Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:25:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Молитва за победу!  (Pročitano 13994 puta)
13. Sep 2009, 17:19:28
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 1100
Е овако драга браћо и сестре,пошто нам се ближи 20. септембар,ред је и да се отвори тема за духовно припремање за тај дан,лепо би било да се пости од понедељка па до дана пред одлучујућу битку за нас Србе(како су то некад радили наши славни претци).Само постом и молитвом можемо уништити ову ђавољу пошаст,јер ако се сви заједно молимо и постимо Бог ће бити уз нас,а ако је Бог с' нама,ко је против нас?

МОЛИТВЕНО ПРАВИЛО

Молитвама Светих Отаца наших Господе Исусе Христе, Боже наш, помилуј нас. Амин.


ЦАРЕ НЕБЕСКИ

Царе небески, Утешитељу, Душе Истине, који си свуда присутан и све испуњаваш, Ризнице добара и Даваоче живота, дођи и усели се у нас и очисти нас од сваке нечистоте и спаси, Благи, душе наше.


ТРИСВЕТО

Свети Боже, Свети Крепки, Свети Бесмртни, помилуј нас. (три пута)

Слава Оцу и Сину и Светоме Духу, и сада и увек и у векове векова. Амин.

Пресвета Тројице, помилуј нас; Господе, очисти грехе наше; Владико, опрости безакоња наша; Свети, посети и исцели немоћи наше имена твога ради.

Господе, помилуј! (три пута)

Слава Оцу и Сину и Светоме Духу, и сада и увек и у векове векова. Амин.


ОЧЕ НАШ

Оче наш који си на небесима, да се свети Име Твоје, да дође Царство Твоје, да буде воља Твоја и на земљи као што је на небу; хлеб наш насушни дај нам данас и опрости нам дугове наше као што и ми опраштамо дужницима својим; и не уведи нас у искушење, но избави нас од лукавога.


ПСАЛАМ 90.

Који живи у помоћи Вишњега,
под кровом Бога Небескога настаниће се.
Рећи ће Господу: Заступник мој јеси Ти, и уточиште моје,
Бог мој, и уздаћу се у Њега.
Јер ће те Он избавити од замке ловачке,
и од речи метежне.
Плећима Својим заклониће те,
и под крилима Његовим надаћеш се;
као оружјем окружиће те истина Његова.
Нећеш се бојати страха ноћнога,
од стреле која лети по дану,
од ствари која проходи у тами,
од сусрета и демона подневнога.
Пашће поред тебе хиљада,
и десет хиљада с десне стране теби,
а тебе се неће дотаћи;
ипак ћеш очима својим сагледати,
и расплату грешника видећеш.
Јер си Ти, Господе, надање моје;
Вишњега си поставио за уточиште своје.
Неће те зло дотаћи,
и ударац се неће приближити стану твоме.
Јер ће Анђелима Својим заповедити за тебе,
да те сачувају на свим путевима твојим.
На руке ће те узети,
да се не спотакне нога твоја о камен.
На аспиду и змију отровну наступаћеш,
и згазићеш лава и змаја.
Јер се на Мене поуздао, и избавићу га;
покрићу га, јер је познао Име Моје.
Призваће Ме, и услишаћу га;
са њиме ћу бити у невољи,
избавићу га, и прославићу га.
Дугим данима (живота) испунићу га,
и показаћу му спасење Моје.


ТРОПАР ЧАСНОМ КРСТУ

Спаси Господе народ Твој и благослови наслеђе Твоје, победу благоверном и христољубивом Отачаственом покрету Образ над противницима даруј и Крстом Твојим сачувај житељство Твоје!

После тога, ко може, нека настави:


МОЛИТВА БОГОРОДИЦИ

Теби, Богородице, Војвоткињи која се бори за нас, ми, слуге твоје, узносимо победне захвалне песме јер смо се избавили од зала; но и сада, пошто имаш моћ непобедиву, ослободи нас од свих опасности, да ти кличемо: радуј се, Невесто неневестна!


ТРОПАР СВЕТОМ КНЕЗУ ЛАЗАРУ

Красоту зажелев славе Божје, у земаљском Њему благоугодио си, и уручени ти талант, добрим трудом удвостручио јеси. Њега ради и боривши се до крви, и отуд плату за муке своје, као мученик примио си од Христа Бога. Њега моли да спасе прослављаче твоје, Лазаре.


