Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:55:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telefonski seks za početnike  (Pročitano 16155 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
Citat
I lolana shta ti se desilo sa avatarom? Jesi li ti to postala crnac?

Porodila se i pocrnila  Smile
Sve to zbog telefonskog keksa  Smile

Oh pa chestitamo  Smile

Sad je i higijena tabu ?  Smile Smile

Pa nije, ali je primer dvojnog standarda... Velika vecina mushkaraca ochekuje da im devojke budu bez ijedne dlake osim kose i obrva, a sa druge strane kad njima neko spomene brijanje genitalija chesto se chuje: "ne prilazim ja mojim jajima ziletom na kilometar..." Uopshte nije vazno shto je u gacama takva prashuma da se chesto postavlja pitanje kako uspeju da ga pronadju kad izjutra pospani obavljaju malu nuzdu.

My tongue is caressing your milky white breasts, descending down to the sacred abyss as my hand is searching for the button of your pants  Smile

E vidite ovako se rastura engleski  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
What can i say, a lot of experience  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
What can i say, a lot of experience  Smile

Ili si chitao Dune u orginalu  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
No, thats how I talked to my girlfriend when i was away.  I was halfway there when she dropped her phone and started to moan, it was interesting  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14

Preispitaj malo svoju mržnju prema ostatku sveta, mislim da je do tebe problem.

Prvo, ne laskaj sebi da te mrzim. Naprotiv, bas mi je simpaticna tvoja nezrelost.
Drugo, opet laskas sebi da si, uz jos jednu pojavu ovde, ostatak sveta. Istina je da se pojavljujete na forumu deset puta vise nego svi ostali zajedno, ali sigurno niste "ostatak sveta".

Sto se teme tice...da, definitivno ruka na potiljku nije seks, nego peting, kao sto neko rece. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Koliko ćemo se mi pojavljivati na forumu, to je naša stvar.
Ako ti se ne sviđa, gle ovo čudesno dugmence - Odjava.

Drugo, znam da me ne mrziš, već da si potajno zaljubljen u mene, to smo već apsolvirali.
Jbg, dešava se i malo starijim muškarcima da pobrljave, pa da ne znaju to na pravi način da iskažu.  Smile

Kako god, sledeći off ide u kantu, pa taman da se pobuniš i ti i Marko i Janko kako volim da demonstriram svoje pandurske moći.

Dakle, telefonski seks.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Koliko ćemo se mi pojavljivati na forumu, to je naša stvar.
Ko je rekao da nije? Smiley


Citat
Drugo, znam da me ne mrziš, već da si potajno zaljubljen u mene, to smo već apsolvirali.
Zato mi i jeste bilo cudno sto tvrdis da te mrzim Smiley Ali, nisi jedina...ima vas jos u koje sam potajno zaljubljen  Smile

Citat
Kako god, sledeći off ide u kantu, pa taman da se pobuniš i ti i Marko i Janko kako volim da demonstriram svoje pandurske moći.
Sto ne krenes od svog oftopika? Preteca je svih ostalih... Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Eto, složili smo se.  Smile

Sada zaista prelazimo na temu, ako budeš želeo i dalje da crvkućemo na forumu, slobodno mi piši na pp, imaću razumevanja. Wink




Da se zaista i vratimo na temu, evo još jednog teksta o telefonskome seksu:

Telefonski seks



Telefonski seks je najvjerojatnije jedna od češćih „alternativnih“ vrsta seksualnih susreta. I muškarci i žene različitih godišta su ga isprobali, ali mnogi od nas ga po prvi put iskuse dok smo mladi, često kad smo na udaljenosti od partnera i ostajemo u kontaktu preko telefona.

Telefonski seks je dosta „siguran“ stil alternativnog seksualnog kontakta, jer ne postoji nikakav fizički rizik, osim onoga što sami sebi radite. Telefonski seks se u biti svodi na masturbaciju dok pričate s nekim preko telefona. Naravno, postoji mala šansa da vas netko emocionalno povrijedi ako vas osramoti, ali ovo se obično događa s ljudima koje ne poznajete. Većina nas provodi telefonski seks s poznatim partnerom, tako da je u biti bez rizika.

Nekim ljudima je telefonski seks lakši od pravog seksa. Jedan od razloga za malo osjetljive ljude ili samosvjesne ljude može biti to što im to dopušta da izbjegnu neugodu. Neki vole element mašte, gdje sami mogu zamišljati erotske detalje i pripremiti savršenu seksualnu maštariju. Bez obzira na razloge, ima puno toga što se može napraviti dok ne vidite partnera.

Ono što možete raditi za vrijeme telefonskog seksa je ograničeno samo na vašu maštu. Većina ljudi osjeća da je seks bolji ako ste što kreativniji. Možete biti u bilo kojoj sobi, radeći bilo što. Ako imate bežični telefon, vaše se opcije umnožavaju. Jedna riječ opreza – izbjegavajte kadu. Svi znamo da se struja i voda ne miješaju. Kao i kod svake vrste seksa, sve dok se nitko ne povrijedi i slažete se oko svega, sve ide.

