Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ruske tajne sluzbe sistematski unistavale Srbiju!  (Pročitano 17919 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Само тотални дебил може да верује у овакву причу....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung neki
Zar ne vredi isto i za teorije zavere tipa - svetska vlada, judeo-libaralna zavera, svi mrze Srbe jer su nebeski narod itd.
Poenta je da ako covek u nesto zeli da veruje - verovace ma koliko glupo bile i ma sta cinjenice govorile.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Milosevic je sasvim sigurno bio neciji agent, samo... pitanje je ciji...

Ja mislim da je za ruskog coveka u Srbiji bio predodredjen Karic, ali on je nevidjeni seljober, tako da je ta akcija propala... Smiley

Само тотални дебил може да верује у овакву причу....  Smile


Ili u pricu da su nam Rusi (Ameri) prijatelji...

Inace, zile, svaka cast... zanimljiva teorija... mislim da si ovime opasno zacnuo one iz Moje Rusije... Smiley))
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 14:34:49 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Citat
AD-Nafta dala bar milijardu a OMV barem milijardu i po.
ма да...и акције од 1000 јевра...
а онда сваки дан лет на Месец
Citat
Tekst je napisan sa namerom da izazove reakciju ovih nasih forumskih ''malih rusa''
па значи ово је више неко твоје мишљење и сад ми о њему расправљамо... а је л' можеш неки филм да ми препоручиш за гледање или чиме нешто за доколицу...
Citat
teorije zevere ne mora da se odnose samo na Amere i Jevreje.
Отец Путина, Владимир Спиридонович Путин (23.02.1911 — 2.08.1999) — участник ВОВ (боец 330-го стрелкового полка 86-й дивизии Красной армии, воевал, защищая Невский пятачок, был тяжело ранен), затем мастер на заводе им. Егорова. Мать, Мария Ивановна Шеломова (1911—1998), также работала на заводе, пережила блокаду Ленинграда

Извор
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung neki
@Nksamsj
Sto se tice NIS-a, informacije su iz prve ruke, naime, vise od osam godina sam radio sa naftom i mnoge iz ovih firmi licno poznajem tako da vrlo dobro znam o cemu govorim.

A sto se tice mog misljenja, pa mislim da je ovaj forum i zamisljen tako da ljudi iznose neka svoja razmisljanja i da ih drugi ljudi komentarisu.
Znaci, da je ovaj tekst napisao neki novinarcic iz Blica, Glasa ili Kurira onda bi bio vredan tvog dragocenog vremena koje provodis ubijajuci se od posla ovde na forumu.

Evo, izvinjavam se sto sam trosio tvoje vreme.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Citat
Sto se tice NIS-a, informacije su iz prve ruke, naime, vise od osam godina sam radio sa naftom i mnoge iz ovih firmi licno poznajem tako da vrlo dobro znam o cemu govorim.
Значи ОВМ је донео кофер девиза и изнео пред вас?
А да ми сачекамо нову ревизију па да видимо,да ли је Газпром платио реални цену или смо могли да зезнемо ОВМ,па да добијему неки милион више!
 Smile Smile
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 18:53:55 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung neki
Nije tema, ali u naftaskim krugovima uopste nije bila tajna koliko je ko bio spreman da plati za NIS.
Nadmetanje na tenderima se upravo tako i odvija, i veruj mi na rec da do samog potpisivanja ugovora niko ozbiljan nije verovao da ce NIS da ode za tu sicu.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
@Nksamsj
Sto se tice NIS-a, informacije su iz prve ruke, naime, vise od osam godina sam radio sa naftom i mnoge iz ovih firmi licno poznajem tako da vrlo dobro znam o cemu govorim.

A sto se tice mog misljenja, pa mislim da je ovaj forum i zamisljen tako da ljudi iznose neka svoja razmisljanja i da ih drugi ljudi komentarisu.
Znaci, da je ovaj tekst napisao neki novinarcic iz Blica, Glasa ili Kurira onda bi bio vredan tvog dragocenog vremena koje provodis ubijajuci se od posla ovde na forumu.

Evo, izvinjavam se sto sam trosio tvoje vreme.
Sto ne kupe JAT covece onda!?

Nije problem prodati, problem je sto u trzistu do 2010 nece biti monopola, imaces preko 10 firmi koje ce prodavati gorivo....

Italijani su dozvolili nekom irskom provatniku da prevozi na njegovoj teritoriji, zasto, pa zato sto ne moze da se bori sa konkurencijom, tako ti je i sa ostalim firmama, englesku je isto preuzeo taj irski privatnik, ne mogu da se setim kako se zove avio prevoznik...

Problem je sto smo mi malo trziste.... sad ce nemac doci i kupiti JAT, a treba da gradi novu pistu, kupuje nove avione nove zgrade treba da se grade???? pa to samo lud covek moze da radi, niko nece da ulaze u nesto ako nije njemu od koristi...
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung neki
Nije mi jasno kako su NIS, koji je firma od strateskog znacaja i koji ima infrastrukturu vrednu bar milijardu evra (da ne pominjem udeo na trzistu i monopol koji verovatno nece biti ukinut bar do 2012) i JAT koji ima nekoliko starih aviona i koji ne vredi nista bez aerodroma u nekoj vezi.
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 22:51:24 od zille »
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung i9300
sto neko rece pre mene, da ga ponovim Vecu glupost u zivotu nisam procitao  Smile  Smiley 1
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.