Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:51:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi?  (Pročitano 4427 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Zavrsi gimnaziju,to je mozda i najbolja solucija,zato sto tu stekne sire obrazovanje. Ja sam isao ekonomsku i zeznuo sam se. Ekonomija me nikad u zivotu nije interesovala i to je mozda najdosadnija nauka veruj mi. Pokajao sam se sto nisam isao gimnaziju.

zanimljiva tacka gledista...najverovatnije nisi procitao sta sam napisao u predhodnom postu,al' ovde nije rec o meni...zivi u zabludi i neznanju,tvoje pravo...  Smile
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Motorola 
Procitao sam par puta tvoju poruku i hteo si da kazes da se i u strucnim skolama stice siroko obrazovanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Mi gimnazijalci (bivši, sadašnji, budući) smo poznati kao ''neznalice-sveznalice''. Znamo od svake opšte oblasti po nešto, a ni u jednoj ne ulazimo u dubioze. Za to služi faks.
Dakle, gimnaziju i inače upisuju oni koji planiraju dalje školovanje, jer je ona odlična za to da izdiferenciraš svoja interesovanja. Sa druge strane, diplomu gimnazije (ako ne planiraš da studiraš) možeš da okačiš mačku o rep.
Stoga, postavi sebi pitanje šta ti ustvari želiš?
Ako planiraš da studiraš, izvoli progutati knedlu, krenuti tu godinu ispočetka, pa sebi dokazati da to nije nikakav bauk, što i nije, zapravo. Moj tata je okinuo drugu godinu, zbog latinskog, pa mu nikad ništa nije falilo. Nastavio školovanje, našao lep posao, a i sad je jedna od obrazovanijih osoba koje poznajem uopšte. Smile

Drugo, ako nemaš nameru da studiraš, već posle srednje da tražiš posao, onda upiši neku drugu srednju, koja će možda bolje zadovoljiti tvoje afinitete.

Treće, nisi u poziciji da kritikuješ naš obrazovni sistem, sinko.  Smile
On možda ima rupa i nikako nije savršen iz mnogo uglova posmatrano, ali se ne slažem da se uče bespotrebne gluposti. Prosto, ono što je tebi glupost, za nekoga je centar interesovanja, koji će mu sutra donositi hleb na sto. Wink
« Poslednja izmena: 15. Sep 2009, 20:28:33 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Dakle, gimnaziju i inače upisuju oni koji planiraju dalje školovanje, jer je ona odlična za to da izdiferenciraš svoja interesovanja.
Na drugi nacin receno, gimnaziju upisuju oni kojima treba jos bar cetiri godine da odluce cime zele da se bave...

Inace... sto se teme tice...

Treba da odrastes, i prihvatis odgovornost za sopstvene postupke...
Da shvatis da se u zivotu radi ono sto je potrebno, a ne ono sto u tom trenutku odgovara...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Procitao sam par puta tvoju poruku i hteo si da kazes da se i u strucnim skolama stice siroko obrazovanje?

da stice se...ne uci se latinski ali se zato uce i filozofija i sociologija i likovno i geografija i istorija(po meni nepotrebno u strucnim skolama) ali zato ono korisno sto se uci su strucni predmeti koji je svaki nauka za sebe...al' predpostavljam da su strucni predmeti za tebe laganica,sudeci po tvom prvom komentaru  Smile ...
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Motorola 
Nisu mi bili strucni predmeti laganica,rekao sam upravo suprotno da mi je ekonomija bila teska. Slazem se sa onim sto ti je rekao SerbianFighter radi ono cime ces da prehranis porodicu,niko te ne pita da li ti to volis ili ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Nisu mi bili strucni predmeti laganica,rekao sam upravo suprotno da mi je ekonomija bila teska. Slazem se sa onim sto ti je rekao SerbianFighter radi ono cime ces da prehranis porodicu,niko te ne pita da li ti to volis ili ne.

Stvar je u tome sto kad se odlucis za gimnaziju,moras da zavrsavas nesto vise a kad ides u strucnu ne,jos sto je najveca stvar,vecina fakseva bolje ide ljudima koji su zavrsili neku strucnu skolu...mislite o tome.... Smile
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Uopšte ne mora da znači. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ti si markkko  mnogo dosadan covek  Smile . niko nije rekao da su gimnazije teze ili lakshe ,nego da se tu vishe ide u shirinu a manje u dubinu . poshto lika koji je otvorio temu mnogo toga u gimnaziji ne interesuje , mogao bi da proba sa struchnom shkolom gde je sve fokusiranije . inache :

1. gimnazije su nekad trebale da obrazuju buduce dame i gospodu ,. dakle , nisu sluzile (samo) kao osnova za fax ,vec su trebale da stvore "svetskog" coveka u smislu da moze da se krece u finom drushtvu ,ucestvuje u razgovoru i.t.d..... koliko je to danas potrebno - svima je jasno  Smile

2. srednje struchne shkole (4 godine) su trebale da obrazuju coveka za bavljenje jednom strukom ,ali opet tako da ne bude strogo usmeren u jednom pravcu . nekad su i ljudi sa zavrshenom takvom shkolom imali prilichan ugled tamo gde su radili i obavljali su poslove koje danas obavljaju ljudi sa vishom shkolom ,pa chak i fakultetom. zato i u njima postoje predmeti koji pruzaju opshtu kulturu jer covek sa 4 razreda srednje ipak ne bi trebao da bude prost radnik zanatlija  Smile

-----------------

meni je jasno da su se stvari od tada promenile i da 4 razreda srednje ne znachi danas mnogo ,ali cisto iz istorijskih razloga treba razumeti odredjene programe .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ti si markkko  mnogo dosadan covek  Smile . niko nije rekao da su gimnazije teze ili lakshe ,nego da se tu vishe ide u shirinu a manje u dubinu . poshto lika koji je otvorio temu mnogo toga u gimnaziji ne interesuje , mogao bi da proba sa struchnom shkolom gde je sve fokusiranije . inache :

1. gimnazije su nekad trebale da obrazuju buduce dame i gospodu ,. dakle , nisu sluzile (samo) kao osnova za fax ,vec su trebale da stvore "svetskog" coveka u smislu da moze da se krece u finom drushtvu ,ucestvuje u razgovoru i.t.d..... koliko je to danas potrebno - svima je jasno  Smile

2. srednje struchne shkole (4 godine) su trebale da obrazuju coveka za bavljenje jednom strukom ,ali opet tako da ne bude strogo usmeren u jednom pravcu . nekad su i ljudi sa zavrshenom takvom shkolom imali prilichan ugled tamo gde su radili i obavljali su poslove koje danas obavljaju ljudi sa vishom shkolom ,pa chak i fakultetom. zato i u njima postoje predmeti koji pruzaju opshtu kulturu jer covek sa 4 razreda srednje ipak ne bi trebao da bude prost radnik zanatlija  Smile

-----------------

meni je jasno da su se stvari od tada promenile i da 4 razreda srednje ne znachi danas mnogo ,ali cisto iz istorijskih razloga treba razumeti odredjene programe .

treba ziveti u sadasnjosti a ne u proslosti... Smile Smile

p.s. hvala na komplimentu da sam dosadan  Smile
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:51:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.