaka, pa smo se tamo upoznali. Odmah smo se zavoleli, a ja sam krenula za njim u Ljupten. Pošli i moji roditelji  da vide gde ću da živim. Kada su videli kakva je sirotinja i da ih je u kući jedanaestoro, rekli mi da se odmah vratim. A ja nisam htela - priča Zlatka.

Iako voli tuđe žene, Radiša ne zapostavlja svoju. Zlatka kaže da njegovo javno hvalisanje o seksualnim sposobnostima nije bez osnova.
- Neka ga, neka radi šta hoće. Važno je da uvek ostane sa mnom. Kad više ne bude mogao, tad će i da stane - nada se Radišina žena.

Najstariji učesnik „Velikog brata" ne voli poljoprivredu. Njegova porodica obrađuje pet hektara zemlje, a on se uvek trudi da izbegne poljske radove.
- Imamo 70 ari pod kukuruzom. Radiša je pobegao na televiziju da ne bi brao kukuruz. Motiku mrzi više od svega! Jednom je otišao kod neke žene u selo Zubovac. Bio kod nje pet dana, ali je i ona imala zemlju i terala ga da radi, pa je i od nje pobegao. Zato je i otišao u „Velikog brata". Tamo nema ništa da radi, samo sedi i tera zajebanciju - priča Radišina žena.

Press
IP sačuvana
social share
Sampioni se ne prave u teretanama, sampioni se prave od necega sto je vec duboko u njima, od snova, zelja I ciljeva. Oni moraju razmisljat u sekundi, biti malo brzi, moraju imati volju I umjece. Ali volja mora biti jaca od umjeca

Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.9
mob
Nokia Neka stara nokia
Citat
Jednom je otišao kod neke žene u selo Zubovac. Bio kod nje pet dana, ali je i ona imala zemlju i terala ga da radi, pa je i od nje pobegao.
ahahahahaha  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
postoji tema u Filmu o VB...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.