ТРОПАР СВЕТИМ СРБСКИМ МУЧЕНИЦИМА

Због верности Богу и Божијој правди, пострадасте телом, земља се растужи, ал’ спасосте душе, небо се весели; а преци се ваши распеваше небом, на капији раја сретоше вас с песмом: „Имена су ваша у књизи вечности, улазите у рај децо бесмртности“. Ми на земљи род ваш кличемо вам углас: мученици нови молите се за нас.


ТРОПАР СВЕТОМ КРАЉУ МИЛУТИНУ

Ти на земљи сведушно Христа узљубивши и његове заповести држећи, као река милосрђем сухе од беде богато напојио јеси, и људе своје обдарио јеси, и гробница моштију Твојих благоухања исцелење свима подаје; тога ради, Свети Милутине, молимо Те измоли душама нашим велику милост.

Молитве које се такође могу придодати:


МОЛИТВА СРБСКОГ ВОЈНИКА

Сине Божији, Ти си положио душу Своју, да нас спасеш. Ти си заповедио и нама да душе своје положимо за другове своје. Радосно идем да извршим свету вољу Твоју, борећи се за Отачаство и веру своју. Наоружај ме снагом и јунаштвом да одолим непријатељима нашим. Ако, пак, буде воља Твоја да положим живот свој у данашњем (или: предстојећем) боју, милостиво допусти да умрем с тврдом вером и надом у вечни блажени живот у Твом Царству. Мајко Божија, сачувај ме под покровом твојим. Амин!


МОЛИТВА ВЛАДИКЕ НИКОЛАЈА ЗА СРБСКИ НАРОД

Спаси, Господе, народ свој, и спаси мене.
Ако не спасеш народ Твој и мој, а спасеш мене, ја ћу се у Рају осећати у туђини.
Услиши, Господе, молитву праведника Твојих Саве и Немање, те грешни народ спаси Твој, иако је грешан.
Како си спасавао Јерусалим од незнабожаца и кривоклетника, тако спаси и Београд од безверника, да се гласи спасење од Тебе, а не од људи.
Изнеможе народ Твој од чекања, не кушај до краја стрпљење његово, Господе. Господе, изнеможе народ Твој од чекања.
Сва се земља покри труповима верних Твојих, не можемо да копамо, а да мотика не звекне о кости сродника наших и не одјекне болно у душама нашим.
Нема њиве која није гробље, нити дрвета које није надгробни споменик. Сва је српска земља гробље.
Смилуј се, Господе и спаси народ свој, са мном или без мене.
Амин.


ПСАЛАМ 3.

Господе, како је много непријатеља мојих! Многи устају на мене. Многи говоре за душу моју: нема му помоћи од Бога. Али Ти си, Господе, штит који ме заклања, слава моја; Ти подижеш главу моју. Гласом мојим вичем ка Господу, и чује ме са свете горе своје. Ја лежем, спавам и устајем, јер ме Господ чува. Не бојим се много хиљада народа што наваљују на мене. Устани Господе! Помози ми, Боже мој! Јер Ти бијеш по образу све непријатеље моје; Ти разбијаш зубе безбожницима. Од Господа је спасење. Нека буде на народу твом благослов твој.


ПСАЛАМ 69.

Боже, похитај да ме избавиш; Господе, да ми помогнеш! Нека се постиде и посраме који траже душу моју! Нека уступе натраг и осрамоте се они који ми зло желе! Са стидом нека се врате натраг и осрамоте они који ми говоре: тако, тако! Нека се узрадују и узвеселе Тобом сви који траже Тебе, Боже, и који воле спасење твоје; нека стално говоре: велики је Господ. А ја сам сиромах и бедан, Боже, помози ми! Ти си помоћ моја и избавитељ мој, Господе, не закасни!


ПСАЛАМ 141.

Гласом својим ка Господу вичем, Гласом својим Господу се молим. Изливам пред њим мољење своје, тугу своју пред њим казујем, кад изнемогне у мени дух мој. Ти знаш стазу моју. На путу којим ходам, сакрише ми замку. Погледам надесно, и видим да ме нико не зна; нестаде ми уточишта, нико не мари за душу моју. Вичем к теби, Господе; велим: Ти си уточиште моје, део мој на земљи живих. Чуј јадиковку моју, јер се мучим веома.Избави ме од оних који ме гоне, јер су јачи од мене. Изведи из тамнице душу моју, да славим име твоје. Око мене ће се окупити праведници када ми учиниш добро.


