Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: n6700tv, mini phone Tv, E71wi-fi, n97, n96, ..  (Pročitano 3870 puta)
20. Sep 2009, 00:12:05
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia E66
R e p l i k e..:N96 sa tv-om ,nov 95e ! N97 dual sim ,qwerty ,tv ,nov 115e !E71 bez tv-a ,dual sim,nov 95e  ! Blackberry replika 95e ! 6700 dual sim ,TV, ultra tanak ,prelep 80e ! N98+ dual sim,,nov 90e ! E71 sa tv-om,extra tel ,malih dimenzija ,lep ,samo ima wiraless, , wi-fi  samo  -110e !  E66 dual sim ,full sakoznom futrolom ,90e ! mini,iphone replika ,sa pravih 2gbmemorije ,2 sim kartica , Tv,Fm, full ,nov 95e ! I9s dual sim,9mm tanak ,prelep ,nov 110e !  3g iphone sa original 2gb memorijom, full.90e...



edit by chelavi1: slike uklonjene----> postavi slike telefona koje prodajes, a ne slike originala
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 01:32:05 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
slikaj telefone pa obesi slike, ne stavljaj originale, a prodajes kopije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia E66
slikaj telefone pa obesi slike, ne stavljaj originale, a prodajes kopije.
::
Mnogo neprijateljski nastrojenih likova ovde:Smiley) Miir ljudi .. ne zelim rat sa nikim.. nije ovo jedini oglasnik:Smiley) samo ne razumem zasto tolika mrznja kada me i  ne- poznajete.. ja sam sasvim miroljubiv pedesetogodisnjak koga ne zanimaju decije packe.. igrajte se ko vam brani ali nemojte da mrzite :Smiley) to je losa osobina.. ok.. necu se pojavljivati ovde vise.. zbogom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
da li si miroljubiv pedesetogodisnjak ne znam,  ne ulazim u to...
niko spram tebe mrznju nije izrazio...
decko je trazio slike onoga sto prodajes i to je sasvim normalno...nije u redu da stavis slike reno megana a prodajes dachiu logan...
ja sam ti po ko zna koji put skrenuo paznju da nema potrebe za duplim temama, i rekao ti da u ovoj temi radis update ponuda i cena...

ako ti to ne odgovara, a to su dva jedina  i opravdana zahteva, ne vidim svrhu za daljom pricom...

pozz
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia E66
da li si miroljubiv pedesetogodisnjak ne znam,  ne ulazim u to...
niko spram tebe mrznju nije izrazio...
decko je trazio slike onoga sto prodajes i to je sasvim normalno...nije u redu da stavis slike reno megana a prodajes dachiu logan...
ja sam ti po ko zna koji put skrenuo paznju da nema potrebe za duplim temama, i rekao ti da u ovoj temi radis update ponuda i cena...

ako ti to ne odgovara, a to su dva jedina  i opravdana zahteva, ne vidim svrhu za daljom pricom...

pozz

ne ulazis Ti u nista...Ni ja ne vidim dalju pricu sa ljudima koji su striktni, prvo ne bih postavio te slike da postoji ikakva fizicka razlika .. a tvoja Dacija i reno megan postoji fizicka razlika.. ovde postoji samo softverska razliika koja se na slici ne vidi.kao  sto teme nisu iste vec se razlikuju dodatkom novih modela, i drugih cena, sto mozda ne stima tebi ili nekom tvom ??. .. a tvoja mrznja me i dalje zapanjuje ili kratkovidost ili sta vec, ja to vec nazivam kompleksom..a to  se leci na drugom mestu a ne ovde.. .. .. ali znajuci takve ovo ce  biti izbrisano nece se videti  :Smiley) Poz.. nisam imao namere da se vracam vise ovde ali me izaziva nepravda pa se moram da branim  ..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

E 71.jpg
(93.39 KB, 558x407)
E71 razlika.jpg
(98.6 KB, 256x362)
« Poslednja izmena: 21. Sep 2009, 01:22:29 od maki1960 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
i ceo svet je protiv tebe i svi te mrze...

mrznju i uvredu na tvoj racun ne znam gde si video ili procitao...
ako mozes da mi pokazes bas bih bio sretan...
to sto sam ti obrisao slike , ili zakljucao duple teme...
zakljucane su teme posle mnogo opominjanja, i tu nema nikakve dileme, a da si postavio slike telefona koje prodajes ne bi bile uklonjene...

razlika u telefonima nije samo u softveru, i to znamo obojica...da jeste onda bi ja uzeo tvoj telefon i u njega ubacio nokijin firmware i eto meni original telefona...


procitaj pravilnik malih oglasa  i pravilnik foruma

ako ti i posle svega toga nesto ne bude jasno ili i dalje budes imao zamerke na moj rad, ili na rad nekog od kolega, mozes se slobodno zaliti na ovom mestu
ne vidim sta ti je problem da otvoris jednu temu i u njoj vrsis korigovanje modela ili cena...ali ako ti je to problem...ok...

i za kraj...
nisam te vredjao, zato nemas niti pravo niti osnovu da vredjas mene...
za jednog pedesetogodisnjaka kome sam zakljucao par tema, uklonio slike i opomenuo te javno, ponasas se kao malo dete

IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia E66
i ceo svet je protiv tebe i svi te mrze...

mrznju i uvredu na tvoj racun ne znam gde si video ili procitao...
ako mozes da mi pokazes bas bih bio sretan...
to sto sam ti obrisao slike , ili zakljucao duple teme...
zakljucane su teme posle mnogo opominjanja, i tu nema nikakve dileme, a da si postavio slike telefona koje prodajes ne bi bile uklonjene...

razlika u telefonima nije samo u softveru, i to znamo obojica...da jeste onda bi ja uzeo tvoj telefon i u njega ubacio nokijin firmware i eto meni original telefona...


procitaj pravilnik malih oglasa  i pravilnik foruma

ako ti i posle svega toga nesto ne bude jasno ili i dalje budes imao zamerke na moj rad, ili na rad nekog od kolega, mozes se slobodno zaliti na ovom mestu
ne vidim sta ti je problem da otvoris jednu temu i u njoj vrsis korigovanje modela ili cena...ali ako ti je to problem...ok...

i za kraj...
nisam te vredjao, zato nemas niti pravo niti osnovu da vredjas mene...
za jednog pedesetogodisnjaka kome sam zakljucao par tema, uklonio slike i opomenuo te javno, ponasas se kao malo dete


 
  ma sinak, radi sto te volja, vec se vidi da si pun sebe i znanja .. a to sto mislis da sam "KALIMERO" je isto tvoj problem .. seci skidaj uzivaj u vlasti .. imam ja takvih dosta na poslu i ne pricaj gluposti nadji razliku na ovim tel koje sam postavio  a postavicu ti jos koji .. skoro da ih nema ako ne uzmes mikroskop.. sa slike se ne vide, razlike mogu da se vide kad drzis telefon u ruci i prestani da mi popujes izbrisi sve  i radi ono sto si zamislio, da si mali bog.. samo prestani da mi se obracas vise.. jer me takvi nikada u zivotu nisu interesovali  kao ljudi..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Zaista nije potrebno da se za svaki model otvara nova tema.

Otvori jednu temu u kojoj ces postaviti oglas za prodaju replika, pa postavljaju istinite slike i katalog svega sto prodajes.

Ovako ide pod lock.
« Poslednja izmena: 21. Sep 2009, 12:44:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.