Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko li ce pobediti, po vama, u Velikom Bratu, vol. 3       Slike ukucana Na prvoj Strani

Glasanje završeno: 01. Jan 2010, 16:02:53

Danica Kordić (22)[vracen]
5.7%  (31)
Nikola Dančević (25)
10.6%  (57)
Milan Boričić (26)
3%  (16)
Indijana Pejić (24)
0.9%  (5)
Violeta Raleva (20)
5.6%  (30)
Radiša Miljković (49)
23%  (124)
Sandra Valdenović (20)
3%  (16)
Karlo Zagorac (32) [vracen]
9.1%  (49)
Jovana Pavlović (22)
8.5%  (46)
Vladimir Arsić (23)
8.9%  (48)
Tatjana Jovančević (36)[vracena]
5.4%  (29)
Manuel Stojanović
5.2%  (28)
Admir Mujabašić (23)
0.2%  (1)
 Enis  Mujabašić (23)
1.5%  (8)
Dragica Janičić (30)
0.7%  (4)
Đorđe Đurđević (27)
7.2%  (39)
Kristina Raleva (20)
1.1%  (6)
Mirjana Stamenić (23)
0.6%  (3)
Ukupno glasova: 540
Idi dole
Stranice:
1 ... 634 635
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat 3 ~ Ko ce pobediti ~ Diskusije  (Pročitano 524218 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
bash su swatki...
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG 4X HD
Uf 'bem ti život, poslušao sam minut ipo  i odmah sam morao da odslušam dve stvari od Hendrixa i jednu od Doors-a kako bih povratio psihičku ravnotežu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
ja sad odoh.. na svez... vazduh..
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
Strašno. Smile Smile Smile

Dva nesretnika,šta su oni istripovali,bože,bože,ko je njih naložio da kao mogu da pevaju. Smile

A pesma  Smile Smile Smile Smile  Ovo bre ni za grand nije. Smile


Koliko su željni slave,ne bira se način,govna bi jeli da budu popularni. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Kad će da prođe 24h, nisu vredni komentarisanja... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
Kad će da prođe 24h, nisu vredni komentarisanja... Smile
Pa da se upišem u tih 24 sata,a i realno,ono što kao oni pevaju je najobičnije djubre,ono može bilo ko a odpeva,a reči i melodija pesme hehehehheee beda. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Radiša uzburkao javnost pričama o seksu sa cimerkom
Radašin: Kresnuo sam crnku iz VB!
Četvrtak - 03.06.2010

Bivši učesnik „Velikog brata“ Radiša Miljković je u emisiji „Trenutak istine“ priznao da je imao seksualni odnos sa jednom bivšom cimerkom. Pošto se po medijima već spekulisalo da je reč o Jovani Pavlović, najpre smo ga upitali da li je to istina.

- Nikad nisam izjavio da sam bio sa Jovanom. Mogu samo da vam kažem da nisam kresnuo
plavušu, već crnku. Detalje stvarno ne smem da vam otkrivam jer se plašim da me ne tuži. Ipak smo ja i ta devojka sa kojom sam bio intiman posle „Velikog brata“ nekoliko puta sa ostatkom ekipe bili zajedno po hotelima kad smo gostovali po Srbiji, pa se plašim bilo šta da vam kažem da se ne otkrije o kome je reč. Rekao bih vam, ali stvarno ne smem - rekao nam je Radiša kad smo ga pozvali.
Sistemom eliminacije sumnja je pala na dve učesnice „Velikog brata“, koje odgovaraju opisu, a to su Seksi Sandra i Tanja Jovančević, koje smo i pozvali za komentar.

Sandra Valterović je bila iznenađena pitanjem, ali se potom i nasmejala.
- Toliko mi je to smešno da stvarno nemam komentar - rekla nam je Sandra, dok je Tanja, druga „osumnjičena“, osula paljbu.
- Majmunčina jedna! Volela bi da kaže da sam to ja, taman da se sretnemo na sudu. Sigurno skreće temu ka meni jer smo se pokačili po izlasku iz kuće. Pre bih se ubila nego bila sa njim. Iskreno, pre bih bila sa Dragicom nego sa njim! Ne daj bože da izgovori moje ime... Kretenčina! - rekla nam je ogorčena Tanja.

 
Indijana i Kiki: Ne znamo o kome se radi

Za slučaj da je Radašin pogrešno brinete svrstao u crnke, pozvali smo i Indijanu i Kristinu, koje su takođe demantovale da su imale išta sa Radišom.
- Nemam pojma o čemu se radi. Mama mi je teško bolesna, tako da nisam nigde išla sa ekipom, a samim tim nije ni bilo prilike da se sretnem sa njim - rekla je kroz smeh Indijana.
- Čula sam za to, rekli su mi da je izjavio da ne sme o tome da priča jer je navodno dečko te devojke jako moćan. Stvarno ne znam ko je, jedino znam da nisam ja - rekla nam je Kristina Raleva.


Ivan Gajić

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 634 635
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.