МОЛИТВА БОГОРОДИЦИ

О Пресвета Госпођо, Владарко Богородице! Ти си узвишенија од свих Анђела и Арханђела, и драгоценија од свеколике творевине; ти си помоћница онима којима је неправда учињена; ти си нада безнадежнима; ти си заступница убогих, утеха ожалошћених, хранитељка гладних, одећа нагих, исцељење болних, спасење грешних. Ти си помоћ и заштита свим хришћанима! О, свемилостива Госпођо, Дјево Богородице, Владарко, милошћу својом спаси и помилуј благоверни православни род наш; спаси, Госпођо и помилуј слуге твоје: најсветијег патријарха нашег Павла, високопреосвећене митрополите, архиепископе и епископе, и сав свештенички и монашки чин; благоверне чланове управе, војеначалнике, градоначалнике, христољубиву војску и све православне хришћане. Заштити их часном ризом својом и умоли, Госпођо, Христа Бога нашег, који се из тебе оваплотио без семена, да нас својом вишњом силом наоружа против невидљивих и видљивих непријатеља наших. О, свемилостива Госпођо, Владарко Богородице, подигни нас из дубине греховне и избави нас од глади, погибије, земљотреса, помора и потопа, од огња и мача, од најезде туђинаца и међусобног рата и распри, од напада вражјих и шкодљивих ветрова, од смртоносне ране и сваког зла. Подај, Госпођо, мир и здравље слугама твојим, свим православним хришћанима, и просвети им ум и очи срца на спасење. И удостој нас, грешне слуге твоје, царства Сина твог, Христа Бога нашег. Јер је моћ његова благословена и свепрослављена, са Беспочетним Оцем његовим и са Пресветим, Благим и Животворним Духом његовим, сада и увек и у векове векова. Амин.


МОЛИТВА ГОСПОДУ ИСУСУ ХРИСТУ


Господе, Боже силâ, Боже спасења нашег, Боже који сам чиниш чудеса, погледај милостиво и снисходљиво на своје смирене слуге и чуј нас човекољубиво и помилуј. Ево, наши се непријатељи скупише против нас, да нас униште и да разоре светиње наше. И Ти, који све знаш, знаш да су неправедно устали на нас, и да се не можемо одупрети њиховом мноштву ако нам ти не помогнеш. И овако грешни и недостојни, кајући се, са сузама Ти се молимо: помози нам, Боже Спаситељу наш, и избави нас ради славе имена твог, да не би рекли непријатељи наши: «Гле, оставио их је Бог, и нема Онога ко их избавља и спасава», него да познају сви народи да си Ти Бог наш, а ми деца твоја, увек заштићавана твојом влашћу. Покажи нам, Господе, милост твоју, да би се и на нас примениле речи које је Мојсије рекао Израиљу: «Будите одважни, стојте, и видећете спасење Господње, јер ће се Господ борити за вас». Дај нам добро знамење, да виде сви који мрзе православну веру нашу и нас, да се посраме и смире. О Господе Боже наш, Спаситељу, Снаго, Надо и Заступништво наше, не помени безакоња и неправду народа твог, и не окрени се од нас у гневу своме, него милостиво и снисходљиво посети своје смирене слуге. Дођи нам у помоћ и разруши лукаве намере оних који нам зло мисле; суди онима који нас вређају, и покори оне који се против нас боре; обрати њихову нечисту дрскост у страх и бекство. Опрости грехе онима којима си доделио да у борби положе животе своје за Веру и Отаџбину, и дај им нераспадљиве венце у дан праведног Суда твог. Јер си Ти Заступник, Победа и Спасење свих оних који се надају у Тебе, и Тебе славимо Оца и Сина и Светога Духа, сада и увек и у векове векова. Амин.


Ко хоће више од овога, може, по сопственом нахођењу, укључити у ово правило и неке друге псалме (на пример: 33, 34, 43, 63, 73, 82), или неки акатист (рецимо: „Свемогућем Богу при најезди искушења”) или се молити на бројанице – „Господе Исусе Христе, Сине Божји, (или: Пресвета Богородице) спаси србски народ и земље од сваког зла”.

