Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dodjite u srbiju , zemlju banja , manastira, i ludaka. . . . . .  (Pročitano 10022 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
kao narucen slagvort za temu koju sam otvorio.... Smile

da sam smisljao bolji , ne bi ga napisao od ovog oblika zivota... Smile
pa,priznajem-ja se tu prepirem sa budalama,umesto da uzivam u showu,kao sto i radim na politici...
samo vi nastavite.  Smile Smile
Citat
I opet, crkveni - borbeni horovi po srBskim forumima , pevaju istu , otuznu , rastimovanu pesmu o tome kako "se to svuda desava" i " ko ih je terao da se setaju gradom, umesto da su sedeli u hotelskim sobama"..?????????????????
pa da zapad je kriv sto su navijaci napali francuze, to je valda svima jasno. a i onu baklju u autobus mora da su ubacili zapadni spijuni  Smile
nisi ni ti nista bolji od ove...ova dva...  Smile,ali,aj,cisto da napomenem-znas li ti koliko mene zabole za tog Francuza?ja sam odgovorio na temu globalno,jer mi je muka od takvih,a iako je tacno da u Srbiji ima jako puno divljaka,za njenu losu reputaciju najvise je zasluzen zapad.
i u |Holandiji se godisnje spali desetine dzamija,pa niko njih ne kritikuje zbog toga,niti dize toliko frku oko toga.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 16:40:50 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
kao narucen slagvort za temu koju sam otvorio.... Smile

da sam smisljao bolji , ne bi ga napisao od ovog oblika zivota... Smile
pa,priznajem-ja se tu prepirem sa budalama,umesto da uzivam u showu,kao sto i radim na politici...
samo vi nastavite.  Smile Smile

sta bi, patriJota???........suvise komplikovano za tebe?? Smile

ajde, skokni ti na poliitiku i napisi " kosovo je srbija, a putin je delija....." Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
 Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 16:41:58 od king krimson »
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
sta bi, patriJota???........suvise komplikovano za tebe?? Smile

ajde, skokni ti na poliitiku i napisi " kosovo je srbija, a putin je delija....." Smile Smile

pustili smo muda,a?  Smile
vidim,jezik te i dalje sluzi.  Smile
ali,mozak,vidim,i dalje isti,posto ti opet trebaju dva posta da bi izbljuvo istu glupost.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 16:43:34 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
sta bi, patriJota???........suvise komplikovano za tebe?? Smile

ajde, skokni ti na poliitiku i napisi " kosovo je srbija, a putin je delija....." Smile Smile

pustili smo muda,a?  Smile
vidim,jezik te i dalje sluzi.  Smile
ali,mozak,vidim,i dalje isti,posto ti opet trebaju dva posta da bi reko istu glupost.  Smile

pa sta bi, patriJota???...jos nisi otskakutao na "poliitiku" da se klanjas putinu??

elem, kako rekoh, bolji primerak od tebe nisam mogao da pozelim na temi koju sam otvorio, a koja govori o takvima kao ti.....mislice neko da smo se dogovoriili  Smile
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
pa sta bi, patriJota???...jos nisi otskakutao na "poliitiku" da se klanjas putinu??
pa ne znam dal ti to iz licnog iskustva,ali,ja se ne saginjem nikome.mozda bi ti voleo da se klanjas Busu i Obami,pa i da im se malo sagnes preko stola,ali,neka,hvala,nisam ja "od tih"...
elem, kako rekoh, bolji primerak od tebe nisam mogao da pozelim na temi koju sam otvorio, a koja govori o takvima kao ti.....mislice neko da smo se dogovoriili  Smile
pa,da...ja sam opste poznat po velicanju radikala,po prepucavanju sa Hrvatima na Bureku,po pisanju na nacionalistickom forumu,po kacenju Mladicevih,Seseljevih,Karadzicevih slika,itd,itd... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
pa,da...ja sam opste poznat po velicanju radikala,po prepucavanju sa Hrvatima na Bureku,po pisanju na nacionalistickom forumu,po kacenju Mladicevih,Seseljevih,Karadzicevih slika,itd,itd... 

ma ti si samo patriJota...onaj...pravi  Smile

a patriotizam je u srbiji cudo....kao i patriJote......jer biti patriota u Srbiji  , kako je poslednjih nekoliko dana uslo u modu je , izgleda ubiti, ili bar prebiti svakoga ko sa zajeb'o , i od tolikih lepih evropskih destinacija i gradova , zalutao u ovu nasu , nekada zaista lepu i otvorenu varos, a danas nazalost divlju vukoyebinu ranga africkih ili kakvkaskih naseobina , gde turistu upozoravaju u hotelu da , kada izadje u setnju, za svaki slucaj preticava od drveta do drveta, kao u "paint ball game" ne bi li izbegao da ga spaze lokalni domorodci.............

