Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:27:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta biste vi uradili?...  (Pročitano 14933 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Razumem šta hoćeš da kažeš sa tim primerima, ali se opet postavlja pitanje - kako je to, što su ti ljudi proživeli, opravdalo njihovo kasnije drogiranje.  Smile

To jest - prežive ljudi i gore stvari od tih koje si naveo. Doduše, na svakog to ostavi neke posledice.

Kada pričaš o drogiranju kao o nečem opravdanom, to zvuči kao preporuka svakome ko ima teške probleme.  Smiley 1
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Bas sam nesto danas pricala o decku koji je sad u komuni, vec drugu godinu, na odvikavanju. Njegova sestra, koja je imala podjednako tezak zivot (ili je imala iste predispozicije da se okrene na tu stranu) je postala sljedbenica neke crkve i sve resurse je posvetila tome. Oboje su nasli utjehu na neki nacin s tim sto je jedan bio destruktivan.

Mislim, ako vec moras da okrenes zivot u neku krajnost, da bi prezivio teske udarce u zivotu, mislim da je bolje da se okrenes nekoj visoj sili, bogu, meditaciji, nazovi kako hoces, nego da se pocnes drogirati.
Ako nemas sto da zivis vise, onda zivi za nekog, neku ideju.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
Razumem šta hoćeš da kažeš sa tim primerima, ali se opet postavlja pitanje - kako je to, što su ti ljudi proživeli, opravdalo njihovo kasnije drogiranje.  Smile

To jest - prežive ljudi i gore stvari od tih koje si naveo. Doduše, na svakog to ostavi neke posledice.

Kada pričaš o drogiranju kao o nečem opravdanom, to zvuči kao preporuka svakome ko ima teške probleme.  Smiley 1

   Ne, ne, daleko od toga! Ne savetujem ja nikoga da se drogira... Ajde ovako, ne kazem da je opravdano, ali kazem da ne treba osudjivati, jer nikada ne znas sta stoji iza nekoga. Svako moze da cini kako god zeli, i da se ponasa (u ovom slucaju) prema narkomanima kako hoce, ali da ne osudjuje. Moze tako? Smiley


Bas sam nesto danas pricala o decku koji je sad u komuni, vec drugu godinu, na odvikavanju. Njegova sestra, koja je imala podjednako tezak zivot (ili je imala iste predispozicije da se okrene na tu stranu) je postala sljedbenica neke crkve i sve resurse je posvetila tome. Oboje su nasli utjehu na neki nacin s tim sto je jedan bio destruktivan.

Mislim, ako vec moras da okrenes zivot u neku krajnost, da bi prezivio teske udarce u zivotu, mislim da je bolje da se okrenes nekoj visoj sili, bogu, meditaciji, nazovi kako hoces, nego da se pocnes drogirati.
Ako nemas sto da zivis vise, onda zivi za nekog, neku ideju.

   Na zalost, mnogim ljudima je lakse da se ubodu u venu... A i sta ateisti da rade... Smile
   Sve je to jako zajebato.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2009, 01:12:46 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Razumem šta hoćeš da kažeš sa tim primerima, ali se opet postavlja pitanje - kako je to, što su ti ljudi proživeli, opravdalo njihovo kasnije drogiranje.  Smile

To jest - prežive ljudi i gore stvari od tih koje si naveo. Doduše, na svakog to ostavi neke posledice.

Kada pričaš o drogiranju kao o nečem opravdanom, to zvuči kao preporuka svakome ko ima teške probleme.  Smiley 1

   Ne, ne, daleko od toga! Ne savetujem ja nikoga da se drogira... Ajde ovako, ne kazem da je opravdano, ali kazem da ne treba osudjivati, jer nikada ne znas sta stoji iza nekoga. Svako moze da cini kako god zeli, i da se ponasa (u ovom slucaju) prema narkomanima kako hoce, ali da ne osudjuje. Moze tako? Smiley
Znam da ne savetuješ, naopako. Smile

Ovako formulisano zvuči malo logičnije.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2009, 01:16:38 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Na zalost, mnogim ljudima je lakse da se ubodu u venu... A i sta ateisti da rade... Smile

Ne moras vjerovati u boga da bi pomagao ljudima; cak i ateisti vjeruju u silu prirode, ying yang i te filozofije; poenta je da uvijek mozes naci nacina da se izvuces, a da to ne bude igla.
Ako vec moras dati zivot necemu, daj ga necemu dobrom, a ne rokanju u venu.

Stvarno nemam suosjecanja prema narkomanima. Jasno mi je da nisu svi ljudi mentalno stabilni ili cvrsti i da se ne mogu izboriti s nekim stvarima, ali ako si vec takav, onda ne moras unistiti zivot i sebi i ljudima oko tebe. Idi, objesi se, upucaj se, nemoj maltretirati porodicu, prijatelje, kogagod.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2009, 14:26:48 od cesarica18 »
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Idi, objesi se, upucaj se, nemoj maltretirati porodicu, prijatelje, kogagod.

A jesi surova Ceso ,ccccc
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Kakogod, ako je slab za zivot ne mora biti sebican pa i drugima zagorcavati obitavanje.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Jbg, mislim da si malo previše isključiva.  Smile

Mislim, jeste to negde tako, ali ne-do-bog da neko iz tvoje okoline/neko ko ti je drag ima takav problem.
Ne verujem da bi zadržala ovakav stav.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


To jeste ali nismo svi jaki .Jaki su duzni slabima pomoci .Ni ja ne pomazem koliko treba i kad vidim narkomane u prevozu ,znojave kako kljucaju prvo bih ih dobro izlemala koliko me nerviraju ,posebno kad cujem njihov glas dok rastezu .Jbga ne mogu ljudi da izdrze sve sami ..
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Jbg, mislim da si malo previše isključiva.  Smile

Mislim, jeste to negde tako, ali ne-do-bog da neko iz tvoje okoline/neko ko ti je drag ima takav problem.
Ne verujem da bi zadržala ovakav stav.

Koji stav, da su narkici sebicni?
Jesu sebicni, to sam uvijek tvrdila i uvijek cu tvrditi.
Ako se on drogira iz obijesti, onda je tek mentol pa da mi je sestra rodjena.

Ako vi mislite da u tim situacijama ispasta samo taj sto se drogira, grdno se varate, ispastaju svi iz okoline, narocito ljudi koji vole tog narkica. Majka, otac, brat, sestra ..
Opet ponavljam: stagod da je razlog necijem narkomanisanju, u svakom slucaju nije dovoljno dobar da unistava tudje zivote.



To jeste ali nismo svi jaki .Jaki su duzni slabima pomoci .Ni ja ne pomazem koliko treba i kad vidim narkomane u prevozu ,znojave kako kljucaju prvo bih ih dobro izlemala koliko me nerviraju ,posebno kad cujem njihov glas dok rastezu .Jbga ne mogu ljudi da izdrze sve sami ..
Ja rekoh, znam da nisu svi jaki, ali poenta je da uvijek imas izbor . To sto se neko okrene samounistavanju stvarno nije za moje sazaljenje, a ne bi trebalo biti ni za cije.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:27:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.