„Тешка артиљерија“ за борбу против содомита по благослову оца Симеона из манастира Рукумија:


ПСАЛАМ 90.

Који живи у помоћи Вишњега,
под кровом Бога Небескога настаниће се.
Рећи ће Господу: Заступник мој јеси Ти, и уточиште моје,
Бог мој, и уздаћу се у Њега.
Јер ће те Он избавити од замке ловачке,
и од речи метежне.
Плећима Својим заклониће те,
и под крилима Његовим надаћеш се;
као оружјем окружиће те истина Његова.
Нећеш се бојати страха ноћнога,
од стреле која лети по дану,
од ствари која проходи у тами,
од сусрета и демона подневнога.
Пашће поред тебе хиљада,
и десет хиљада с десне стране теби,
а тебе се неће дотаћи;
ипак ћеш очима својим сагледати,
и расплату грешника видећеш.
Јер си Ти, Господе, надање моје;
Вишњега си поставио за уточиште своје.
Неће те зло дотаћи,
и ударац се неће приближити стану твоме.
Јер ће Анђелима Својим заповедити за тебе,
да те сачувају на свим путевима твојим.
На руке ће те узети,
да се не спотакне нога твоја о камен.
На аспиду и змију отровну наступаћеш,
и згазићеш лава и змаја.
Јер се на Мене поуздао, и избавићу га;
покрићу га, јер је познао Име Моје.
Призваће Ме, и услишаћу га;
са њиме ћу бити у невољи,
избавићу га, и прославићу га.
Дугим данима (живота) испунићу га,
и показаћу му спасење Моје.

(прочитати 7 пута и после сваког читања изговорити: Помени, Господе, Цара Давида и сву његову кроткост)


ПСАЛАМ 108.

Боже, хвалу моју не прећути;
јер уста грешничка и уста лукавога отворише се на ме,
говорише против мене језиком лажљивим,
и речима мржње опколише ме,
и ратоваху на мене узалуд.
Уместо да ме воле, оклеветаше ме,
а ја се молих (Теби);
и поставише против мене зла уместо добара,
и мржњу уместо љубави моје.
Постави на њега грешника,
и ђаво (=клеветник) нек стане с десна њега;
када му се буде судило, нека изађе осуђен,
и молитва његова да буде на грех.
Нека дани његови буду малобројни,
и епископство (=достојанство) његово да узме други.[1]
Нека синови његови буду сирочад,
и жена његова удовица;
покренути синови његови нек се преселе, и нека просе,
нек су изгнани из домова својих.
Да (му) тражи зајмодавац све што је његово,
и да разграбе туђинци трудове његове;
нека му нема заштитника,
нити да има милујућег сирочади његове;
нек буду деца његова за погубљење,
у једном нараштају нек се уништи име његово.
Да се спомене безакоње отаца његових пред Господом,
и грех матере његове да се не очисти.
Нек буду свагда пред Господом,
и да уништи са земље спомен њихов;
јер се не сетише да учине милост,
и прогањаше човека убогог и сиромаха
и потиштенога срцем, да (их) убију.
И заволе проклетство, и доћи ће му;
и не хтеде благослов, и удаљиће се од њега.
И обуче проклетство као одело,
и уђе као вода у утробу његову,
и као уље у кости његове.
Нека му буде као одећа коју ће оденути,
и као појас којим ће заувек опасати се.
Ово је плата од Господа онима који ме клеветају,
и који говоре зло против душе моје.
А Ти Господе, Господе, учини са мном милост ради Имена Твога,
јер је добра милост Твоја.
Избави ме, јер сам сиромах и убог,
и срце се моје потресе у мени;
као сенка када се склони, ишчезох,
истресох се као скакавци.
Колена моја изнемогоше од поста,
и тело се моје измени јелеја ради.
И ја постадох поруга њима;
видевши ме, климаху главама својим.
Помози ми, Господе Боже мој,
и спаси ме по милости Твојој;
и нека познају да је ово рука Твоја
и Ти си, Господе, учинио то.
Проклињаће они, а Ти ћеш благосиљати;
они који устају на ме нек се посраме,
а слуга Твој обрадоваће се.
Нека се клеветници моји обуку у срамоту,
и нека се огрну као огртачем срамотом својом.
Исповедаћу се Господу веома устима мојим
и усред многих хвалићу Га,
јер стаде с десне стране убогога,
да спасе од гонитеља душу моју.

