Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:45:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telefonski seks za početnike  (Pročitano 16153 puta)
09. Sep 2009, 10:35:20
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Ponekada može početi sa "Šta imaš na sebi?", ponekad sa običnim "Halo, zdravo...", a ponekada i sa žestokom komandom. Bez obzira na to kako započinje, potrudite se da za telefonski seks uvek obezbedite neke besplatne minute za razgovor, jer nikada niste sigurni koliko će on potrajati.

Poslednje istraživanje magazina "Cosmopolitan" pokazuje da čak 85 odsto muškaraca žudi za dobrim seksom preko telefona sa svojim partnerkama.

Seks preko telefona je popularn zbog mnogo razloga. Pre svega, siguran je. Vi samo pričate o mestima koja želite da dodirujete (bilo da je u pitanju vaše ili telo partnera). Dakle, zaštita vam nije potrebna.

Takođe, tu je i svojevrsna intimnost koju ovakav seks donosi. I vi i partnera možete doživeti orgazam čak i kada ste hiljadama kilometara udaljeni jedno od drugog.

Fantazija i mašta su izuzetno bitni kod ove vrste seksa. Praktično možete 'biti' sve što poželite i 'raditi' sve što poželite.

Poverenje u partnera je, takođe, veoma važno. Morate verovati da vam se osoba s druge strane neće smejati ukoliko nešto kažete, a onda se možete prepustiti seksu koji dolazi iz najjačeg seksualnog organa čoveka - mozga.

"Telefonski seks može biti sjajan način da proživite svoje najdublje fantazije, bez potrebe da zaista radite stvari koje su nelogične ili fizički nemoguće", ističe Eli Lumpeze, profesionalna seks operaterka. "Imala sam klijente sa fantazijama o seksu u svemiru ili sa džinovima. Vešt partner ili 'profesionalac' može kreirati sočnu fantaziju u kojoj obe osobe mogu da uživaju."

Dobar provod preko telefona možete započeti običnim, svakodnevnim, laganim razgovorom. Nakon izvesnog vremena pređite na malo "sočnije" teme i samo pustite da stvari idu svojim tokom i dozvolite sebi da maštate.

U telefonskom seksu zvuk je najbitniji. Koristite reči na koje ste navikli, ne preterujte sa vulgarnostima (sem ukoliko vas to ne uzbuđuje). Koristite svoj glas i telo kao alat za zavođenje. Neke ljude veoma stimuliše dahtanje i stenjanje partnera, pa čak i zvuci kojsi se čuju prilikom dodirivanja tela.

Potom možete preći i na pitanja i odgovore. Postavljanje pitanja može vas učiniti i boljim ljubavnikom/ljubavnicom u realnom odnosu. Ovo je prava prilika da postavite pitanja za koja možda ne biste imali hrabrosti kada se nađete licem u lice sa partnerom.

Seks preko telefona je zaista odličan način da "dotaknete" nekoga ko je fizički daleko. Stoga, uposlite svoja usta i prstiće, uronite u fantaziju i potpuno novu vrstu uživanja putem telefona.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Zasto frajer sa slike drzi ruku iza glave?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 3220
Meni jos uvek nije jasno kako se dahtanje preko slusalice moze poistovetiti sa sexom  Smile

IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 
A ljudi vecito kukaju kako se ljudi generalno udaljuju i kako se odnosi obezvredjuju sa komunikacijom preko raznoraznih zica...Toliko pljuvanja foruma, interneta, fejsa i onda ovo..Pa ako ovo nije plasticna komunikacija - onda ne znam sta jeste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Nista bez dodira ,kakav bre sajber seks ..
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
na ovom forumu svi vode ljubav u misionarskoj pozi bez gledanja, koliko ja vidim  ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Ja uvek gledam

Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 
Vidim vec da je ovo jedna od onih tema gde ce ljudi da se hvale svojim umecima... Smile
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 01:32:16 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Sto se tice telefonskog seksa mogu slobodno da kazem da nisam imala prilike da ga upraznjavam ,sto ne znaci da necu ...mozda nadjem nekog decka iz Leskovca pa ,pa,pa ,pa ... Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia N97
Vidim vec da je ovo jedna od onih tema gde ce ljudi da se hvale svojim umecima... Smile

shto da ne ... i ja bih se hvalio da imam chime  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:45:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.