Ono što je od početka bitno kada prakticirate telefonski seks s partnerom kojega znate već neko vrijeme je naučiti „ugodne zone“ oba partnera. Ono što je vama ugodno i ono što je ipak malo previše za vas. Razgovarajte o tome prije da dobijete sliku što se svakome od vas može ili ne mora svidjeti. Znajući ovo, može se napraviti velika razlika u kvaliteti vaših sljedećih susreta.

Iako većina ljudi misli da je telefonski seks „stvar muškaraca“, naročito zbog načina na koji su oglasi za telefonski seks napravljeni, zanimljivo je saznati da mnoge žene također uživaju u dobrom telefonskom seksu.

Što je „dobar“ telefonski seks? To je stvar svake osobe, ali razlika u spolu je u tome što većina muškaraca uživaju u zvuku žene dok svršava, dok stenje i proizvodi druge zvukove užitka, ženama se izgleda sviđa psihološki element maštarije s partnerima u telefonskom seksu. Ali opet, to je stvarno stvar osobnog izbora.

Jedno veliko pitanje za mnoge ljude je „Kako to spomenuti mom partneru?“ – naročito kada su nesigurni hoće li njihov partner biti zainteresiran. Za početak, treba se spomenuti što ležernije. Većina ljudi je bar malo nervozna u razgovorima o onome što vole u sesku s novim partnerima, pa čak i sa uhodanim partnerima. To se treba pokušati kada je tema seksa već spomenuta.

Na primjer, kada jedan od partnera odlazi i netko kaže „Izgleda da bi bilo najbolje potražiti načine da se zadovoljimo na neko vrijeme...“ imate sjajan uvod. Najbolje je da ulazite u to kada je tema seksa već prirodno tamo. Ako ne pokušavate to forsirati, trebalo bi ići prirodnije.

Naravno, ne morate čekati da vaš partner ode daleko da bi isprobali telefonski seks! Pokušajte ga kao novi obrt s nekim tko je blizu. Telefonski seks je sjajan eksperiment u ranoj fazi veze za parove koji traže nove ideje.

Velika stvar je kako probiti led. Jednom kad se to napravi, ostatak ide prirodno. Možete početi nježno opisujući što želite raditi vašem partneru. „Znaš šta je stvarno dobro? Kada (žena/muškarac)...“ Neki koriste humor – „Da si ovdje, udario bih te po guzi i rekao...“ ili „Udario bih te po guzi i nazvao te mojom malom...“ Popunite praznine s onim što se vama čini dobrim. Samo razmišljajte kako možete dati nježni seksi komentar da isprobate teren i pustite da stvari idu svojim tokom.

Kad već toliko pričamo o telefonskom seksu, moramo barem spomenuti telefonske linije za plaćeni telefonski seks. Da, plaćeni telefonski seks može biti jako erotičan. To je i razlog zašto su ove linije toliko popularne – puno ljudi uživa u njima. Najveća prednost je što se ne morate pripremati da pričate s nekim ili probijati led. Nazovete i oni su spremni krenuti. Ovo može biti opcija za one koji žele okusiti telefonski seks bez rizika da ih se odbije. To je također jedan od načina da saznate je li telefonski seks „vaša stvar“ i je li telefonski seks s poznatim partnerom moguć i zadovoljavajući za vas.

Negativna strana je naravno trošak. Plaćeni telefonski seks je skup. A postoji i dodatna nepogodnost nekoliko „loših jabuka“ koje će preplatiti i naplatiti usluge koje niste željeli. Možete izbjeći većinu ovoga ako zovete neke od većih, više uhodanih linija. Tražeći imena tvrtki koje su već neko vrijeme u poslu, može vam pomoći da vam se isplati utrošeni novac.

Sve u svemu, telefonski seks može biti sjajan dodatak vašem seksualnom repertoaru, s mnogo pozitivnih i malo negativnih strana u usporedbi s nekim drugim vrstama alternativnog seksa. Ako to još niste napravili, isprobajte!

Izvor:
Edusex
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 

Telefonski seks je dosta „siguran“ stil alternativnog seksualnog kontakta, jer ne postoji nikakav fizički rizik

A ni fizicki kontakt  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ako budeš želeo i dalje da crvkućemo na forumu, slobodno mi piši na pp, imaću razumevanja. Wink
S obzirom na to da mi nisi obrisala prethodni post, i tako pogazila svoju rec, a uz ovaj diskretan poziv na intimiziranje, pomislicu da nam se uloge menjaju... Smile

Tema:
shvatio sam zbog cega je coveku ruka na potiljku....Ipak se radi o tel. seksu za pocetnike. Treba mu malo vremena za sticanje iskustva...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:55:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.