(прочитати 7 пута и после сваког читања изговорити: Помени, Господе, Цара Давида и сву његову кроткост)


ПСАЛАМ 34.

Суди, Господе, онима који ми чине неправду,
војуј против војујућих на ме.
Узми оружје и штит, и устани у помоћ моју;
извуци мач и препречи (пут) насупрот гонитеља мојих;
реци души мојој: Ја сам спасење твоје.
Неке се постиде и посраме који траже душу моју,
нека се поврате натраг и посраме који ми смишљају зло.
Нека буду као прах пред лицем ветра,
и Анђео Господњи нека их сатре;
нека буде пут њихов тама и склизнуће,
и Анђео Господњи нека их прогони.
Јер ми узалуд скрише јаму замке своје,
узалуд вређаше душу моју.
Нека му дође замка коју не зна,
и гвожђа која (мени) прикри нека њега ухвате,
и нека (сам) у исту замку упадне.
А душа моја обрадоваће се Господу,
узвеселиће се спасењу Његовом.
Све ће кости моје рећи: Господе, (Господе), ко је сличан Теби?
Који избављаш сиромаха из руке јачих од њега,
и сироту и убогог од грабитеља њихових.
Усташе на ме сведоци неправедни, оно што не знађах питаху ме;
узвратише ми зла за добра,
и безплодност (учинише) души мојој.
А ја, када ми они досађиваху, одевах се у врећу (жалости)
и постом смиравах душу моју,
и молитва моја у недра моја вратиће се.
Као ближњем, као брату нашем, тако угађах;
као плачући и сетујући, тако се смиравах.
А (они) против мене веселише се и окупише,
сабраше на ме ударце, и не знадох (зашто);
раздељују ме, и не бише ганути (да престану).
Искушаваху ме, ругаше ми се поругом,
шкргутаху на ме зубима својим.
Господе, када ћеш погледати?
Поврати душу моју од злодејства њиховог,
од лавова јединицу моју.
Исповедаћу Ти се у цркви великој,
у народу многом хвалићу Те.
Нека се не порадују нада мном који ми непријатељују неправедно,
који ме мрзе узалуд и намигују очима.
Јер мени говорише мирне (ствари),
а с гњевом лукавства замишљаху.
И раширише на ме уста своја,
и рекоше: добро! добро! видеше очи наше.
Видео си, Господе, не прећути;
Господе, не одступи од мене.
Устани, Господе, и похитај на суд мој,
Боже мој и Господе мој, на парбу моју.
Суди ме, Господе, по правди Твојој, Господе Боже мој,
и нека се не порадују због мене.
Нека не кажу у срцу своме: добро! добро!души нашој;
нити да кажу: Прогутасмо га!
Нека се постиде и посраме уједно који се радују злу моме;
нека се обуку у стид и срамоту који су надамном велеречиви.
Нека се радују и веселе који хоће правду моју,
и нека кажу заувек: Нека се велича Господ!
они који хоће мир слузи Твоме.
И језик мој поучаваће се правди Твојој,
сав дан похвали Твојој.

(прочитати 7 пута и после сваког читања изговорити: Помени, Господе, Цара Давида и сву његову кроткост)


НЕКА ВАСКРСНЕ БОГ...

Нека васкрсне Бог, и нека се развеју непријатељи Његови, и нека беже од лица Његова они који Га мрзе. Нека ишчезну као што ишчезава дим, као што се топи восак на домаку огња; тако нека изгину ђаволи пред лицем оних који љубе Бога и осењују се крсним знаком, и који радосно говоре: Радуј се, пречасни и животворни Крсте Господњи, који прогониш ђаволе силом распетог на теби Господа нашег Исуса Христа, који је сишао у пакао и сатро силу ђаволску, и који нам је даровао тебе, Крст Свој часни, за прогнање свакога противника. О пречасни и животворни Крсте Господњи, помажи ми увек са Светом Владарком, Дјевом Богородицом, и са свима Светима занавек! Амин.

