Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:01:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osam najvećih zabluda o ljubavi  (Pročitano 3273 puta)
21. Sep 2009, 08:38:26
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Mislili ste da su muškarci uvek spremni za akciju u krevetu, da je dobar samo spontani seks i da sve žene padaju na romantične večere i nežnost? E pa varate se! Dr Džonatan Perkins, seksolog, razbija osam najčešćih mitova o ljubavi u koje, nažalost, mnogi još veruju.



1. Samo jednom se ljubi

Krajnje je vreme da prestanete da jurite princa na belom konju i da mislite da ćete, ukoliko ga ne nađete, zauvek ostati sami. Shvatite, vi se tokom života neprestano menjate. Ako vam je neko sada srodna duša, ne znači da će to biti i za pet godina. Grešite ako mislite da je prirodno voleti samo jednu osobu tokom života. Novog Gospodina Pravog upoznaćete kada za to bude došlo vreme. Važno je samo da budete strpljivi i da verujete u ljubav.   

2. Moja ljubav će ga promeniti

Moguće je da će se vaš muškarac promeniti, ali ta promena neće trajati duže od dve nedelje jer će on ubrzo nastaviti po starom. Još ako ga uslovite izjavom tipa „ako me voliš, ti ćeš…“, naći ćete se u situaciji u kojoj ne možete da pobedite. Bilo bi najbolje da ga prihvatite onakvim kakav zapravo jeste, a ako vas pak suviše nerviraju njegove mane, ostavite ga. Vama je potrebna stabilna, zrela i fromirana osoba koja može da vam se posveti, a ne razmaženo derište koga ćete učiti životnim vrednostima.   

3. Muškarci vole velike grudi

Nisu baš svi muškarci opterećeni velikim grudima. Naprotiv, većina njih ih u toku prvog susreta i ne primeti. Studija britanskih psihologa pokazala je da tek 25 odsto muškaraca vole velike grudi, a da ostalih 75 odsto najpre gleda lice i ruke. Muškarci, inače, više cene inteligenciju i dobar smisao za humor.   

4. Muškarci uvek žele seks

Naše društvo muškarce smatra demonima koji uvek žele seks, nikada im nije dosta i misle samo na to. Međutim, ovaj mit zanemaruje činjenicu da čak i muškarce nekad boli glava ili da naprosto nisu uvek raspoloženi za akciju u krevetu. Reći „ne“oduvek je bilo pravo koje je pripadalo ženama, ali ako to isto učini i muškarac, rizikuje da će zbuniti i povrediti svoju partnerku. Zato prestanite da verujete u ovu neistinu. I muškarci imaju pravo da budu umorni i neraspoloženi.   

5. Žene ne mogu bez predigre

Od šezdesetih godina prošlog veka i seksualne revolucije muškarci su stalno izloženi kritikama kako se ne trude mnogo oko partnerke i kako često zanemaruju predigru. Međutim, to ne znači da je to uvek i neophodno. Kad dođe do spontanog odnosa, potpuno je prihvatljivo da se partneri odmah bace u akciju. Osim toga, neke žene i ne vole dugu predigru, pa odugovlačenje može da ih iznervira.   

6. Deca učvršćuju brak

Parovi koji mnogo rade, pa se zbog toga retko viđaju imaće još manje vremena kada im u život uđu deca. Energija koju morate da pružiti deci može da bude toliko iscrpljujuća da vam na kraju ne ostane nimalo snage za fizičku i psihičku komunikaciju supružnika. Ako želite da sačuvate brak, moraćete podjednako da se posvetite i partneru i deci. To će biti korisno za sve. Partner će znati da ga još uvek volite, a deca će živeti u skladnoj i stabilnoj porodici.   

7. Prevara može da spase vezu

Osobe koje su počinile prevaru često se teše kako su to učinile da bi poboljšale kvalitet odnosa s partnerom. Međutim, prevara retko kada može da učvrsti ili spase vezu. Čak i ako partner oprosti prevaru, ostaje onaj gorki ukus izdaje i večito nepoverenje. Strah da će partner to učiniti ponovo misao je s kojom će se prevarena osoba buditi svakoga dana. Kada se poverenje jednom pogazi, nema povratka.   

8. Muškarci varaju češće od žena

Ovo je možda nekada bilo tačno. Međutim, u poslednje vreme ni žene ne zaostaju u tom sportu. One se u prevaru upuštaju gotovo iz istih razloga kao i muškarci – žele da dožive nešto novo, uzbudljivo… Doduše, žene će često tome pridodati još jedan razlog – ako ih partner dovoljno ne ceni, potražiće ljubav u naručju drugog muškarca.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Nokia 5310

2. Moja ljubav će ga promeniti




Nece nema sanse. -.-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
SonyEricsson w800i
2. Moja ljubav će ga promeniti
najbolje! xDDDDD
IP sačuvana
social share
one love,one life ♥
         ▼
♥ஜPartizanஜ♥


*Laz ubija prijateljstvo,a istina ljubav*
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung Galaxy S Advance
1. Samo jednom se ljubi

Ispade brak onda samo "legalizacija" dece... jer sta ce ti zena/muz koga ces ionako "dokazano" da prestanes da volis i kada ces u medjuvremenu da nadjes novog pravog partnera

Citat
2. Moja ljubav će ga promeniti

Da, ovo je najbolje u onim vezama "on me bije, psuje, vara - ali ja ga volim"... da, to ce ga promeniti, kako da ne...

Citat
3. Muškarci vole velike grudi

Muškarci, inače, više cene inteligenciju i dobar smisao za humor.   

Naravno, i ovo za lice je tacno, ukoliko budemo u stanju da ga vidimo od pudera...  Smile

Citat
4. Muškarci uvek žele seks

Moje misljenje je da je razlog izostanka muskog "ne" strah od toga da ce ona to onda potraziti na drugom mestu... (to - misli se na sex)

Citat
5. Žene ne mogu bez predigre

Stvar ukusa, ali je do sada forsirano da je njima potrebnija, ali ne i neophodna...

Citat
6. Deca učvršćuju brak

U brakovima gde supruznici prave decu samo radi "ucvrscivanja" (prelazak na "ozbiljni" nivo, bez varanja, manja verovatnoca da se bude ostavljen) a ne iz ljubavi, deca su obicno ta koja najvise pate i treba da brinu...

Citat
7. Prevara može da spase vezu

Najjadniji izgovor koji sam u zivotu cuo... jer:

Citat
Čak i ako partner oprosti prevaru, ostaje onaj gorki ukus izdaje i večito nepoverenje. Strah da će partner to učiniti ponovo misao je s kojom će se prevarena osoba buditi svakoga dana. Kada se poverenje jednom pogazi, nema povratka.
   

Citat
8. Muškarci varaju češće od žena

To je vise bazirano sa "nagonske" tacke gledista, ali posto je i to oboreno, a ionako se tezi ravnopravnosti... ne vidim zasto bi ovo bilo istina...
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 01:18:14 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:01:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.