Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Srbiji nista novo - Pretučen australijski turista  (Pročitano 15046 puta)
20. Sep 2009, 14:03:50
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Pretučen australijski turista
20. septembar 2009. | 13:42 | Izvor: B92
Beograd -- Australijski državljanin pretučen je danas u Beogradu, na Kalemegdanu, potvrđeno je za B92 u Hitnoj pomoći.

Kako nam je rečeno, on je sa lakšim povredama prevezen u Urgentni centar.

.............................................................................................................................................................

i?
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 14:04:13 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Шта и? И рекао сам лепо јуче, од тебе се у наредном периоду очекује низ глупих тема.


П.С.Зар ти не парадираш данас?
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 14:10:10 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Шта и? И рекао сам лепо јуче, од тебе се у наредном периоду очекује низ глупих тема.
П.С.Зар ти не парадираш данас?

pa da stvarno glupo - otvarati temu zbog jednog turiste i to jos stranac  Smiley 1 dok se ne napravi neki masovni zlocin - nije vest

p.s.: ja paradirao ali tebe nije bilo, uostalom ni jednog navijaca, e sada ja se pitam zasto kada nikome nisam pretio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Hoce li to jos jedno "milionce" odleprsati ?
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Motorola 
Pa naravno da ce doci do tuce kad ima svakakvih ludaka koji umesto da su u Lazi oni su na ulici. Prolazim jednom kroz Knez Mihajlovu i tek jedan matori covek poceo da me psuje sto nosim zimsku kapu sa britanskom zastavom i ja kazem molim i tu ga par puta izudarao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
and the morale of this story is ....  shto manje australijanaca na ulici , manje tucha  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
Australija priznala nezavisnost Kosova
Australija je danas zvanično priznala jednostrano proglašenje nezavisnosti Kosova, pozivajući Kosovo i Srbiju da mirnim putem reše spor.
Press utorak, 19. februar 2008.

"Australija želi sve najbolje Vladi Kosova u zadacima koje je očekuju", navodi se u saopštenju australijskog ministra spoljnih poslova Stivena Smita (Stephen Smith).

Australija "snažno ohrabruje rukovodioce Kosova i Srbije da sa odlučnošću i mirnim putem reše svoje nesuglasice", dodaje se u saopštenju.

Smit je naveo da će vlasti u Kanberi uskoro uspostaviti diplomatske odnose s Kosovom.
****************************
Док се друга страна не суочи са својом злочиначком политиком, овакве ствари ће се дешавати.


Citat
Pa naravno da ce doci do tuce kad ima svakakvih ludaka koji umesto da su u Lazi oni su na ulici. Prolazim jednom kroz Knez Mihajlovu i tek jedan matori covek poceo da me psuje sto nosim zimsku kapu sa britanskom zastavom i ja kazem molim i tu ga par puta izudarao.
Рибок ?
Због форсирања фашистичке заставе одбијам да купујем у њиховим радњама. Немам ништа против страних застава, али нема те силе која би ме натерала да шетам непријатељске заставе.
Лако је да шибаш маторог клошара, али налетећеш на неке млађе. Паметније је да не иритираш људе.
Нас Србијанце т.ј. Београђане нису напале ни усташе ни балије, шиптара никада у животу нисам видео, али под том заставом су душмани убијали моје комшије и пријатеље.
Размисли ...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
I zato treba prebiti svakog njihovog građanina u našoj zemlji, zato što su priznali Kosovo?!  Smile
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 16:16:17 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
I zato treba prebiti svakog njihovog građanina u našoj zemlji, zato što su priznali Kosovo?!  Smile
Не треба тући никога, ни једна политичка странка или покрет се не залаже за то.
Али не треба ни трагати за кривцима, јер ни друга страна не жели да се суочи са својим злочинима који су много гори.
Заправо друга страна те своје злочине доживљава као нешто узвишено и добро.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 16:24:04 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Dobro bre Klico dokle vise ? Ok ne svidja ti se zemlja u kojoj zivis pa imas alternativu  , jednostavno takvi kao ti je nece promeniti ...Odustani od borbe sa vetrenjacama i cim nam uvedu beli sengen ti uhvati lepo decka pod ruku i odes negde gde te nista nece toliko ugrozavati , nervirati iz dana u dan , cak mislim i da ces uspeti preko satelita da gledas B92 ... !!! Odjednom su se u Srbiji pojavili ljudi kao sto si ti , Natasa Kandic , Sonja Biserko , Ceda Jovanovic ( to je zlo koje je doneo 5-ti oktobar -mislim na poslednja tri imena ne na tebe ) i svi imate tako veliku potrebu  da dokazete da su Srbi agresivci , primitivci , neandertalci , ratni zlocinci , rasisti , homofobi .....i
I sta sad ako je sve tako kako vi tvrdite .... hocete sve nas da smestite u kavez da bi ste vi tako normalni mogli da uzivate u svim demokratijom zagarantovanim slobodama ? Ja sam prvi koji nepodnosi sto u njegovoj zemlji ginu ljudi samo zato sto zele da gledaju utakmicu ili zato sto ubice budu  oslobodjene posle 2god ali zar ja zato trebam da pljujem svoju zemlju ??? Ja cu ziveti idalje u njoj bicu ponosan sto sam Srbin . bicu ponosan na Ratka Mladica , Milosa Obilica , Kneza Lazara ..... Novaka Djokovica ... Kosarkasku reprezentaciju Srbije ... bicu ponosan na prelepe devojke koje setaju ulicama Beograda i na sebe kada se okrenem za njima..... A nikada necu zeleti da zivim u zemlji gde se glas Natase Kandic cuje dalje od glasa bilo kog seljaka iz Lebana i mrzecu one koji svoju snagu dokazuju tako sto prebiju dvoje troje neduznih ljudi na putu ka stadionu  a  ali ja to nemogu da promenim ...a oni koji mogu ne zele zato ja i tebi savetujem da ne izazivas dalje mrznju ljudi iskazujuci svoju istinu kao jedinu i ispravnu !

« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 16:27:21 od igor01 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.