(прочитати 7 пута)
« Poslednja izmena: 13. Sep 2009, 17:51:00 od igor delija sever »
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Citat
(прочитати 7 пута и после сваког читања изговорити: Помени, Господе, Цара Давида и сву његову кроткост)

Pa vi dok otpevate sve ovo... imaju ovi buljaši vremena i da se poseksaju na ulici ako budu hteli.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 1100
Citat
(прочитати 7 пута и после сваког читања изговорити: Помени, Господе, Цара Давида и сву његову кроткост)

Pa vi dok otpevate sve ovo... imaju ovi buljaši vremena i da se poseksaju na ulici ako budu hteli.  Smile
Не сватам поенту поста,ово се не чита на паради,него је ово духовна припрема која траје 7 дана пре параде,и молим све људе који би хтели да се спрдају са овим да не пишу ништа на овој теми  Smile Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Citat
(прочитати 7 пута и после сваког читања изговорити: Помени, Господе, Цара Давида и сву његову кроткост)

Pa vi dok otpevate sve ovo... imaju ovi buljaši vremena i da se poseksaju na ulici ako budu hteli.  Smile
Не сватам поенту поста,ово се не чита на паради,него је ово духовна припрема која траје 7 дана пре параде,и молим све људе који би хтели да се спрдају са овим да не пишу ништа на овој теми  Smile Smile
Aaa... ja sam mislio da ima kraći rok trajanja.  Smile
Jeste da me podsećate s ovim na one jbne mudžahedine, ali u redu... kad me ovako lepo zamoliš, neću da ti kvarim temu. Odjava. Smile
« Poslednja izmena: 14. Sep 2009, 07:53:59 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 1100
 Хвала  Smile
« Poslednja izmena: 13. Sep 2009, 17:52:12 od igor delija sever »
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ti brate ko da se spremash za boj na kosovu ,a ne za "manju demonstraciju gradjanske neposlushnosti "  Smile . nego , interesuje me ko je sastavio ovaj spisak molitvi - ti ili neko drugi ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Haha ovo definitivno izgleda kao isterivanje djavola u srednjem veku lol Smiley  Valjda su i gejevi deo Bozijeg plana, cim ih je stvorio da nam prave drustvo ovde na planeti.  Uz to, jedno 90% tih gejeva na paradi su krsteni jos u detinjstvu dok nisu ni skontali da su zastranili.  Nije da sirim defetizam, ali ovakve molitve za preobracanje gejeva je teska sprdnja i jedino sto cete postici je da izgledate kao budale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 1100
ti brate ko da se spremash za boj na kosovu ,a ne za "manju demonstraciju gradjanske neposlushnosti "  Smile . nego , interesuje me ko je sastavio ovaj spisak molitvi - ti ili neko drugi ?  Smile
Нисам ја састављао,састављао га је неко ко више зна од мене  Smile
А ово прво немам одговор јел не разумем шта хоћеш да кажеш...

inkredibl6

Мораш прво да прочиташ зашта су молитве,како можеш нешто да кометаришеш што ниси прочитао,јасно сам написао да су молитве за духовно спремање за Геј параду,и већ сам рекао ко хоће да се исмејава,спрда,омаложава ову тему нека је заобиђе у широком луку  Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3


Мораш прво да прочиташ зашта су молитве,како можеш нешто да кометаришеш што ниси прочитао,јасно сам написао да су молитве за духовно спремање за Геј параду,и већ сам рекао ко хоће да се исмејава,спрда,омаложава ову тему нека је заобиђе у широком луку  Smile


Izvini ali ne mogu da odolim.  Ako si latentni gej nijedna visa sila te nece zastititi od toga, mozes samo da se zavaravas jedno vreme dok ne puknes. Mene iskreno boli dupe, ignorancija je najbolji odgovor. Mogu 10 gejeva da mi budu u sobi, mene to jednostavno ne pali, i ne trebaju mi nikakve molitve, siguran sam ako vidim dvojicu da se ljube ja necu zastraniti Smiley
Tako da.. brinem se za tebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Нисам ја састављао,састављао га је неко ко више зна од мене  Smile
А ово прво немам одговор јел не разумем шта хоћеш да кажеш...

 koliko se ja malo razumem ,ovo su molitve koje se izgovaraju kad se neko sprema da ide u rat ,pa se pitam jesu li primerene trenutku (iako trenutak jeste ozbiljan) .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:25:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.