Nakon ranjavanja engleza u stomak, koji se zajebao , pa nekom lokalpatriJoti rekao " alll right"  , sto je ovaj retard shvatio kao psovku i u maniru starih srBskih junaka i arambasa, vojvoda i nadvojvoda , izvadio kuburu i upucao mrskog mu neprijatelja nekoliko puta u stomak, juce su se i nasi "tradicionalni prijatelji" kojima su nasi ocevi i dedovi cak napravili i spomenik zahvalnosti na kalemegdanu, francuzi , upoznali sa "tradicionalim srpskim gostoprimstvom , otvorenoscu i druzeljubivoscu , kojom srBski domacin docekuje svakog gosta namernika"........

Rezultat "nasiroko poznate srBske srdacnosti" , su dva francuza u urgentom centru , od cega jedan u zivotnoj opasnosti.........
Taman se u nekim naivcinama, u koje racunam i sebe probudila nada da se beograd i srbija, pomalo vracaju u drustvo civilizovanih naroda i zemalja, kada, avaj.............svi natpisi o beogradu "otvorenom gradu" ,  "beogradu kao interesantnoj  novoj turistickoj destinaciji " , " potencijalu srbije u zelenom turizmu" padaju u vodu , za samo nekoliko dana, i ispostavlja se da su pojedini clanci u dnevnoj ili strucnoj stampi sirom evrope bili " sarena laza" kojom su prevareni autori , vodjeni po skadarlijama, pozoristima, muzejima i probranim kafanama .......neko se potrudio , da sakrije pravo lice ovog grada, gde vlada klasican zakon prasume, paranoja i autizam ka svemu sto ne nosi opanke, subaru , i ne podriguje i prdi za stolom..............

Beograd i srbija su pokazali ponovo svoje ruzno, sovinisticko , zaostalo , i primitivno lice, u obliku hordi "patriJota" i " domobrana " koji su sebi smislili novi vid zabave ......." lov na sve sto ne prica srBski da ga ceo svet razume'..........

Nije prijatno, naravno, ziveti u takvom okruzenju , a u vlastitoj zemlji i gradu, ali istina i nije uvek lepa i uvijena u sareni papir.......pomirimo se sa tim , da je srbija i dalje , kao devedesetih, divlja primitivna vukojebina, nekim slucajem zakucana u evropi umesto u aziji , gde bi joj , logicno bilo i mesto.............


p.s

samo ti kazi, ako iimas problem sa tekstovima duzim od tri recenice.... Smile
mogu ja da pisem i sporiije , da mozes da stignes da citas...... Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 16:57:24 od king krimson »
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
ma ti si samo patriJota...onaj...pravi  Smile
udri,udri!!!  Smile Smile Smile Smile
 Smile Smile Smile
samo ti kazi, ako iimas problem sa tekstovima duzim od tri recenice.... Smile
imam.
kad vidim da si ih ti ispisao(izbljuvo),povraca mi se.
mogu ja da pisem i sporiije , da mozes da stignes da citas...... Smile
pa,mozda si ti ranije imao taj problem(jedan od mnogih izgleda...  Smile Smile),ali,ne mora,hvala...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Cek... ako dobro kapiram... frka je zbog onog Britanca?

E, ako nesto znam o Englezima (i ostalim narodima sa ostrva) je da su oni nevidjena stoka cim mrdnu iz svoje zemlje, a i ponasanje u rodjenoj zemlji im je upitno...

Ono sto sam dalje procitala (u novinama) je da je lika pogodio zalutali metak, znaci, nije bio namenjen njemu...

I u cemu je problem?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ovim nashim lokalnim judeo-liberalima je draze i francusko (englesko ,americhko) g..no od sopstvenog naroda  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.