Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dvanaestogodišnjak ide na operaciju promene pola  (Pročitano 3211 puta)
18. Sep 2009, 12:19:54
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Velika Britanija
Dvanaestogodišnjak ide na operaciju promene pola
Autor: Blic online | Foto:Ilustracija | 18.09.2009. - 10:59

U jednoj školi u Engleskoj sazvan je hitan sastanak, nakon što je otkriveno da jedan maloletni đak ide na operaciju promene pola. Učenicima je na sastanku rečeno da ga od sada tretiraju kao devojčicu, prenosi "Dejli telegraf".

Dečak (12), pojavio se u školi obučen u haljinu i sa dugom kosom vezanom u kike, nakon što su njegovi roditelji, za vreme letnjeg raspusta, promenili njegovo ime u žensko.
Međutim, dečaka, koji se sprema da ode na hormonski tretman i operaciju promene pola, odmah su prepoznali drugovi koji su počeli da ga ismevaju zbog odevanja. Zbog toga je u školi odmah sazvan sastanak na kome je deci objašnjena situacija, i od dece je zahtevano da se prema dečaku od sada ponašaju kao prema devojčici, kao i da ga zovu njegovim novim, ženskim imenom.
Roditelji većine učenika su ljutito reagovali na ovu vest. Oni tvrde da su nastavnici i direktor škole bili obavezni da najpre njih informišu o svemu, kako bi roditelji mogli da razgovaraju sa svojom decom o pitanjima seksualnosti i promene pola.
"Ćerka mi je rekla da je dečak odmah postao meta nasilnika koji ga maltretiraju zbog toga", izjavila je majka jedne učenice.
"Ono što je nas roditelje najviše uznemirilo, je to što u školi niko nije smatrao da je važno da nam objasne šta se dešava, kako bismo pričali sa decom o tome. Mogli smo da kažemo deci da treba da budu pažljivija. Deci su u školi rekli samo da će primetiti da je jedan đak, koji je bio dečak, od sada devojčica. Devojčica, koja je bila dečak, će proći kroz pakao zbog neosetljivosti školskih vlasti po tom pitanju", rekla je jedna od majki.
Dečakov razredni starešina je insistirao na tome da se dečak tretira kao dečak, uprkos njegovom feminiziranom ponašanju, koje je uključivalo nošenje bikinija na časovima plivanja, vožnju ružičastog skutera i vezivanje kose u kike.
"Mi smo u obavezi da našem detetu pružimo samo najbolje", izjavila je dečakova majka za list "San", povodom vesti da dečak uskoro menja pol.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 1100
Страшно,немам речи...
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 22:26:19 od igor delija sever »
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Сад ће,поред сина који је постао "ћерка",и тата да постане "мама",а мама ће постати "тата"...ово би и Фројда дотукло.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 22:56:18 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ja ne znam sta da mislim.. ima raznih poremecaja .. gledala sam toliko emisija o tome i jedini zakljucak je da su to tako jadni ljudi da to nije normalno .. katastrofalna greska prirode
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Naravno da je poremecaj...ali nije mi jasno zashto taj poremecaj nisu mogli hormonskim lekovima da srede,i psihologom...i, shta su chekali do 12.godina.
A, ne sada ide da menja pol...i, prezhivljava svashta od dece Smile
Nego roditelji....

Elem...znam dechaka kome su grudi rasle....pio je homonske lekove, i sve se sredilo.

Dodushe, jedna dojka je morala da se izvadi.

Kod njega je to krenulo sa 7-8.godina.

« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 08:52:54 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Velika Britanija
Dvanaestogodišnjak ide na operaciju promene pola
U jednoj školi u Engleskoj
Dečak (12), pojavio se u školi obučen u haljinu i sa dugom kosom vezanom u kike, nakon što su njegovi roditelji, za vreme letnjeg raspusta, promenili njegovo ime u žensko

obrati pažnju na mesto zbivanja  Smile


Сад ће,поред сина који је постао "ћерка",и тата да постане "мама",а мама ће постати "тата"...ово би и Фројда дотукло.  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
"Mi smo u obavezi da našem detetu pružimo samo najbolje", izjavila je dečakova majka

'ajde!
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Sony 
to nešto slično , kao promeni pola u Čitulji za Eskobara..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I`m a good guy

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N85
to nešto slično , kao promeni pola u Čitulji za Eskobara..... Smile Smile
Smiley 1 Smile
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 21:39:10 od DarkoM92 »
IP sačuvana
social share
To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3220
to nešto slično , kao promeni pola u Čitulji za Eskobara..... Smile Smile

To je isto kao promena pola u tom filmu, jedino sto je ovde u pitanju dete od 12 godina  Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.